Loading...
Kapat

Kırıkkale İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 7Onaylı Öğretmen
  • 58₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
KIRIKKALE / MERKEZ
Mervenur Çetiner
Merhaba ben İngilizce Öğretmeniyim. Bu dersi etkili bir şekilde öğretmek için buradayım. Bol materyallerle kalıcı öğrenmeyi sağlayıp bu derse sizi
İngilizce
KIRIKKALE / MERKEZ
Hülya Kotan
Avustralya melbourne doğumlu olup anadili düzeyinde ingilizce bilmekteyim. Daha önce tanınmış 2 üniversitede öğretim görevlisi olarak yer aldım.
İngilizce
KIRIKKALE / MERKEZ
Sare Zeynep Demir
merhaba! ODTÜ ingilizce öğretmenliğinden mezun oldum, alanımda yüksek lisans yapıyorum. Her seviyeye göre sınava yönelik veya genel ingilizce
İngilizce
KIRIKKALE / MERKEZ
İsmail Dulkadir
Merhabalar, ben İsmail. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) - İngilizce Öğretmenliği bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümümde oldukç
İngilizce
KIRIKKALE / MERKEZ
ZaferDemirkaya
YDS-YDT-YÖKDİL ve Genel İngilizce, ayrıca hazırlık atlama muafiyet ve okul derslerine yardımcı İngilizce Dersleri verilir
Çınar 5 (0)
İngilizce
KIRIKKALE / YAHŞİHAN
Çınar
İelts tecrübem mevcuttur yds yökdil ydt speaking vb ingilizceyle ilgili her konuda yardımcı olabilirim aktif yurtdışında yaşadım özel ders
İngilizce
KIRIKKALE / MERKEZ
Etem Sarıgül
İngilizce, matematik, Türkçe özel ders verilir.
Loading...

Kırıkkale İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Kırıkkale İngilizce  özel ders ilanı var. Kırıkkale İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Kırıkkale İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 58₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Kırıkkale İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Kırıkkale İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Kırıkkale bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Kırıkkale bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Kırıkkale şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Kırıkkale bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.