Loading...
Kapat

Mardin Fen ve Teknoloji Özel Ders

Fen ve Teknoloji dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 10Onaylı Öğretmen
  • 84₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Fen ve Teknoloji
MARDİN / MİDYAT
NEFLİ ÖĞRETMEN
2014 yılında Balıkesir Üniversite Necatibey Eğitim Fakültesinden mezun oldum. 2 yıl boyunca TEGV ve LÖSEV'de gönüllü öğretmenlik yaptı
Fen ve Teknoloji
MARDİN / MİDYAT
Fatih Demirbaş
11 yıllık Fen Bilimleri öğretmeniyim. 10 yıl özel okul ve dershane tecrübem var. 10 yıldır matematik ve fenden özel ders vermekteyim.
Sevgi 5 (0)
Fen ve Teknoloji
MARDİN / ARTUKLU
Sevgi
Tecrübeli olarak öğretmenlik yaptım
Fen ve Teknoloji
MARDİN / MİDYAT
Metin Göktekin
Fen bilimleri öğretmeni
Fen ve Teknoloji
MARDİN / MİDYAT
Abdulkerim Akan
11 yıllık fen bilimleri dersi alanında tecrübe ve başarısı yüksek okullarda çalışma
Fen ve Teknoloji
MARDİN / ARTUKLU
Ömer Taş
Fen bilimleri öğretmeniyim.
Fen ve Teknoloji
MARDİN / NUSAYBİN
Yigit Mert
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden 2020 yılında mezun oldum.Atamam yapılasıya ücretli öğretmenlik yaptı
Fenci 5 (0)
Fen ve Teknoloji
MARDİN / ARTUKLU
Fenci
Üniversiteden yeni mezun oldum.Bilgilerim taze sizlere yardımcı olacağıma eminim
Fen ve Teknoloji
MARDİN / NUSAYBİN
LOKMAN DEMİR
11 Yıllık fen Bilimleri öğretmeniyim. Meb ve özel ders deneyimine sahibim. 2 yıldır uzaktan eğitim yolu ile ders vermekteyim ayrıca 3 yı
Fen ve Teknoloji
MARDİN / ARTUKLU
RASİM VURAL
Bu mesleğe yıllarını vermiş biri olarak fen bilimleri artık sizin kabus değil. Haydi şu işi bitirelim...
Loading...

Mardin Fen ve Teknoloji ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Mardin lokasyonunda özel ders veren 10 Fen ve Teknoloji öğretmeni senin için hazır. Mardin Fen ve Teknoloji Özel ders fiyatları ortalama 84₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Fen ve Teknoloji Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Fen ve Teknoloji Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Mardin şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Mardin Fen ve Teknoloji özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Mardin bölgesinde Fen ve Teknoloji özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Fen ve Teknoloji dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Mardin bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Mardin şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Mardin bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.