Loading...
Kapat

Online İbranice Özel Ders

İbranice dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 6Onaylı Öğretmen
  • 78₺Ortalama Fiyat
Başka öğrenmek istediğiniz bir şey?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İbranice
İSTANBUL / KADIKÖY
Sarp Kaston
Sabancı Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisinden özel ders. 2017 yılında üniversite giriş sınavında Türkçe-Sosyal alanında derece yaptım.
İbranice
ANKARA / YENİMAHALLE
Cihan METİN
İbrani diline giriş, günlük konuşma diline hakimiyet, ileri seviye ibranice eğitimi için yardımcı olabilirim
Dilara 5 (0)
İbranice
İSTANBUL / KADIKÖY
Dilara
Yüksek öğrenimimi İsrailde yaptım. 4 dil biliyorum (Türkçe İngilizce İbranice Fransızca) ve 2 yıldır Japonca öğreniyorum. Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mü
İbranice
KAYSERİ / MELİKGAZİ
Funda Hasçınar
Erciyes Üniversitesi - İbrani Dili ve Edebiyatı 3.sınıf öğrencisi olmakla birlikte orta ve başlangıç seviyelerine uygun eğitim verilebilmektedir.
İbranice
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
alperyesir
Merhaba ben Alper, Öğrenciyim 22 yaşımdayım. Lehçe, İngilizce ve İbranice dersler vermekteyim.
İbranice
KAYSERİ / KOCASİNAN
Seyfi Peksert
İbrani dili ve kültürü mezunuyum, İbranice öğrenmek isteyenlere başlangıç ve orta düzeyde ibranice öğretebilirim

ONLİNE İbranice ÖZEL DERS

Yabancı dil online özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil online eğitim veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 6 öğretmen online İbranice özel ders veriyor. İbranice online özel ders fiyatlarını karşılaştır yorum ve tavsiyeleri incele hemen kendini İbranice konusunda geliştirmeye başla. İbranice online özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmeni seç.

İbranice online özel ders fiyatları ortalama 78₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Online olarak derslere başla. Dersleri tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İbranice öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme. Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

İbranice özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. İbranice konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İbranice özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp online İbranice özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İbranice konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. İbranice konusunda özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Online özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Online özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.