Loading...
Kapat
CENNET BOZ
110₺ ONLİNE
130₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

EGE ÜNİVERSİTESİ Hemşirelik fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim.İZMİR 15 Temmuz Anadolu Lisesi'nden mezunum. Mezun olduğum seneden sonra her sene üniversite sınavına girdim. Kendimi geliştirmek ve soruların soruluş tarzını, değişimini görebilmek adına. Bende hala öğrenci olduğum için öğrencinin nerede takılıp hangi noktalarda daha çok desteğe ve üzerinde durulması noktasında daha hakim olabilir ve iletişim adına daha güçlü bir iletişim sağlayabilirim diye düşünüyorum. Derslerimi de intereaktif ve olabildiğince verimli hale getirmek için yoğunlaşırım. Konuyu kavrama adına farklı kaynaklardan soru çözmeyi ve videolu desteklerden yeri geldikçe yararlanmanın da öğrenme aşamasında etkili olduğu birçok kaynakta da makalelere konu olmuş durumda ve bunu önemsiyorum. Anlaşılmayan ya da tekrarlanması istenen yerler açıkça beyan edilerek tekrar ederim ve sonra pekiştirme adına örnek çözülüp sonra öğrenciye denemesi adına süre verip birlikte üzerinden geçerim ve böylece sıkıntı oluşan pürüzler halledilmiş olur. Öğrencinin hâlinden yine öğrenci anlar düsturu ile anlaşabileceğimizi düşünüyorum ve herkese başarılar diliyorum.

Ders Verdiği Alanlar
 • Matematik
  Başlangıç - Orta - İleri
 • Geometri
  Başlangıç - Orta - İleri
 • Kimya
  Başlangıç - Orta - İleri
 • AYT
  Başlangıç - Orta - İleri
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hanife Buket
5 03-12-2021
Gerçekten teşekkür ederim. Çok verimli bir matematik dersiydi.
hülya gür
5 12-02-2022
Çok sevecen çok destekleyici dersimiz çok güzel geçti
Emine uçar
5 29-05-2022
Gerçekten çok verimliydi hiç anlamadığım konuları bile çok rahat bi şekilde anladım ve sınavımdan da gayet iyi bi not aldım kesinlikle tavsiye ederim
Ece Nur Ünal
5 12-06-2022
Dersin başından sonuna kadar sabırla özenle anlamadığım her şeyi çok güzel anlatan, kise hayatım boyunca 50 nin üstüne çıkmayan matematik notumu 90 yapan mükemmel bir öğretmen… Kesinlikle özel ders almanızı tavsiye ediyorum.

110₺ ONLİNE
130₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri