Loading...
Kapat

Karaman Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve Teknoloji dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 8Onaylı Öğretmen
  • 76₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
Sınıf Öğretmeni Zekiye
Sınıf Öğretmeniyim.6,7 yıldır özel okullarda çalışmaktayım. Aynı zamanda 2 yıldır özel ders vermekteyim. Matematik , her yaşta Okuma-Yazma
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
Mustafa EKİZ
Türkiye'nin dört bir yerinde kurumu olan bir kolej de 5 yıldır sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Online özel ders noktası
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
Nisa Kirtiş
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. İlköğretim öğrencilerine okuma-yazma, matematik, fen bilimleri, sosyal bilgiler, hayat
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
Büşranur Güven
Karaman da bir kurum da müdür olarak ve aynı zamanda 4.5.6.7 ve 8.sınıf öğrencilerin fen Bilimleri derslerine girmekteyim. Aynı zaman da özel
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
Emrah öztürk
14 yıllık öğretmenim. Özel ders tecrübesine sahip daha önce Bursa ve İstanbulda gerek devlette gerek özel okullarda çalıştım. Özel dersler verdim.
rmeysaa 5 (0)
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
rmeysaa
4, 5, 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencileri için okula yardımcı sınava hazırlık için özel ders verilir. 3 yıllık özel ders
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
Cansu Büyükdağ
Necmettin Erbakan Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim Fen bilgisi ve Fizik özel dersi verebilirim.
Fen ve Teknoloji
KARAMAN / MERKEZ
Erva Nur
Özel ders deneyimlerim vardır. Arayın irtibata geçelim.
Loading...

Karaman Fen ve Teknoloji ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Karaman lokasyonunda özel ders veren 8 Fen ve Teknoloji öğretmeni senin için hazır. Karaman Fen ve Teknoloji Özel ders fiyatları ortalama 76₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Fen ve Teknoloji Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Fen ve Teknoloji Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Karaman şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Karaman Fen ve Teknoloji özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Karaman bölgesinde Fen ve Teknoloji özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Fen ve Teknoloji dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Karaman bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Karaman şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Karaman bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.