Mesaj Gönder

Kocaeli Özel Ders
Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.

1

Kocaeli özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Kocaeli özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Kocaeli özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.

2

Kocaeli özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Kocaeli konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.

3

Kocaeli özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.

4

Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

Özel Ders Almak İsteyenler

Kocaeli özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Kocaeli lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Kocaeli konumunda özel ders vermeye hazır 172 öğretmenimiz sizleri bekliyor.

Özlem Topal | Öğretmen Tercihim
Üniversite Takviye Özel Ders
Özlem Topal
KOCAELİ / GEBZE
  • Uludağ üniversitesi fen fakültesi biyoloji mezunuyum ve pedagojik formasyon belgesine sahibim.12 senedir kurumsal kurs ve okullarda biyoloji öğretmeni olarak görev yapmaktayim. ÖZLEM TOPAL CV 1-Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu(izmit) Ağustos 2018, Devam (2 yıl) Biyoloji Öğretmeni Kocaeli, Türkiye Biyoloji öğretmeni 12.sınıf ve mezun sınıflar tyt ve ayt hazırlık 2-Özel Gebze Final Temel Lisesi Nisan 2016, Haziran 2017 (1 Yıl,2 Ay) Biyoloji Öğretmeni Kocaeli, Türkiye biyoloji öğretmeni 9.ve 10.sınıflar 3-Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi Ve kursu(istanbul-Avcılar)Ağustos 2015, Ağustos 2016 (1Yıl) Biyoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye biyoloji öğretmeni Okul 11.ve 12.sınıflar ve kursta mezun sınıflar ygs-lys hazırlık Bu sene sonunda yaptığımız çalışmalarla okul olarak çok güzel dereceler elde ettik. Jarin Akkoç(Çapa Tıp Fakültesi) Alperen Aslan(İTÜ Uçak Mühendisliği) vs gibi... Özel Uğur Asırlık Anadolu Lisesi(İstanbul-Atakent) Temmuz 2014, Ağustos 2015 (1Yıl, 1 Ay) Biyoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye biyoloji öğretmeni 9-10-11-12 sınıflar 11.sınıflarla Burçin Şatana adlı öğrencimiz ile Tübitak proje yarışmasına "Yumurta yağının in vitro termal/asit yanık modellerinde 3T3 Fibroblast hücrelerine etkileri" adlı çalışmamızla katıldık.İstanbul 2.si olduk. 4-Boğaziçi Etüt Merkezi(İstanbul-Atakent) Eylül 2013, Haziran 2014 (9 Ay) Biyoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye 7.ve 8.sınıflar Fen ve Teknoloji Öğretmeni 11.ve 12.sınıflar Biyoloji Öğretmeni ygs-lys hazırlık Uğur Dershanesi(İstanbul-Atakent) Ağustos 2013, Haziran 2014 (10Ay) Biyoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye uğur dershanesi Nisan 2013, Haziran 2014 (1 Yıl,2 Ay) Fen ve Teknoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye Sbs hazırlık Bahçelievler Zaferler İlköğretim Okulu Eylül 2012, Haziran 2013 (9 Ay) Fen ve Teknoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye fen ve teknoloji öğretmeni 5-Çağdaş Etüt Merkezi(Bakırköy-Yeşilyurt) Ağustos 2011, Mart 2012 (7 Ay) Biyoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye biyoloji öğretmeni-fen ve teknoloji öğretmeni 6-Bahçelievler Özel Başer Lisesi Eylül 2010, Temmuz 2011 (10 Ay) Biyoloji Öğretmeni İstanbul, Türkiye Biyoloji Öğretmeni E-okul sistemi kullanımı,Resmi yazışmalar,Kurumnet Kullanımı,Karne-DiplomaTasdikname vs gibi evrak hazırlanması ve takibi.Okul için gerekli olan organizasyon işleri hazırlanması ve takibi(sınav listesi,sınav dersliklerinin hazırlanması,sınav evraklarının hazırlanması ve takibi),ön büro ile ilgili işler(kayıt alma,muhasebe işleri takibi,veli görüşmesi,fotokopi ve faks işleri vs)
Üniversite Takviye
Online
-

Kocaeli Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Kocaeli Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Kocaeli matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Kocaeli İngilizce Özel Ders

Kocaeli Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Kocaeli İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Kocaeli lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Kocaeli müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sık Sorulan Sorular

Kocaeli özel ders fiyatları ortalama kaç ₺’dir?
Kocaeli lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 73.86 ₺’dir.
Kocaeli lokasyonunda özel ders vermek üzere 172 öğretmen bulunmaktadır.
Kocaeli her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.