Kapat

Hesap Ayarları

Hesap

Genel bilgiler bölümünde gerçek bilgileriniz yer almaktadır. Gerçek bilgileriniz, ödemelerinizin aktarılması ve fatura işlemlerinde kullanılıp 3. taraf ya da şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

E-mail, kullanıcı adı veya telefon numaranızda herhangi bir değişiklik olduğu takdirde site üzerinden de değiştirebilirsiniz.

Yüz yüze özel ders vermek istiyorsanız adres değişikliği yaptığınızda site üzerinde de adres bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Yaptığınız değişikliklerden sonra “güncelle” butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Online veya yüz yüze ders ücretlerinde herhangi bir değişiklik yapacağınız takdirde bu bölümde yapabilirsiniz.

İlk dersinizi ücretsiz vermek isterseniz “ilk ders ücretsiz” butonuna tıklayabilirsiniz. Yaptığınız değişikliklerden sonra “güncelle” butonuna tıklayarak işleminizi onaylayabilirsiniz.

Kayıt aşamasında seçtiğiniz uzmanlık alanı, ana branş olarak adlandırılmaktadır. Ana branşınızda herhangi bir değişiklik maalesef yapamazsınız. Ana branşınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, bu talebinizi [email protected] adresine mail yolu ile iletebilirsiniz.

Branşlarınıza ekleme yapmak istiyorsanız, pano sayfasında bulunan “abone ol” butonuna tıklayarak ek branş satın alımı yapabilirsiniz.

Banka Hesapları

Banka hesapları bölümü özel ders ücretlerinin gönderileceği hesap bilgilerini girmeniz gereken alandır. Banka hesabı eklemek istiyorsanız “ banka hesapları “ bölümünün yanında yer alan “yeni ekle” butonuna tıklayarak banka hesap bilgilerinizi eklemeye başlayabilirsiniz.

Hesap bilgilerinizi girerek özel ders ücretlerinin yatacağı hesabı belirlemeniz gerekmektedir.

Eğitim bilgileri bölümü diploma aldığınız kurumu ve tecrübe yılınızı ekleyeceğiniz bölümdür. Kayıt aşamasında bu bölümü eklemiş ve kaydetmiş olacaksınız. Eğer herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz “güncelle” butonuna tıklayarak güncelleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şifre Değiştir

Şifre değişikliği yapmak istediğiniz zaman bu bölümden işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Profil Onay Süreci

Hesabınızda yaptığınız belirli değişikliklerde profiliniz yeniden incelenmek üzere onay sürecine girecektir. Bu durumun sebebi, profilinizde hassas ve rahatsız edici içerik kontrolü yapıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Öğretmen üyeliğinizi oluştururken dikkat etmeniz gerekenler, kaliteli bir profil oluşturmanız ve eğitim yeteneklerinizi göstermeniz gerekmektedir. Profilinizde yer vermeniz gereken bilgiler eksiksiz olarak tamamlanmış olmalıdır. Bu adımları tamamladıktan sonra uzman ekibimiz tarafından profiliniz incelemeye alınacaktır.

1 ila 7 iş günü içerisinde profilinizin incelenme işlemi tamamlanmış olacaktır. Profilinizin onay veya ret durumunda sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.  

Eğer profiliniz reddedildiyse bilgilerinizi güncelleyerek tekrardan incelenme talep edebilirsiniz. Profilinizin neden reddedildiğini [email protected] adresine mail göndererek öğrenebilirsiniz.

Loading...