öğretmentercihim.com ile geleceğe iz bırak!

Nasıl özel ders verebilirim?

nasıl kullanılır

Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşın !

Hadi Başlayalım;

Yetkinliklerini bugüne kadar hep biriktirdin. Daha fazla öğrenmek ve öğretmek için çabaladın artık bilgini, yeteneklerini kazanca çevirmenin vakti. Alanınızdaki bilgi birikiminizden yararlanmak isteyenlere en kısa yoldan ulaşmanız için buradayız. Yeni öğrencilere ulaşmak için harcadığınız enerji de zaman da öğrenmeye ve öğretmeye kalsın. Kendi işinin patronu olup bağımsız bir şekilde ders verebilirsiniz. Sizde ailemize katılarak yeteneğinizi profesyonel bir mecrada tanıtın!

Verdiğin özel dersleri talep eden tüm öğrenciler seni görüntüleyebilecek, tek yapman gereken profilini tamamen doldurup uzmanlık alanından bahsederek onlara en cazip teklifi vermek. Ders verdiğin branşa uygun özel ders talepleri geldikçe SMS ile seni bilgilendireceğiz. Profilin üzerinden detayları görüntüleyerek online eğitim hizmetimizden yararlanabileceksin. Siz de kahve içme rahatlığıyla öğrenci kazanmanın keyfini yaşayacaksınız!

Kullanım Süreci

Adımları uygulayarak özel ders almak isteyen öğrencilerin, sizlere daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1

Kayıt ol, profil oluştur

Kayıt olarak öğretmen profili oluştur ve tanıtımını en iyi şekilde yap. İletişim bilgilerini, eğitim durumunu, ders verdiğin alanı, konumunu ve özel ders ücretlerini tanımla. Kendine uygun üyelik paketi satın alarak onaylı profil özelliği ile özel ders taleplerine erişim sağla.

Anlaştığın öğrenci ile iletişime geç özel derse başla

Gelen özel ders taleplerini değerlendirebilir ve yardımcı olabileceğin ders almak isteyenlere geri dönüş yapabilirsin. Ders taleplerini uygun olduğun zamanlar dahilinde onayla ve öğrencine ders hakkında ön bilgi vererek vakit kaybetmeden hemen özel derse başla!

2

Online özel ders

Profiliniz üzerinden oluşan özel ders taleplerinize göre öğrenciler ile iletişime geçebilir ve ders saati geldiğinde canlı dersim sekmesinden giriş yaparak hemen derse başlayabilirsiniz ayrıca birçok katılımcısı olan grup dersleri vererek öğrencilerinin katılımlarını sağlayabilirsin.

Yüz yüze özel ders

Öğrenci ile iletişim kurduktan sonra belirlenen konumda özel derse başlayabilirsin. Öğrencinin evi, kendi evin, dışarıda bir mekan yada kurs merkezi gibi alanlar tercih edilerek özel ders sürecine başlanılabilir.

3

Zaman aralığınız sizin kontrolünüzde

Profilinize giriş yaptıktan sonra, takvim sekmesinden müsait olmadığınız saat aralıklarını randevuya kapatarak özel ders taleplerinin sadece istediğiniz zaman diliminde oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Değerlendirme talebinde bulun

Ders süresince veya bitiminde özel ders verdiğin kişiden seni değerlendirmesini ve hakkında yorum yapmasını talep et yapılan yorumları değerlendir, eksiklerini gör ve özel ders öğretmenliği konusunda gelişimine katkı sağla.

Öğretmenler sırf akademik bilgiden ibaret değildir online özel ders ile gelirine ek kazanç sağla, sana ihtiyacı olan öğrencilere destek ol!

Videoyu İzle

Avantajlarımızı keşfet

Sağladığımız bir çok kolaylık ile sende bu yolculuğa dahil ol.

ücretsiz bilgilendirme

ÜCRETSİZ BİLGİLENDİRME

Ders talebi oluşturulduğunda hatırlatma sms’ i ile beraber bilgilendirilirsiniz. Ayrıca; Ders saatinden 2 saat önce öğrencinize ve size hatırlatma sms’ i de yönlendirilmektedir.

online özel ders

ONLİNE ÖZEL DERS

Sistemimize entegre edilmiş olan site sayesinde, yeni bir uygulama aramakla zaman kaybetmez ve online özel derslerinize hemen başlayarak vakit kazanabilirsiniz.

basit arayüz

BASİT ARAYÜZ

Kullanışlı arayüzümüz sayesinde, profilinize hâkim olmanız sitemizde geçirdiğiniz vakti daha keyifli bir hale gelecektir.