Loading...
Kapat

Van İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 18Onaylı Öğretmen
  • 87₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
SirTG 5 (0)
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
SirTG
Sloganımız; önce dil öğrenimini sevmek, işimizi severek yapmak ve öğrenememekten korkmamak..
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
English4ever
Gazi üniversitesi,14 yıllık birikim, tecrübe,yeniliklerle İngilizce'yi severek öğrenin.
Şeyma 5 (0)
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
Şeyma
İngiliz Dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Daha önce yabancı bir dil kursunda eğitmenlik yaptım.
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
Psikolog Sinan Kılınç
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Eğitimimi İngilizce tamamladım . Eğitim Danışmanlığı ve Psikolojik problemlerinize pekala destek olabilirim. Pedagojik Formasyon eğ
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
Saja Wajeeh
Ben yabancıyım. Türkçe biliyorum. 24 yaşındayım.Ana dilim arapça. .İnglizce benim ana dilim gibi.6 yıldır tecrübeliyim .İ
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
Ela Altınbaşak
İngilizce öğretmenliği 3.sınıfta okuyorum. Daha önce ilkokul ortaokul ve lise seviyesinde birkaç öğrencim oldu. Lise grubundan öğrencilerime sınava hazırlanma sü
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
Emrah Öner
İngiliz Dili edebiyatı mezunu.PePedagojik formasyon eğitimi aldım. Özel dersler veriyorum. İş deneyimim 8 yıl. Amerikada 1 yıl kadar yaşadım. Dil öğrenmek
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
Özlem Aldemir
Dokuz Eylül üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu İngilizce ögretmeniyim.7 yıldır Ydt dersleri veriyorum , çocuk,yetişkin,her yaş grubu
İngilizce
VAN / TUŞBA
Arzu elvan
Ingilizce öğretmeniyim
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
ümit ırmak
Yurtdışı üniversitesinden mezunum, akıcı ve pratik ingilizce konuşmak için doğru yerdesiniz.
İngilizce
VAN / İPEKYOLU
Françesko Randall
Sizin iyi bir ingilizce temeli almanız için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. ☺️ Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi; İnşaat Mü
İngilizce
VAN / EDREMİT
Mehmet Kara
12 Yıllık inglizce öğretmeniyim YDS YOKDİL ve AYT dil konusunda özel dersler grup dersleri veriyorum
Loading...

Van İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Van İngilizce  özel ders ilanı var. Van İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Van İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 87₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Van İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Van İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Van bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Van bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Van şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Van bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.