Kapat

ERKAM

Matematik

218 Profil Görüntülenmesi TRABZON / ORTAHİSAR Favorilerime Ekle
Ders Talep Et Mesaj Gönder
Online Ücreti: 40₺
Yüzyüze Ücreti: 60₺
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim. 2 yıldır ders veriyorum. 2019 AYT Matematik 33 Net / 2019 YKS Sayısal Sıralama 34.248. TYT AYT LGS Matematik ve Geometri alanında sorun yaşayanlar rahatlıkla talep oluşturabilir :) 30 dakikalık ilk ders ÜCRETSİZ ! Ders işleyişimiz şu şekilde: 1-Öğrencimizle konu hakkındaki blgi seviyesini ve izlemek istediği yolu belirliyoruz. 2-Anlatım hızını belirliyoruz ve konu anlatımı veya soru çözümüne başlıyoruz. 3-Ders sonunda anlaşılmayan noktalar varsa tekrar ediyoruz. 4-Ödevlendirme yaparak, öğrencimizi takibe alıyoruz. 5-Ayrıca çözülemeyen sorular varsa whatsApp üzerinden iletişime geçiyoruz :) Not: Ayrıca Üniversiteye hazırlanan öğrencilere koçluk yapıyorum. Bu konuda da talep oluşturabilirsiniz :)
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
 • Şevval Kaya

  Ders anlatımı yavaş :( Hiç temeli olmayanlar için daha uygun. :)


 • Ali Çimenli (misafir)

  Gayet akıcı ve anlaşılır bir anlatım ile ders aldım. Çok memnunum. Hocam'a teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sonraki derslerde görüşmek üzere.Ders Talep Et Mesaj Gönder
Online Ücreti: 40₺
Yüzyüze Ücreti: 60₺
Yorumlar
 • Şevval Kaya

  Ders anlatımı yavaş :( Hiç temeli olmayanlar için daha uygun. :)

 • Ali Çimenli (misafir)

  Gayet akıcı ve anlaşılır bir anlatım ile ders aldım. Çok memnunum. Hocam'a teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sonraki derslerde görüşmek üzere.


Diğer Matematik Eğitmenleri

İlan Detayları