Loading...
Kapat

Niğde Matematik Özel Ders

Matematik dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 20Onaylı Öğretmen
  • 80₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Hacer Tuana
Altı yıllık tecrubem var. Aktif, güler yüzlü bazen oyun bazen ciddiyetle bir insanın hayatına dokunup onu en ileri seviyeye
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Tuğçe Cebe
Erciyes üniversitesi diş hekimliği fakültesi ikinci sınıf öğrencisiyim. Hem yaz tatilimi verimli geçirmek hem de bilgilerimi paylaşarak taze tutmak
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Kübra tosça
Kaliteli bir öğrenim için sizi bekliyor olacagım
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Merve BOZKURT DOĞAN
En iyiyi öğrenmek istiyorsan en iyi ile çalış!!!! Matematiği eğlenceli öğrenip ciddiyetle uygulayacak olan buyursun gelsin
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Guluzar çimen
orta okul lise öğrencisine tüm konularda yardımcı olabilirim.
Matematik
NİĞDE / BOR
Yunus Emre
Matematiği yüksek lisanslı ve dersane tecrübesi olan birçok kişiyi daha da sınava hazırlamakta olan öğretmeninden alın derim.
Matgeo 5 (0)
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Matgeo
15 yıl aktif bir şekilde dershaneler ve özel öğretim kurumlarında ortaokul ve lise mezun gruplarda matematik ve geometri derslerine girdim her iki branşta
Nazan 5 (0)
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Nazan
Matematik öğretmeniyim. 4 yıldır LGS, TYT, AYT, ALES ve okula yardımcı matematik dersleri veriyorum.
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Leyla Tamer
Tecrübeli Bayan Öğretmenden Matematik Dersi Verilir
Matematik
NİĞDE / BOR
Zeynep2901
Niğde de yaşıyorum Ömer Halisdemir Üniversitesinde matematik öğrencisiyim Çocukları seviyorum onlara matematiği sevdirmek istiyorum aslında korkunç olmadığını göstermek istiyorum.
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Berkay klc
Bor Fen Lisesi öğrencisiyim. Disiplin ve çalışma ile hedeflerine ulaşmasına öğrenci olarak yardım edebilirim
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
AYŞE ŞEKER
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde öğrenciyim. Hem kendimi geliştirmek hemde tecrübe kazanmak istiyorum.
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
mustafa göktepe
Niğde'de Matematik Öğretmeniyim.. 3 yıllık öğretmenim bilgilerim taptaze.
Ademir 5 (0)
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Ademir
Matematik ogrenmek ve derselerde anlamadigini anlayıp sinavlarda iyi puan almak istiyorsan.....
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Özlemsvnk
Matematiği sorular üzerinden basit formüllerle birlikte aşacağız yaz
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Durmus Hoca
Hacettepe universitesi 20 yillik dershane deneyimi tum lise siniflari kpss ve ales
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Yunushoca
21 yıllık tecrübe programının uygunluğuna göre Tyt Ayt Lgs hazırlık öğrencileri kabul edebilirim .
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Niğde Matematik Evi
Dersleri özel evinde vermekteyim. Özel bir kurumda matematik öğretmeniyim. Ömerhalisdemir üniversitesi matematik mezunuyum. Sormak istediğiniz diğer detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
Burkay 5 (0)
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Burkay
21 yaşında sınıf öğretmeniyim. Branşımla ilgili veya ilk ve ortaokul için destek eğitimi verebilirim.
Matematik
NİĞDE / MERKEZ
Bilge Karakuş
Merhaba. Özel ders vermek için burdayım
Loading...

Niğde Matematik ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Niğde lokasyonunda özel ders veren 20 Matematik öğretmeni senin için hazır. Niğde Matematik Özel ders fiyatları ortalama 80₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Matematik Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Matematik Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Niğde şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Niğde Matematik özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Niğde bölgesinde Matematik özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Matematik dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Niğde bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Niğde şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Niğde bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.