Mesaj Gönder
Filtre Seçiniz
Cinsiyet

Matematik Online Özel Ders

Öğretmen Tercihim’in online eğitim fırsatlarını yakalamanın tam zamanı. Matematik özel ders vermek isteyen 508 öğretmen senin için hazır. Öğretmenlerimizin profillerini incele. Kriterlerine en uygun öğretmeni seç. Online özel ders almaya başla.

Matematik Online Özel Ders Arayanlar

Öğretmen Tercihim ile Türkiye’nin her yerinde bulunan matematik özel ders veren öğretmenlerden online ders alabilirsin. Hemen online özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Öğretmenini seçerken diğer öğrencilerimizin öğretmenler hakkında yaptığı yorumları dikkate al. Anlık mesajlaşma özelliği ile ders hakkında öğrenmek istediklerini öğretmenine sor.

Canlı sınıf özelliği ile evinden hiç çıkmadan özel ders almanın farkını yaşa. Türkiye’nin her yerinde bulunan alanında uzman öğretmenlerimiz ile matematik dersindeki problemlerini gider.

LGS Matematik, AYT Matematik ve TYT Matematik gibi sınavlarda sana yardımcı olması için öğretmen bul. Ya da dilersen anlamadığın matematik konuları için özel ders al. Matematik ile alakalı tüm problemlerini Öğretmen Tercihim ile çöz.

Aldığın online dersten sonra öğretmenini değerlendir. Aynı öğretmenden özel ders almak isteyen diğer öğrencilerin fikir sahibi olmasını sağla.

Dilersen yüz yüze özel ders veren öğretmenlerimizden özel ders al. Hemen şehrini seç. Matematik dersinde uzman yüzlerce öğretmenleri listele. Kriterlerini karşılayan öğretmeni seç. Özel ders almaya başla.

Matematik Online Özel Ders Fiyatları

Online Matematik özel ders fiyatları 90₺'dir. Yüzlerce öğretmenden bütçene en uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başlayabilirsin.

Matematik Online Özel Ders Verenler

Sende Online Matematik özel ders veren öğretmenlerimizin arasına katılmak mı istiyorsun? O halde hemen öğretmen olarak kaydol. Online özel ders vermeye başla.

Hemen kaydolarak sana özel profil sayfanda kariyerinden ve eğitim hayatından bahset. Online Matematik özel ders vermek isteyen öğretmenler arasında yerini al. Matematik özel ders almak isteyen öğrencilerimizin senin hakkında bilgi sahibi olmasını sağla. Online özel ders vererek kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sık Sorulan Sorular
Matematik özel Ders Vermek İçin Nasıl Öğrenci Bulacağım ?
Kaydolup güçlü bir profil oluşturduktan sonra yapman gereken öğrencilerin senden özel ders talebinde bulunmalarını beklemen. Profilin ne kadar güçlü olursa matematik özel ders almak isteyen öğrenci bulman kolaylaşacaktır.
Öğretmen Tercihim’de online özel ders verebilmek için ek uygulamaya ihtiyaç yoktur. Sitemize entegre edilen canlı sınıf özelliği Türkiye’nin her yerinde bulunan öğrencilere online özel ders verebilirsiniz. Canlı sınıf özelliği için ekstra ödeme yapmanıza gerek yoktur. Sınırsız kullanım hakkı sizlerin olacaktır.
Online matematik özel ders fiyatları ortalama 90₺ aralığındadır.
Kendini bir alanda yetkin, tecrübeli ve bilgi birikimli olarak görüyorsan tek yapman gereken öğretmen kaydı oluşturarak özel ders vermeye başlamak.
Öğretmen Tercihim’ de sadece ilkokul öğrencilerine değil. Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencilerine özel ders verebilirsiniz.