Loading...
Kapat

Online Kırgızca Özel Ders

Kırgızca dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 3Onaylı Öğretmen
  • 53₺Ortalama Fiyat
Başka öğrenmek istediğiniz bir şey?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
OnurT. 5 (0)
Kırgızca
ANKARA / KEÇİÖREN
OnurT.
Anlami ve kalici ogrenme icin.12 yillik Turkce Edebiyat ogretmeniyim.Alanımda doktora yapıyorum. Universitedeki ogrencilerimle hala gorusuyorum. Universite,Aöf, Sinavlara hazirlik,Ales,Kpss,
Kırgızca
ANTALYA / MURATPAŞA
Osman Berat ÇAKICI
*Yüksek öğretimini Yusuf Balasagun Üniversitesi Fen edebiyat Bölümü Türkoloji Fakültesinde tamamlamıştır. * 2007 Aralık ayında yıllık
Kırgızca
İSTANBUL / FATİH
Beste Vardar
İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 2019 mezunuyum.

ONLİNE Kırgızca ÖZEL DERS

Yabancı dil online özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil online eğitim veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen online Kırgızca özel ders veriyor. Kırgızca online özel ders fiyatlarını karşılaştır yorum ve tavsiyeleri incele hemen kendini Kırgızca konusunda geliştirmeye başla. Kırgızca online özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmeni seç.

Kırgızca online özel ders fiyatları ortalama 53₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Online olarak derslere başla. Dersleri tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden Kırgızca öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme. Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Kırgızca özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Kırgızca konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın Kırgızca özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp online Kırgızca özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, Kırgızca konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Kırgızca konusunda özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Online özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Online özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.