Loading...
Kapat
Tuğba Özcan
100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeninden her yaş kademesine özel veya grup dersi verilir. Eğitim ve Deneyim: 2017 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2019 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinî Danışmanlık ve Rehberlik alanında yüksek lisansımı tamamladım. Öğrenciliğimden bu yana birçok kurum ve kuruluşta çalışarak eğitim vermekteyim. Ders işleme yöntemi: İlk derste öğrencinin düzeyini belirleyerek(başlangıç-orta-ileri) etkili öğretim yöntem ve tekniklerini uygulamaya gayret ederim. Derslerimi öğrencinin yaş düzeyi ve hazırbulunuşluğunu göz önüne alarak oyun, hikaye ve etkinliklerle desteklerim. 1 saatlik dersimi Kur'an-ı Kerim\Elif-Ba, Sureler ve Temel Dinî Bilgiler konularını işleyecek şekilde planlarım. Mahreç ve tecvit bilgilerinin doğru şekilde uygulanmasına önem veririm. Ayrıca öğrencide ahlakî değerlerin oluşumu ve uygulanması, toplum kuralları bilincinin oluşumu gibi değerler eğitimi konusunda da yardımcı olurum. CV: 2015-2019 yılları arasında Selçuklu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne bağlı çeşitli kurslarda Kur'an-ı Kerim, Temel Dinî Bilgiler ve Siyer dersi verdim. 2017-2019 eğitim öğretim yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak lise kademesindeki öğrencilerin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Temel Dinî Bilgiler ve Siyer derslerine girdim. Hafız İHO projesi kapsamında sınava hazırlanan 2 öğrencim yazılı ve sözlü sınavlarda başarılı olarak hafızlık eğitimi almaya hak kazandılar. KOMEK'e bağlı Kur'an-ı Kerim kursunda yetişkin düzeyi ile çalıştım. 2019-2020 eğitim öğretim yılında Konya Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kurumda görev yaptım. Şu an grup olarak ve bireysel olarak özel derse devam ettiğim öğrencilerim vardır.
Ders Verdiği Alanlar
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Öğretmen Tercihim Misafiri
5 18-03-2021
Tuğba hanımdan birkaç yıl önce ders almıştık. Gerek mesleki yeterliliğiyle gerek insani yönüyle biz çok memnun kalmıştık.Herkese tavsiye ederim kıymetli hocamızı.
Öğretmen Tercihim Misafiri
5 19-03-2021
Hem öğrencisine yaklaşımı hem alandaki donanımı hem de kişiliğiyle memnun kalacağınız bir hocamızdır.Güvenle ders talep edebilirsiniz.

100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE

Diğer Okuma-Yazma Eğitmenleri

Loading...