Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
SAMSUN / ATAKUM
fatma ağaçdiken
İmkan ve zaman kısıtlaması olmayanlar, hedefi on ikiden vurmak için hazır olun, doğru yerdesiniz *
Matematik
SAMSUN / ATAKUM
@haticeöğretmen
Merhaba ben matematik dersi vermek için burdayım ihtiyaçlarınızı belirleyip derse başlamak için ulaşabişirsiniz
Türkçe
SAMSUN / BAFRA
DUYGU KONAK
Merhaba, Türkçe dersi vermek için senin yanındayım. Türkçeyi sevmeye hazır mısın? Artık sorular çok
Tarih
SAMSUN / BAFRA
Tarihçi
Merhaba. Tarih dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
EdaHoca 0 (0)
Kimya
SAMSUN / CANİK
EdaHoca
Merhaba. Kimya dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
SAMSUN / ATAKUM
Elif YAVUZ
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
SAMSUN / ATAKUM
Büşra Alphayta
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Sosyal Bilgiler
SAMSUN / CANİK
fgfurkanguler
Merhaba. Sosyal Bilgiler dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
SAMSUN / İLKADIM
matematik_ustasi
Güçlü ve akıllı olan sizsiniz, unutmayın...
Lalecvs 0 (0)
Matematik
SAMSUN / ATAKUM
Lalecvs
''Matematiği anlayarak, kavrayarak öğrenmek istiyorum'' diyenler hemen mesaj atın ya da arayın. Size özel ders programı ile derslere başlayalım.
Loading...
Samsun özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Samsun özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Samsun özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Samsun özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Samsun konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Samsun özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
110
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
783

Sıkça Sorulan Sorular

Samsun lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 110₺’dir.
Samsun lokasyonunda özel ders vermek üzere 783 öğretmen bulunmaktadır.
Samsun'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Samsun özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Samsun lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Samsun Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Samsun Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Samsun matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Samsun İngilizce Özel Ders

Samsun Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Samsun İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Samsun lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Samsun müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Loading...