Loading...
Kapat

Kırklareli Matematik Özel Ders

Matematik dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 17Onaylı Öğretmen
  • 102₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
Melisa Gökmen
Merhabalar, ben trakya üniversitesi matematik bölümü mezunu olup,pedagojik formasyonumu da almış bulunmaktayım. 3 yıldır her seviye özel matematik dersi vermekteyim.
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
Selenay Aladağlı
Adım Selenay,fen lisesinden mezun oldum. Ardından üniversite sınavları için uzun süre hazırlık yaptım. Sınavın
bgmgvn 5 (0)
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
bgmgvn
Eğitim alanım olarak lisede sayısal, üniversiteden ise bir sağlık bölümünden mezunum ve hem kendim bilgi olarak kö
SHRGNS 5 (0)
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
SHRGNS
9 yıldır çeşitli illerde ve okullarda devlet okullarında görev yapmaktayım.Bu sürecte birçok öğrenci ile derslerimiz oldu.Birlikte
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
Onur Yorgun
Sekiz yıllık tecrübemle İlk okuma yazma ve ilkokul matematik derslerinde öğrencilere yardımcı olacağımı düşünüyorum.
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
Gökçe Irgat
Samsun ondokuz Mayıs üniversitesi ortaöğretim matematik öğretmenliği 2017 mezunuyum
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
TolgaTurkmen
İlk önce öğrencinin sınıfına ve seviyesine göre hareket ediyorum. Konuyu sorular eşliğinde anlatmayı mantığını kavramasını sağlı
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
Mehmet Akbaş
Bireyler iletişimim iyidir. Ders anlatma becerisine sahip bir bireyim. Karşındaki insana neyin gerekli olduğunu veya ne durumda olduğunu soru sormadan dahi
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
Ali Timurtaş
Lisede sayısal bölümü üniversitede aktif olarak matematik bölümü 2.sinif öğrencisiyim 1 ve 8. Sınıflara ders verebilirim konuları çok pratik ve
Hcglaa 5 (0)
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
Hcglaa
Ozel kurumlarda 2 yıl çalıştım. 3 yildir da matematik ortaogretim ve ilkogretik olmak uzere ozel ders vermekteyim. Pandemi nedeniyle sadece online ders veriyorum.
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
Miray öğretmen
Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Özel özel bazında matematik dersleri verdim , vermeye devam ediyorum.
TTuğba 5 (0)
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
TTuğba
2018 yılında Boğaziçi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliğini Bölüm 2.liği ile bitirdim. Şu anda Marmara Üniversitesi'nde Matematik Eğ
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
Beyza Genc
Trakya üniversitesi Matematik öğretmenliği öğrencisiyim
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
fırat özcan
15 yıllık dersane deyemli matematik öğretmeninden her seviye uygun ders verilir.
Simat 5 (0)
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
Simat
Uludağ Üniversitesi Matematik mezunuyum. 9 senedir öğretmenlik yapmaktayım.
Matematik
KIRKLARELİ / MERKEZ
Hazırım
2015 Sivas Cumhuriyet üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği bölümü mezunuyum . Kirklareli de yaşıyorum şehir dışında olan ogrencilere online bilgilerimden faydalanma imkanı
Matematik
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
Mehmet Gökhan Halici
Matematik dersine ihtiyacı olan herkese çok anlaşılır bir şekilde ders verebilmekteyim
Loading...

Kırklareli Matematik ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Kırklareli lokasyonunda özel ders veren 17 Matematik öğretmeni senin için hazır. Kırklareli Matematik Özel ders fiyatları ortalama 102₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Matematik Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Matematik Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Kırklareli şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Kırklareli Matematik özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Kırklareli bölgesinde Matematik özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Matematik dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Kırklareli bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Kırklareli şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Kırklareli bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.