Loading...
Kapat
Yasin öğretmen
190₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

38 yaşındayım .Yaklaşık 17 yıldır MATEMATİK ve GEOMETRİ derslerinden özel ders veriyorum. *Ders anlatırken yalın ders anlatımından ziyade bütün duyu organlarına hitap ederek ders anlatma taraftarıyım.

* Değişen eğitim ve sınav sistemlerine uyum sağlamış ve öğrencilerine de bu yönde eğitim veren hocalar ile tanışmanızı temenni ederim. *Bütün öğrencilerin doğru öğretmenle karşılaştıklarında matematik ve geometri derslerini kolaylıkla yapabildiklerine şahit oldum. 

* **Yılların tecrübesi ile TYT ve AYT 'de sınav sisteminin şifresini çözdüğüme inanıyorum. Bu sınavı gerçekten kazanmak için istekli öğrencilerimle birlikte, yıllardır çok güzel sonuçlar alıyorum... 

**Matematik Özel dersinin tek başına yetmediğini, mutlaka yanında MENTÖR' lük ve EĞİTİM KOÇLUĞU nun da yapılması gerektiğine inanıyorum. O yüzden özel dersle birlikte eğitim koçluğunu da yanında ücretsiz olarak yapmaktayım.

**Tecrübelerimi aktarabileceğim aynı zamanda bu sınavın kazanılabilecek bir sınav olduğunu gösterebileceğim öğrencilere ihtiyacım var, **8. Sınıftan 12.sınıfa kadar; LGS ,TYT ve AYT sınavlarında tüm öğrencilere yıllardır özel ders vermekteyim.

 MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSİNİ BAŞARMAK İSTİYORSANIZ MUTLAKA BENİMLE TANIŞMALISINIZ....

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Yusuf
5 20-08-2021
Yasin hoca ile matematiğin ne kadar anlaşılabilir bir ders olduğunu anladım eğer matematik korkunuz varsa veya matematiği nasıl halledeceğizi bilemiyorsanız bence Yasin hoca ile tanışın disiplinli dersi gelişigüzel değil de, öğrencinin nasıl anlayıp yorumlayabileceğini keşfedip ona göre ders anlatan uzman bir hoca, sınava kadar yasin hocam ile çalışacağım için çok şanslıyım, yıllardır beklediğim öğretmen teşekkür ederim yasin hoca...

190₺ ONLİNE
250₺ YÜZ YÜZE

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...