Loading...
Kapat

Niğde İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 7Onaylı Öğretmen
  • 72₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
NİĞDE / BOR
İrem Şafak
-İlkokul, ortaokul ve lise kademesine İngilizce dersi verilir. -YDS ve YÖKDİL için de İngilizce ders verilir.
İngilizce
NİĞDE / BOR
Şeyma Nur Bayraktar
Aksaray Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Hazırlık eğitimi aldım. Alanımdaki öğretim teknikleri konusunda yeterli
İngilizce
NİĞDE / MERKEZ
Gaye Aksoy
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak in hemen mesaj at. Sana özel çalışma planını tasarlayalım.
İngilizce
NİĞDE / MERKEZ
edaytknn
Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunuyum. Erasmus yaptım ve 5 yıllık özel ders geçmişim vardır hem lise hem de ortaöğretim ve
İngilizce
NİĞDE / MERKEZ
Merve Tuncer
2019 yılında Gazı Üniversitesi Ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Çesitli kurumlarda farklı seviyelerden öğrencilere öğretmenlik yaptim . Okul öncesi ve yabancı
İngilizce
NİĞDE / MERKEZ
Şevval Eskitaş
İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim. Aynı zamanda özel bir kurumda İngilizce öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokul seviyesinde İngilizce dersi veriyorum.
İngilizce
NİĞDE / MERKEZ
Eda Güngördü
Selçuk üniversitesi İngiliz Dili ve edebiyatı mezunuyum. İlkokul ortaokul lise öğrencilerine İngilizce özel ders verilir.
Loading...

Niğde İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Niğde İngilizce  özel ders ilanı var. Niğde İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Niğde İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 72₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Niğde İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Niğde İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Niğde bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Niğde bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Niğde şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Niğde bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.