Loading...
Kapat

Yalova Türkçe Özel Ders

Türkçe dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 8Onaylı Öğretmen
  • 74₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Türkçe
YALOVA / MERKEZ
Nazım Budak
Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı' ndan mezun oldum. 4 yıl özel okulda çalıştım. Şimdi Yalova'da özel ders
Türkçe
YALOVA / MERKEZ
Ayşegül HOCA
17 yıldır devlette Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyim. Anlayarak hızlı okuma, duygusal özgürleşme tekniği(EFT), egitim ve öğrenci koç
Türkçe
YALOVA / MERKEZ
Özge Çakar
Sınıf öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim Türkçe matematik dersleri verebilirim okuma yazma öğretebilirim.
Türkçe
YALOVA / MERKEZ
Murat Çavuşoğlu
Merhaba Ben Murat 25 yaşındayım ve Yalova da ikamet ediyorum. Profilimde yer alan alanlarda öğrenci arkadaşlara yardım edebilirim.
Türkçe
YALOVA / MERKEZ
Zeynep Karabulut
6 yıllık tecrübe ile branşımda kendime güvenim tam .
Türkçe
YALOVA / MERKEZ
Betül Aybakan
Merhaba, malzeme mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. İlk okul ve orta okul öğrencilerine takviye ders vermekteyim. Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Tü
Türkçe
YALOVA / ÇİFTLİKKÖY
Fatma nurbanu Emekli
Aksaray üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunum. Matematik üzerine üniversitemde yüksek lisans programında öğrenciyim 22 yaşındayım. İlkokul ortaokul öğrencilerine matematik tü
hamitt 5 (0)
Türkçe
YALOVA / ÇINARCIK
hamitt
Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Edebiyat konusunda okula veya sınava yardımcı şekilde dersler vermekteyim.
Loading...

Yalova Türkçe ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Yalova lokasyonunda özel ders veren 8 Türkçe öğretmeni senin için hazır. Yalova Türkçe Özel ders fiyatları ortalama 74₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Türkçe Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Türkçe Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Yalova şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Yalova Türkçe özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Yalova bölgesinde Türkçe özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Türkçe dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Yalova bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Yalova şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Yalova bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.