Loading...
Kapat

Muş Matematik Özel Ders

Matematik dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 10Onaylı Öğretmen
  • 80₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Engin Sal
Matematik bilimlerin babasıdır
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Rabia HOCA
Erciyes Üniversitesi Sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum .Muş merkezde çalışıyorum hem yüz yüze hem online Özel ders veriyorum.İ
Aynur 5 (0)
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Aynur
Lise matematik, geometri, üniversiteye hazırlık dersleri veriyorum. 18 yıllık dershane öğretmeniyim
Matematik
MUŞ / VARTO
Başak sevmez
5 yıldır tecrübeli matematik öğretmeniyim bir çok okulda çalıştim. Öğrencilerle ilişkim çok iyidir. Her seviye de öğrenciye yardımcı olabilirim. Derslerimizin
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Erva ASE
İnşaat mühendisliği okudum. Mühendislik matematiği olmak üzere çoğu konuda ders verebilirim. Ayt ve tyt matematik kimya derslerinede hakimim.
Matematik
MUŞ / MERKEZ
SELAM YARKA
KPSS'de Türkiye 247.si oldum. 2 yıldır her seviyeye uygun matematik özel dersleri veriyorum. İlkokul, ortaokul ve lise matematik alanlarında özel ders verilir.
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Abdullah hoca
İlkokul-ortaokul-lise öğrencilerine elimden geldikce yardımci olmak isterim bende matematik öğretmeniyim
Özge 5 (0)
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Özge
Lise ve ilköğretim matematik konularının hepsinden özel ders verilir .
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Matematik ve Cumali Hoca
16 yıllık bir matematik öğretmeniyim dersim noktasında hiç bilmeyen birisi bile beni dinlerse bu dersi yapar
Matematik
MUŞ / MERKEZ
Büşra Tan
Merhaba. İlkokul matematik dersi vermek için buradayım. Özel derse ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...

Muş Matematik ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Muş lokasyonunda özel ders veren 10 Matematik öğretmeni senin için hazır. Muş Matematik Özel ders fiyatları ortalama 80₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Matematik Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Matematik Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Muş şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Muş Matematik özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Muş bölgesinde Matematik özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Matematik dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Muş bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Muş şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Muş bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.