Loading...
Kapat
HalimeDemir
150₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
6 ders tamamladı
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba ben Halime DEMİR. Gaziantep Üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. Beş yıldır özel ders vermekteyim. Soru çözme platformunda yüzlerce öğrencinin Türkçe ve Edebiyat sorularını çözüyorum.Verdiğim eğitimlerin ders kapsamı: öğrencinin bilgi seviyesi ve soru pratiğine özgü programlanır. Dersi konu anlatımı, soru çözümü, ders tekrarı, açık kapatma ve seviye yükseltme olarak aşamalandırırım. Verdiğim eğitimleri öğrenciye özel hazırlarım. Dersimi programlı ve disiplinli bir şekilde öğrencilerime en iyi şekilde aktarırım. Benim öğretim görüşümce; büyük taşları dizdikten sonra aralara yerleştireceğiniz küçük çakılar sizi hem tamamlar hem de karşınıza çıkacak her türlü zorluğa karşı sizi daha dirençli kılar. Artık boş bırakılan dil bilgisi soruları tarihe karışıyor. Çünkü sizin dilinizden anlayan ve sizin dilinizden anlatan bir öğretmenle berabersiniz. Yıllardır süregelen geleneksel yöntemleri bırakıp çağdaş eğitim sistemiyle yanınızdayım. Türkçe dersinin ezber ders olmadığını benimle beraber daha iyi anlayacaksınız.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Elif
5 09-11-2021
Merhaba ben YKS'ye hazırlanırken Halime hocam bana çok destek oldu. Gerek ders anlatma gerek beraber soru çözme konusunda çok iyiydi. Onunla beraber netlerim arttı ve Türkçe dersini sevmeye başladım.
Suzan kalendar
5 09-11-2021
Hocam bendeki emekleriniz yadsınamaz yapamıyorum diyip kaç gece ağlayarak aradım sizi hiç bilmiyorum . Siz her seferinde sanki çocuğunuzmuşum gibi ilgiyle sabırla yanımdaydınız . Paragraflardaki dikkatsizliğimi dil bilgisindeki kuru ezberimi sizle yendim .sizden Allah razı olsun. yolunuz açık olsun. Bunu okuyacak öğrenci arkadaşlara sesleniyorum halime hoca artık bulunmayacak cevherlerden dersi kolay ve akıcı anlatışı ders esnasındaki şifreleri sabrı ve daha sayamayacağım çok şey kıymetini bilin.
Mine
5 14-11-2021
Merhaba LGS'ye hazırlanıyorum.Halime hocadan konu anlatımı ve soru çözümü desteği aldım. Ezber yapmadan soru çözmeyi ve Türkçe dersini sevmemi sağladı. Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkür ederim.
Selma Bozyiğit
5 30-12-2021
Herkese merhaba. Halime hocam sizi farklı platformlarda gördükçe öğrencilerinizin ne kadar şanslı olduğunu ve nasıl aydınlık bir nesil yetişeceğine dair umudum artıyor. Halime hocamla pandemi sürecinde yolumuz kesişti . Maddi durumumdan dolayı dershaneye gidemiyordum. Ben de ders bazlı destek almaya başladım . Halime hocamdan online ders aldım. Kötü bir temelim vardı derse büyük önyargılarım vardı.Allah a binlerce kez şükür ki halime hocamla bu zorlu yolu yürüdük. Dersi anlatırken öyle cümleler kuruyordu ki hiç bir şekilde derse yabancı kalma gibi ihtimaliniz kalmıyordu.soru çözümlerinde ki stratejileri beni çok pekiştirdi. Şu an hemşirelik 2. Sınıfım kpss soru çözümü için de halime hocamla birlikte olucam şimdiden randevumu alayım. Bir kez tanışınca Halime hocam şaşılmaz adrestir herkese kolaylıklar dilerim...
Eda Koca
5 06-02-2022
Merhaba, Halime öğretmen derslere çok güzel sunumlar hazırlıyor. Ders anlatımı hem eğlenceli hem de anlamadığım konuları anlamamı sağladı. Sürekli benimle iletişim halinde istediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum. Evde yaptığım çalışmaları dahi kontrol ediyor. Kısacası ÇOK İYİ BİR ÖĞRETMEN. Halime Öğretmeni çok seviyorum
HalimeDemir
10-02-2022
Eda sen de çok gayretli ve azimlisin. Derslere daima hazırlıklı geliyorsun. Verdiğim ödevleri ihmal etmeden yapıyorsun. En önemlisi öğrenmeye gayret gösteriyorsun. Öğrencim olduğun için çok şanslıyım. Senin geleceğin parlak. Seni çok güzel yerlerde görebiliyorum. Başarılarının devamını dilerim.
Eda Koca
5 27-03-2022
Halime Öğretmen ders anlatımı ve güzel slaytlarıyla çok iyi bir öğretmen. Ayrıca deneme veya yazılı sınavları için HARİKA sorular hazırlayabiliyor, konu anlatımıysa Bİ HARİKA. Özetle türkçe dersindeki bütün sorunlarınızı ortadan kaldırabilen iyi bir öğretmen.

150₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
6 ders tamamladı

Diğer Türkçe Eğitmenleri

Loading...