Loading...
Kapat
Feyza Albayrak
100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
6 dakika içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba.Ben Feyza.Öğretmen tercihim platformu üzerinden size biyoloji dersi vereceğim.Karadeniz Teknik Üniversitesi Biyoloji mezunuyum.Derslerimi olabildiğince ezbere dayalı olmadan mantığını kavratarak eğlenceli ve görsel şekillerde anlatmayı severim.Öğrenci odaklı ilerleyip eksik veya yetersiz olduğu konuları daha anlaşılır şekilde anlatmayı ve öğrencilere biyolojiyi sevdirmeyi amaçlıyorum.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hayri can
5 02-06-2022
Ders anlatımına şahit oldum iletişimi çok güçlü sağlam alt yapıya sahip anlatım teknikleriyle, sorduğu sorularla dersi canladıran ve öğrenciyi öğrenmeye heveslendiren bir öğretmen zamani etkin kullanma görsel hafıza teknikleride çok iyi enerji dolu güler yüzlü bir öğretmen tavsiye ederim biyoloji sevdirir :)
Melisa
5 02-06-2022
Feyza benim hem arkadaşım hem de kardeşime özel biyoloji dersi veriyor. Kişisel olarak çok anlayışlı, dürüst, nazik, saygılı biridir. Öğretmen olarak da öğrencisinin eksiklerini kavrayabilen, konuyu en anlaşılır ve akılda kalıcı şekilde anlatabilen, dersini eğlenceli hale getiren ve anlattığı konuyu ilerleyen zamanlarda ara ara sorular sorarak gerçekten anlayıp anlamadığını öğrencisine hissettirmeden (bence önemli bir nokta burası) soran biridir. Ben lisede kendisi sayesinde biyolojiden yüksek notlar aldım, şimdi de kardeşime yardımcı oluyor. Güvenle ders alabilirsiniz kendisinden. Başarılarının devamı olsun:)
Aydan
5 02-06-2022
Derslerdeki sade ve anlaşılır anlatımı sayesinde, basarimin altındaki imza Feyza hocamındır.Yaklaşımı, tavrı , bilgisi canayakinligi sayesinde benim gibi diğer öğrencilere de faydası olacağını düşünüyorum.
Gökçen
5 02-06-2022
Lise arkadaşım Feyza her zaman aktif güleç yapısı ve zekasıyla ön plana çıkan sempatik bir kişiliktir. Her ortama kolayca ayak uyduran ve insan ilişkileri çok kuvvetli iletişimi oldukça iyi bir öğrenen ve öğretendir. Kendisiyle bir arada çalışma içinde olupta keyifli bir verim almak öğrencileri için harika bir deneyim büyük bir şans.. Arkadaşıma başarılar. Bol neşeli dersler diliyorum..
Sanem Nur Yalçın
5 02-06-2022
Vicdanlı ve yaptığı işin hakkını sonuna kadar veren bir öğretmen. Lisede bütün fizik-kimya- biyoloji sınavlarına birlikte çalışırdık ve sayesinde hep yüksek puanlar alırdım. Eğer bir özel öğretmen tercih edecekseniz bu özel kişi kesinlikle Feyza Albayrak Hocam olmalı.
Rabia
5 03-06-2022
Görev ve sorumluluğunu hakki ile yerine getiren manevi değerleri içselleştirerek hayatına şekil veren bir birey gelecek nesillere sağlam temeller atar..
Fatma tekir
5 03-06-2022
Feyza her anlamda bilgisiyle herkesi büyüleyebilen ve öğrendiği bilgileri en güzel biçimde karşısındaki kişiye aktarabilen bir eğitmendir yaş grubuna göre hangi öğrenciye nasıl davranıp dersi nasıl sevdireceğini bilen yaptığı tekniklerle öğrenciyi derse kazandırabilen biridir.Her öğrenciye çok iyi bir katkısı olucagına emin olabilirsiniz .:)
Utku Can Görgün
5 03-06-2022
Böyle samimi ve güleç hocaya her zaman tanık olamazsınız :) Anlatımından da memnun olmama ihtimalimiz yok sonuna kadar öneririm :)

100₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
6 dakika içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer Biyoloji Eğitmenleri

Loading...