Özel Ders Vermenin En Kolay Yolu

Yeni Öğrenciler ile Tanış İster Yüz Yüze İster Online Özel Ders Ver ve Öğretmen Tercihimin Harika Öğretmenlerinden Biri de Sen Ol.

Ögretmen Tercihim’in Online Eğitim Dünyasında Neler Var?

Kendini Göster

Sana özel profil sayfanda, tecrübelerinden, eğitim hayatından bahset. Öğrencilerin ile daha güçlü bir iletişim sağla. Onlar için en iyi eğitmen olduğunu göster.

Özel Ders Takibi

Özel ders takvimi sayesinde tek bir takvimden bütün derslerini organize et. Üstelik takvimine eklediğin her özel ders için ücretsiz ders hatırlatma smsleri ile özel ders unutulmasın.

Uzaktan Eğitim

Başka bir uygulamaya ihtiyacın olmadan uzaktan eğitim ver, öğrencilerinden uzak kalma. Online özel ders sayesinde görüntülü görüşerek öğrencilerinle online özel ders yapabilirsin

Öğretmen Tercihim Sana Neler Sunacak

Dilersen profesyonel bir eğitmen dilersen heyecan dolu bir üniversite öğrencisi ol. Uzman olduğun alanda özel ders verebileceğin öğrencilerinin seni bulmasını sağla. Online Eğitim sayesinde dilediğin yerden derslerine başla. Dilersen sana yakın öğrencilerle iletişime geç ve yüz yüze eğitim yap

  • Tüm özel ders taleplerin sana özel takvimde organize edebilirsin
  • Sana özel sayfanda kendini dilediğin gibi tanıtabilirsin
  • Online sınıf özelliği ile uzaktan eğitim için tüm ihtiyaçlarını ogretmentercihim.com halleder
  • Öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik özel ders talep ilanlarına başvurabilirsin
  • Özel derslerinden önce hatırlatma özelliği ile öğrencilerin ders saatlerini unutmayacak

Eğitim Asistanın Öğretmen Tercihim

takvim

Online Özel Ders Takvimi

Günün her saatinden aktifsiniz. Takviminiz hiçbir talebi cevapsız bırakmaz ve anında sizi bilgilendirir.

online-özel-ders

Online Özel Ders

Görüntülü görüşme özelliği ile online özel ders verebilirsin ve üstelik herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan . Özel ders saatinde canlı sınıf senin için hazır olacak.

resim-galerisi

Zengin içerikli Profil Sayfası

Eğitim videolarını paylaşabileceğin hakkında daha fazla bilgi verebileceğin profil sayfası kendini tanıtmanın en kolay yolu.

mail

Ücretsiz Hatırlatma

Oluşturduğun özel ders randevuların unutulmayacak. Öğrencilerine özel dersten önce sms ve e-posta ile hatırlatma mesajları iletilecek.

finans

Yorum ve Değerlendirme

Tüm öğrencilerinden yorum ve değerlendirme talep et. Kaliteli eğitimini daha iyi sergile.

Site içi mesajlaşma

Öğrencilerinle dilediğin zaman öğretmen tercihim üzerinden iletişime geç özel ders hakkında konuş ve anlaş. Bu sayede kişisel bilgilerini koruyarak iletişimde kal.

Sende Öğretmen Tercihim ile Yeni Nesil Eğitim Sistemine Katıl

Eşsiz Fırsatları Kaçırma

Tüm merak ettikleriniz için sizi arayalım. Yeni bir başlangıç için yanındayız. İletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

*Sizi Ne Zaman Arayalım?
Teklif İçin Arayalım

Sık Sorulan Sorular

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?
Özel ders vermek için tek ihtiyacın Öğretmen Tercihim. Hemen öğretmen kaydını oluşturup özel ders vermeye başlayabilirsin. Profilindeki bilgileri doldur, kendine en uygun paketi seç ve sende Öğretmen Tercihim’de bulunan özel ders verenlerin arasına katıl.
Öğretmen Tercihim’de online özel ders verebilmek için ek uygulamaya ihtiyaç yoktur. Sitemize entegre edilen canlı sınıf özelliği ile Türkiye’nin her yerinde bulunan öğrencilere online özel ders verebilirsiniz. Canlı sınıf özelliği için ekstra ödeme yapmanıza gerek yoktur. Sınırsız kullanım hakkı sizlerin olacaktır.
Hangi şehirde olursanız olun Öğretmen Tercihim’de ders verebilirsiniz. İstanbul özel ders, Ankara özel ders ya da diğer tüm şehirlerde özel ders arayan öğrencilere özel ders verebilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’de yediden yetmişe her ihtiyaca yönelik özel ders arayanlar bulunmaktadır. Kendi bilgi ve becerine göre ders verebileceğini düşündüğün alanlarda ders gerçekleştirebilirsin. Okul derslerine destek açısından ; üniversite öğrencilerine, lise öğrencilerine ve ilkokul öğrencilerine matematik özel ders, fizik özel ders, kimya özel ders ve diğer ana eğitim verebilir veya yabancı dil konusunda, yeni hobiler edinme konusunda, yazılım konusunda ve daha birçok alanda özel ders verebilirsiniz.
Özel ders ücreti saatlik olarak belirlenmektedir ve online özel ders fiyatları ve yüz yüze özel ders fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Saatlik ders ücreti ise branştan branşa farklılık gösterebilir. Ancak saatlik ders ücreti makul seviyelerde tutulursa özel ders almak isteyenler sizlere daha fazla ders talebi göndereceklerdir. Ders vermek istediğiniz alanda diğer eğitmenlere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’de özel ders verebilmek için güçlü bir profil oluşturman gerekmektedir. Sitemize kayıtlı öğrenciler tarafından oluşturulan öğrenci ilanlarına başvurarak özel ders verme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol.

Avantajlardan Yararlanma Şansını Kaçırma!

Öğretmenlerimiz Ne Diyor ?

Öğretmen Tercihim üzerinden özel ders vermiş öğretmenlerimizin yorumları ...