Loading...
Kapat
fenhocası
250₺ ONLİNE
199₺ YÜZ YÜZE
3 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

VAN YÜZÜNCÜ YIL Üniversitesinden mezun olan bir Fen Bilgisi  öğretmeni olarak, öğretmenlik kariyerine devam etmek konusunda çok güçlü bir ilgim var. Hem ilkokul hem de  ortaokul seviyelerinde ve ayrıca geleneksel sınıf dışındaki etkinliklerde çalışma deneyimim sayesinde, sunabileceğim çok çeşitli bir geçmişe sahibim.

 Fen Bilgisi öğretmenliği deneyimim, 2 yıl boyunca Kayseri 'nin çeşitli ilçelerinde ücretli Fen Bilgisi öğretmeni olarak hizmet ettiğim okul oldu. Ayrıca, birkaç yaz boyunca liseye hazırlanan öğrencilere özel dersler vererek çalıştım, ayrıca  belirttiğim öğrencilerin Fen Bilgisi sorularında başarıya yakın olmalarını sağladım. Hala özel ders vermekteyim ayrıca.

Hem ilkokul hem ortaokul seviyelerinde öğrenci eğitim ve öğretim deneyimim var. Bu deneyimler sırasında özellikle risk altındaki çocuklarla çalışmaktan keyif aldım. Dersleri dikkatli bir şekilde hazırlamam, karmaşık kavramları genç öğrencilerimin kavrayabileceği basit örneklere ayırmamı sağladı, bu hem öğrencilerim hem de benim için faydalı oldu.

Özgeçmişim ektedir;  İş görüşmesi için sizden haber bekleyeceğim.05537259325 veya [email protected] adresinden benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizinle konuşmak için sabırsızlanıyorum.

İlginiz için teşekkürler.

Saygılarımla,

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

250₺ ONLİNE
199₺ YÜZ YÜZE
3 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer Fen ve Teknoloji Eğitmenleri

Loading...