Loading...
Kapat
Muhammet Arif YILDIZ
85₺ ONLİNE
115₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhabalar ben Muhammet Arif YILDIZ. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunuyum. 24 yaşındayım. Hayat prensibim Tarih üzerinedir. Tarih üzerine sürekli kendimi geliştirmekteyim. Sağlıklı iletişim becerilerine sahibim ve bu sebeple öğretmen oldum. Yeni nesil öğretmenlerden biriyim. İşleyeceğimiz derslerimizde herkesin çoklu zeka yapısına göre farklı model ve öğretim teknikleri kullanacağız. Derslerimiz sıkıcı olmadan ve kişi merkezli bir yapı temeliyle devam edecektir. Bu derslerimiz genel olarak başta LGS ve YKS sınavına girecek olan öğrenciler olmak üzere Ortaokul ve Lise düzeyi ara sınıf öğrencilerine ve kişisel gelişimini prensip olarak benimseyen kişiler için uygundur. Unutmayın ki sizler için elimden gelen her şeyi yapacağım ve hep beraber kazanacağız.

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Faruk Demir
5 08-10-2021
Yakından tanıdığım samimi, dürüst bir arkadaşımdır. Ders anlatımı ve konu işleyişi açısından verimli bir kişidir. Üniversite hayatını tıpkı gerçek bir öğretmen gibi sürdürmüş ve tamamlamıştır. Eğitim ve öğretim verecek öğrencilerini kendisi gibi yetiştireceğinden hiçi şüphem yoktur. Ders almak isteyen öğrencilerin gönül rahatlığı ile kendisini tercih etmesini gönülden dilerim.
Ayşe
5 17-10-2021
Kızım için ve bir arkadaşım için Arif hocadan Sosyal Bilgiler dersi ve Osmanlıca dersleri aldık. Kendisi hoşgörülü ve sabırlı bir hoca. Elinden gelen herşeyi yaptığından eminim. Özelliklede Osmanlıca derslerinde sergilediği çaba ve uğraş, bu meslekte başarılı olduğunu ispatlamaktadır.
Zeynep
5 20-10-2021
Arif hoca çok yetkin, hoşgörülü, sabırlı ve anlayışlı bir hoca. Eğitim anlayışı pratik yaptırmak üzere. Kendisinden Tarih ve Coğrafya derslerini aldım ve almaktayım.
Selin
5 24-10-2021
Arif Hoca bilgili, yetenekli ve sevecen bir hoca. Derslerinde pratik yaptırmak her zaman ön plandadır. Her duruma göre en iyi teknik ve yöntemleri kullanmaktadır. Arif hoca ile başarılarınızın üzerine başarı katabilirsiniz.

85₺ ONLİNE
115₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Sosyal Bilgiler Eğitmenleri

Loading...