Loading...
Kapat

Kastamonu Türk Dili ve Edebiyatı Özel Ders

Türk Dili ve Edebiyatı dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 5Onaylı Öğretmen
  • 77₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türk Dili ve Edebiyatı
KASTAMONU / TOSYA
Müjgan Hoca
öğretmenRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Aynı zamanda zeka oyunları, güzel konuşma ve diksiyon, beden dili, işaret
Türk Dili ve Edebiyatı
KASTAMONU / MERKEZ
Betül Ayaz
Pamukkale üni lisans ve pedagojik formasyon eğitimimi başarı ile tamamladım.Kastamonu üni yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.
Türk Dili ve Edebiyatı
KASTAMONU / MERKEZ
Gamze Karagücük
Kastamonu Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Aslan Kastamonuluyum ve Kastamonu'da yaşıyorum. Türkçe öğretim programına
Türk Dili ve Edebiyatı
KASTAMONU / MERKEZ
Havva eryılmaz
10 yıllık deneyimim var.lgs konularına hakimim.yeni nesil sorular hazırlıyorum.dersle birlikte koçluk da yapabilirim.dersane deneyimim olduğu
Türk Dili ve Edebiyatı
KASTAMONU / MERKEZ
hillaydinnn
Kastamonu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesinin Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden 2019 yılında mezun oldum. 2018 yılında Pedagojik Formasyon belgemi
Loading...

Kastamonu Türk Dili ve Edebiyatı ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Kastamonu lokasyonunda özel ders veren 5 Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni senin için hazır. Kastamonu Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders fiyatları ortalama 77₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türk Dili ve Edebiyatı Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Kastamonu şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Kastamonu Türk Dili ve Edebiyatı özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Kastamonu bölgesinde Türk Dili ve Edebiyatı özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türk Dili ve Edebiyatı dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Kastamonu bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Kastamonu şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Kastamonu bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.