Öğrenci nasıl kullanır

öğretmentercihim.com ile Keyifli Bir Eğitim Yolculuğa Hazır Olun!

Nasıl özel ders alabilirim ?

Nasıl kullanılır

Hayallerinin peşinden gitmek için doğru yerdesin!

Hadi Başlayalım;

Biliyoruz ki derslerde zorlanıyorsun ek desteğe ihtiyaç duyuyorsun yada kendine yeni hobiler edinmek istiyorsun. Yapacağın ilk şey gitmek istediğin yolda size yardımcı olacak bir öğretmen aramak şüphesiz. Eğitimli öğretmenler, koçlar, profesyoneller, doğal yetenekler, okul ve sınavlara destek… Öğretmentercihim.com iyi yaptıkları işe dair bilgi ve tutkularını paylaşmak isteyen yetenekli öğretmenlerin topluluğudur. Kalitesi ve profesyonelliği ile ihtiyacına, uygun öğretmeni bul hemen özel derse başla.

Öğretmentercihim.com istediğin her şeyi öğrenmene olanak sağlar! Yüz yüze veya online alacağınız 100'den fazla alanı keşfet. Müzik, okul, yabancı dil, matematik sanat ve hobi,spor. Artık bahane yok, bir şeyler öğrenip ilerleme vakti! Üstelik hiçbir ücret ödemeden! Siz de kahve içme rahatlığıyla vakit kaybetmeden online eğitimlere veya birebir eğitimlere başlayabilir ve öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Öğretmentercihim.com özel ders almanın en akıllı ve keyifli yolu...

Kullanım Süreci

Adımları uygulayarak sistemimizde kayıtlı olan eğitimcilerden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

1

Özel Ders Verenleri Bul

Detaylı arama ile özel ders kategorilerinden ilgilendiğin branşı seçerek bulunduğun yerde, dilediğin özelliklerde özel ders veren eğitmenleri kolayca ara ve bul.

Dilersen online özel ders veren eğitmenleri ara bölge fark etmeksizin aradığın eğitmeni bul.

Özel ders talebi oluşturduğun öğretmenin talebi onaylamasını bekle ve talebini onayladığında sms olarak gelen cep telefon numarası ile iletişime geç.

Seçtiğin ders veren ile iletişime geçip anlaştıktan sonra uygun olduğun zamanları belirle, canlı ya da yüz yüze eğitim seçenekleri ile hemen derse başla.

2

Online özel ders talebi

Online ders talebi seçeneğine tıklayarak ders talebi oluştur. Kendine uygun saati seçip talebini oluşturabilirsin. Online sınıf üzerinden ders saati geldiğinde online özel derse hemen başlayabilirsin.

Yüz yüze özel ders

Öğretmen ile iletişim kurduktan sonra belirlenen konumda özel derse başlanabilirsin. Öğrencinin evi, öğretmenin evi, dışarıda bir mekan yada kurs merkezi gibi alanlar tercih edilerek özel ders sürecine başlanılabilir.

3

Eğitmeni Değerlendir

İster online özel ders almış ol ister sende yüzyüze özel ders al fark etmeksizin. Derse devam ederken veya ders bitiminde ders veren hakkında detaylı değerlendirme yap, yorum yaz ve geri bildirimde bulun.

Eğitimi sadece dört duvar arasına hapsetme online eğitim ile hedefine daha hızlı ulaş!

Videoyu İzle

Avantajlarımızı keşfet

Sağladığımız bir çok kolaylık ile sende bu yolculuğa dahil ol.

ücretsiz bilgilendirme

ÜCRETSİZ BİLGİLENDİRME

Ders talebiniz onaylandığında öğretmenin iletişim bilgileri sms olarak iletilir. Ayrıca; Ders saatinden 2 saat önce öğretmeninize ve size hatırlatma sms’ i yönlendirilir.

online özel ders

ONLİNE ÖZEL DERS

Sistemimize entegre edilmiş olan site sayesinde, yeni bir uygulama aramakla zaman kaybetmez ve online özel derslerinize hemen başlayarak vakit kazanabilirsiniz.

basit arayüz

BASİT ARAYÜZ

Kullanışlı arayüzümüz ile dilediğiniz branşta yüzlerce öğretmeni görüntüleyebilir ve siteye hakim olmanız sayesinde geçirdiğiniz vakit daha keyifli bir hale gelecektir.