Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
ŞANLIURFA / HALİLİYE
Kübra Tankuş
Merhaba matematik senin ve senin gibi gibiler için korkulu rüya olabilir yeterki üstüne gitmeye cesaret et ben sana bu yolda yardımcı
Sınıf Öğretmenliği
ŞANLIURFA / AKÇAKALE
AkifÇete
Merhaba. İlkokul öğrencilerine ders vermek için buradayım. Eksiklerini gidermek ve kendini daha iyi bir seviyeye ulaştırmak için buradayım.
İngilizce
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ
Abdurrahman Bal
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
LGS
ŞANLIURFA / SİVEREK
Hüseyin ÖZÇELİK
Merhaba. LGS dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Psikolojik Danışmanlık
ŞANLIURFA / HALİLİYE
Psikolojik danışman Şükran
Merhaba. Psikolojik Danışmanlık dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Hayat Bilgisi
ŞANLIURFA / HALİLİYE
yasin bey
Merhaba. Hayat Bilgisi dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
ŞANLIURFA / EYYÜBİYE
Hüseyin DOLAP
Merhaba. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Analitik Geometri
ŞANLIURFA / HALİLİYE
Ayşe Kaşıkçıoğlu
Merhaba. Analitik Geometri dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
LGS
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ
FATMA KILIÇ
Merhaba. LGS dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ŞANLIURFA / HALİLİYE
Abdullah CULFA
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fen ve Teknoloji
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ
Meryem hoca
Merhaba Fen bilimleri ve tyt kimya dersi vermek istiyorum. Ihtiyacı olan iletişime geçsin beraber planlı bir şekilde yol alalım.
Fen ve Teknoloji
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ
Kamil Demirtaş
Merhaba. Fen Bilgisi, Fizik, ilköğretim matematik ve Eğitim koçu olarak yardımcı olabilirim. 18 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahipim.
Loading...
Matematik
ŞANLIURFA / HALİLİYE
BetülHoca
Eksik konularla çözülmüş bir test verimli olmamıştır. Konu tamamsa soru da tamamdır .
İngilizce
ŞANLIURFA / SURUÇ
omnimatrix
Merhaba. A1, A2, B1 seviyeleri ve LGS sınavın için birlikte çalışarak başarıyı yakalayabiliriz.
Matematik
ŞANLIURFA / HALİLİYE
Semanur ELGÜN
Merhaba. ilk okul tüm dersleri vermek için ve ödevlere yardım etmek için buradayım 😊
Loading...
Şanlıurfa özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Şanlıurfa özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Şanlıurfa özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Şanlıurfa özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Şanlıurfa konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Şanlıurfa özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
87
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
490

Sıkça Sorulan Sorular

Şanlıurfa lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 87₺’dir.
Şanlıurfa lokasyonunda özel ders vermek üzere 490 öğretmen bulunmaktadır.
Şanlıurfa'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Şanlıurfa özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Şanlıurfa lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Şanlıurfa Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Şanlıurfa Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Şanlıurfa matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Şanlıurfa İngilizce Özel Ders

Şanlıurfa Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Şanlıurfa İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Şanlıurfa lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Şanlıurfa müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Loading...