Loading...
Kapat

Yozgat Matematik Özel Ders

Matematik dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 16Onaylı Öğretmen
  • 91₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
YOZGAT / MERKEZ
burak çakır
6 senedir yuz yuze ozel ders vermekteyim. Aynı zamanda özel bir Kurs merkezinde görev yapmaktayım. Sinavlara yonelik, pratik cozumler, test teknikleri iceren ogrencinin eksiklerine
A.Kadir 5 (0)
Matematik
YOZGAT / SORGUN
A.Kadir
İnşaat mühendisiyim. Matematik branşında uzmanım.Okul birinciliklerim mevcut
Matematik
YOZGAT / BOĞAZLIYAN
Naciye öğretmen
İlköğretim Matematik öğretmenliği bölümü mezunuyum. Mezun olduğumdan beri çoğunlukla online olmak üzere özel ders veriyorum. Matematik birçok öğrenci
Matematik
YOZGAT / AKDAĞMADENİ
Nurcan ogretmen
Gazi üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum . Her düzeyde matematik dersi anlatabilirim . Ilköğretim ortaöğretim lise üniversite
Matematik
YOZGAT / AKDAĞMADENİ
Fatih Türkmen
Birçok öğrencimizin hayallerine dokunuyoruz. Siz de orada yer almak isterseniz iletişime geçin.
Matematik
YOZGAT / SORGUN
Ragıp HOCA
Matematik öğretmeni 7-8 yıl tecrübe. -8sinif -9sinif - 10sinif -12sinif -tyt-aythazirlik -kpss -dgs Matematik geometri. Her seviyede özel ders verilir...
Matematik
YOZGAT / YERKÖY
Songülb
Cumhuriyet üniversitesi 2020 mezunuyum. Daha önce çok kez özel ders verdim.
Matematik
YOZGAT / MERKEZ
Hamza Karaca
Fen edebiyat fakültesi matematik bölümü mezunuyum formasyonum var.
Matematik
YOZGAT / MERKEZ
Fadime Çelikli
Ilköğretim Matematik Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim.
Merve 5 (0)
Matematik
YOZGAT / MERKEZ
Merve
Merhaba. Ben Matematik Mühendisiyim derslerine yardımcı olmak ve ufkunu açmak için buradayım
GÜLS 5 (0)
Matematik
YOZGAT / MERKEZ
GÜLS
Elektrik mühendisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik ders yardımı , ödev yardımı yapabilirim .
Atabey 5 (0)
Matematik
YOZGAT / MERKEZ
Atabey
Gazi Üniversitesi mezunuyum. 19 yıllık deneyimim vardır. İlkokul seviyesi Türkçe, Matematik dersleri verilir.
Loading...

Yozgat Matematik ÖZEL DERS

Özel ders almak isteyenler için Yozgat lokasyonunda özel ders veren 16 Matematik öğretmeni senin için hazır. Yozgat Matematik Özel ders fiyatları ortalama 91₺'dir. Tüm fiyatları gör, öğretmenleri incele dilediğin saat için özel ders talebi oluştur .

Matematik Özel ders ilanları incele, öğrenmek istediğin yeni şeyler için özel ders talebini oluştur. Okul derslerine destek ya da sınavlara hazırlık aşamasında özel ders seni bir sıfır önde başlatacak. Üstelik derse başlamadan öğretmenin ile ders detayları hakkında anlık mesajlaşama özelliğini kullanarak mesajlaşabilirsin.

Online özel ders sayesinde herhangi bir uygulamaya ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim canlı sınıf özelliğini kullanarak online özel dersi gerçekleştirebilirsin.

Matematik Özel ders sonrasında eğitmen hakkında görüşlerini bildirebilirsin. Özel ders almadan önce eğitmene yapılmış önceki yorumlar, doğru öğretmeni bulmanı sağlayacaktır.

Özel ders almak isteyenlerin buluşma noktası olan Öğretmen Tercihim Yozgat şehrinde.

Eğer aradığın kriterlere uygun özel ders verenlere ulaşamadıysan veya özel ders aramak için vaktin yoksa, bunun içinde bir çözümümüz var. Hemen profil sayfana giderek öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Yozgat Matematik özel ders arayanlar bu sayede en kısa zamanda öğretmenlerini bulabilecekler

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Yozgat bölgesinde Matematik özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur

Özel ders vererek, Matematik dersindeki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Yozgat bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Yozgat şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Yozgat bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.