Loading...
Kapat
Muhammet İkbal ÇOLAK
200₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
13 dakika içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

8 yıllık sınav tecrübesi olan Türkçe-Edebiyat öğretmeniyim. Gazi Üniversitesi mezunuyum. Hem YKS hem de LGS tecrübem vardır. Galatasaray Lisesine öğrenci gönderip oradan öğrenciler mezun ettim. Şu an hepsi çok güzel yerlerdeler. Alanımda kendi teknik ve taktiklerimle sizlere paragraf ve dil bilgisini sevdireceğime inanıyorum.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
bahar
5 12-01-2023
Muhammed Hoca'dan çok memnunum. İşlediğimiz dersler son derece verimli geçiyor, öğrencileriyle fazlasıyla ilgileniyor ve her konuda yardımcı oluyor.
Burcu Keskin
5 12-01-2023
Muhammet hocam ile YKS sınavına hazırlık sürecimde tanıştım. 1 yıl boyunca kendisinden ders aldım. Öğrendiğim bilgiler, stratejiler hâlâ aklımdadır. En yoğun ve yorgun olduğum seneydi ama ben Muhammet hocamın derslerine hep büyük bir keyifle, tabiri caizse koşa koşa katılım sağlıyordum. Konu anlatımlarından aldığım verimin yanında, deneme sonuçlarımdaki yanlışlarım üzerinde hiç pes etmeden durmamızın da benim için çokça önemi vardı. Bir öğrenci için aklına takılan her soruyu rahatça sorabilmenin ve en doğru şekilde cevabını alabilmenin çok kıymetli olduğunu düşünüyorum. Bu noktada da Muhammet hocama minnettarım. Sorduğum her soruyu büyük bir dikkatle dinler ve beni hiçbir zaman cevapsız bırakmazdı. Sınava hazırlık sürecini en verimli şekilde tamamlamak isteyen bütün öğrencilere Muhammet hocamı samimiyetle öneririm.
mehlika
5 12-01-2023
hocamdan çok memnunum desteğinden ilgisinden öğretişinden çok verim alıyorum KESİNLİKLE sınav öğrencilerine çok yardımı dokunacak bir hoca.
mehlika
5 12-01-2023
hocamdan çok memnunum desteğinden ilgisinden öğretişinden çok verim alıyorum KESİNLİKLE sınav öğrencilerine çok yardımı dokunacak bir hoca.
Yasin
5 13-01-2023
Alanında çok başarılı bir hocadır ders anlatımı ve öğrencisine yaklaşımı çok iyidir ders alabileceğiniz en iyi hocalardan biri olduğunu düşünüyorum.
Ayşe Sueda
5 16-01-2023
Muhammet hocamı bir kaç sene önce tanıdım. Hem sınıf ortamında, hem de birebir derslerimiz oldu. Her ikisinden de çok keyif almakla beraber çok şey öğrendim. Benim için oldukça verimli derslerdi. Muhammet hocamı herkese öneririm.
Doğa
5 17-01-2023
Muhammet hocamla üniversite hazırlık döneminde tanışmıştık. Öğrencilerine yaklaşımıyla, dersleri daha keyifli kılan eğlenceli bir hocamızdır kendisi. Sabırla sıkılmadan, öğretene kadar konuları tekrar eder ve hiç bir sorunuzu yanıtsız bırakmaz. Ayrıca okulumdaki yetersiz olan Türk dili ve edebiyatı derslerinin açığını kapatmamda en büyük rol muhammet hocanındır. Öğrenme yoluna baş koymuş herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir hocadır.

200₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
13 dakika içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer Türkçe Eğitmenleri

Loading...