Loading...
Kapat

Sinop Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 22Onaylı Öğretmen
  • 75₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
SİNOP / TÜRKELİ
Betül Arslan..
Matematik özel derste uygun fiyatlar için bana mesaj atın.
Gözde 5 (0)
Hayat Bilgisi
SİNOP / TÜRKELİ
Gözde
Merhabalar.Çocuk gelişimi önlisans mezunuyum. Oyun Terapisi,Disleksi Eğitimi ,Sanat Terapisi,Çocuk Yogası eğitimi vb. serfitikalarım var.Özel bir okulda kı
Boks
SİNOP / TÜRKELİ
Tuna Albayrak
Ben Tuna Albayrak. Siyah kuşak sahibi bir dövüşçüyüm.Ve öğrendiklerimi öğrencilere vermek istiyorum.
İngilizce
SİNOP / TÜRKELİ
Asel mirayy
İngilizce dersi veriyorum
Matematik
SİNOP / MERKEZ
Eda Nur Kara
Hemşirelik mezunuyum ve yurt dışı egitimleri aldım alanimda. İlkokul, ortaokul ve Türkçe derslerinde başarılı bir eğitmen olmak istedim
Fen ve Teknoloji
SİNOP / BOYABAT
Gamze kürekçi
Boğaziçi Üniversitesi fizik bölümünde 3 sene okuduktan sonra fen bilgisi öğretmenliğine geçtim ve şuan özel bir kurumda fizik öğretmenliğ
İngilizce
SİNOP / DURAĞAN
Cihangül
Ben Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölüm mezunuyum. 10 yıllık bir tecrübeye sahibim. İlköğretim ve Ortaokul öğrencilerine yardımcı olabirim.
Matematik
SİNOP / MERKEZ
kerim pınar
MERHABA ben Kerim öncelikle amacım öğrencilere matematiği sevdirmek ve onlarla arkadaş olmak daha sonrada bilinçli bir birey olmalarını sağlamak. Arkdaş
Tarih
SİNOP / MERKEZ
Kübra Şanoğlu
Sinop Üniversitesi Tarih bölümü mezunuyum. Aynı üniversite bünyesinde pedagojik formasyon eğitimi tamamlandım. Lise düzeyi tarih derslerinde, kpss genel kü
Fen ve Teknoloji
SİNOP / MERKEZ
Yaşar Tayfun Korkmaz
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Fen Bilgisi Eğitimi alanında yüksek lisans öğrencisiyim.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
SİNOP / AYANCIK
Hafız Halit BÜKÜ
Merhaba ben Halit 22.03.1997 yılından İstanbul'da doğdum liseyi ilk olarak Üsküdar İmam Hatip Lisesi nde başladım daha sonra derslerdeki basarimdan
Matematik
SİNOP / MERKEZ
Mehmet fatih Öztürk
Şimdi matematik zamanı konuları yeni sistem ile öğreniyoruz böylelikle soru ile soruların mantığını kavriyoruz
Sinop özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Sinop özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Sinop özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Sinop özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Sinop konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Sinop özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.

ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER

Sinop özel ders vermek isteyen binlerce öğretmen senin için hazır. Eksiklerini belirleyip özel ders almaya başla.

Sinop lokasyonunda özel ders veren öğretmenler artık Öğretmen Tercihim’de. Artık istediğin her konuda kendini geliştirmen çok kolay. Yetenekli öğretmenlerimizin profiline göz at. Piyano’dan Matematik’e, İngilizce’den Arapça’ya, Bale’den Proglamlama’ya birçok alanda özel ders alabilmek için tek yapman gereken Öğretmen Tercihim’de özel ders arayanların arasına katılmak. Öğretmen Tercihim’in sana sunduğu fırsatları kaçırma.

Sinop Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan Sinop Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini Sinop matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Sinop İngilizce Özel Ders

Sinop Yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol sana uygun Sinop İngilizce özel ders verenler Öğretmen Tercihim’de. Sinop lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

Sinop müzik, dans, programlama ve daha bir çok konularda özel ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Sinop lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 75₺’dir.
Sinop lokasyonunda özel ders vermek üzere 22 öğretmen bulunmaktadır.
Sinop'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla.