Kapat
özel ders almak

Çocuğunuzun
Başarılı Olmasını Sağlayın!


Her seviyeye uygun, 500’den fazla branş arasından Konumuna ve bütçene uygun eğitmenden özel ders talebinde bulun. Çocuklarına ve öğrencilerine uygun olan branştan özel ders alın.


özel ders almak istiyorum
Hadi başlayalım! Öncelikle,
Öğretmen Tercihim’e Başlamak İçin
özel ders nasıl alınır
ADIM 1:

Ücretsiz Öğrenci Üyeliği Oluştur

Özel ders için öncelikle sitemize kayıt olmalısın. Öğretmen Tercihim’e öğrenci kayıt işlemi tamamen ücretsizdir. Kayıt oluşturmak için özel ders almak istiyorum butonuna basarak kayıt işleminizi tamamlayın. Artık sizde Öğretmen Tercihim’de özel ders alan binlerce öğrenci ve öğrenci velisi arasında yer alabilirsiniz.

özel ders
ADIM 2:

Çocuğunuza Özel Ders Almak İstediğiniz Branşı Belirleyiniz

Özel ders alabileceğiniz 500’den fazla branş bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim ’de Matematikten Yogaya, İngilizceden Lehçeye birbirinden farklı branşlar bulunmaktadır. Çocuklarınızın yeni bir dil mi öğrenmesini istiyorsunuz? Ya da yeni bir enstrümanda uzmanlaşmasını mı istiyorsunuz? Özel ders veren binlerce öğretmen sizleri bekliyor.

özel ders
özel ders almanın avantajları
ADIM 3:

Bütçenize ve Konumunuza Uygun Öğretmeni Belirleyin

Coğrafi sınırları ortadan kaldırın! Türkiye’nin 81 ilinde özel ders veren on binlerce öğretmenimizle tanışın. Özel ders için bütçenize ve şartlarınıza uygun öğretmeni belirleyin. Online ve yüz yüze eğitim arasından size uygun olanını seçin.

Öğrenci Yorumları

Özel ders gerçekleştirmiş öğrencilerimiz tarafından öğretmenlerimize yapılan değerli yorumları okuyarak, öğretmen seçiminde sizlere referans olmasını sağlayabilirsiniz.
özel ders almak istiyorum
Bu kadarla sınırlı değil.

Öğretmen Tercihim Sizlere Başka Neler Sunuyor?

özel ders almanın avantajları

Öğrenci Takip Sistemi

Öğretmen Tercihim üzerinden özel ders almasını istediğiniz öğrenciyi bekleyen özel ders süreçlerini takip ederek çocuğunuzun derse girip girmediğini kontrol edebilirsiniz. Kendi öğrencinizin öğrenci koçu olabilirsiniz.

yüz yüze özel ders almak

Anında İletişime Geçebileceğiniz Eğitim Danışmanı

Öğretmen Tercihim eğitim danışmanlığı ekibine hem Whatsapp üzerinden hem de arayarak mesai saatleri içinde anında ulaşabilirsiniz. Özel ders almak istediğiniz öğretmen ile iletişimde sorun yaşıyorsanız ya da öğretmen bulmakta zorluk çekiyorsanız anında iletişime geçebileceğiniz size özel eğitim danışmanına anında ulaşın.

online özel ders almak

Bütçenize Uygun Özel Ders Ücretleri

Öğretmen Tercihim’de her bütçeye uygun özel ders veren eğitmen bulunuyor. Sizlerde özel ders aldırmak istediğiniz öğrenciye bütçenize uygun olan öğretmeni seçebilirsiniz.

online özel ders almak

Güvenli Ödeme İle Paranız Güvende

Öğretmen Tercihim’in özelliği olan güvenli ödeme sistemi ile öğrenci ders öncesinde ödemesini yapar. Özel ders işlemi tamamlandıktan sonra öğrenci ödemesini onaylar ve öğretmene ücret yatırılır. Bu sayede olası ders ödemesi problemlerinin önüne geçilir.

özel ders almak

Anlık Mesajlaşma İle İletişime Geç

Öğretmen Tercihim’de bulunan anlık mesajlaşma özelliği ile seçtiğiniz öğretmen ile anında iletişime geçin. Öğretmen ile ders saati hakkında ve ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz. Özel ders öncesi hazırlık yapmak hem zaman kazandırır, hem de konuları daha iyi pekiştirmesine yardımcı olacaktır.

bire bir özel ders almak

3. Parti Uygulamalara Gerek Yok

Öğretmen Tercihim içinde bulunan görüntülü konuşma sistemi ile herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan özel ders alabilirsiniz. Görüntülü konuşma sisteminde program veya uygulama indirmeden derslerinizi gerçekleştirin.

bire bir özel ders almak

Öğrenci Koçu Olun

Öğretmen Tercihim’e kayıt oluşturarak öğrencilerinizin veya çocuklarınızın ders takibini yapabilirsiniz. Özel ders vermek için kayıt olan öğretmenlerden özel ders talebi oluşturarak, özel ders alabilirsiniz. Öğretmenlerde ders programı isteyerek çocuğunuzun ders planına uymasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun öğrenci koçu olun.

bire bir özel ders almak

Öğretmen Profillerinde Zengin İçerikler

Öğretmen hakkında detaylı bilgi almak için veya öğretmeni daha iyi tanımanız için öğretmenlerimizin profillerini inceleyin. Öğretmen tanıtım videosu ile öğretmenin ders işleyişi hakkında bilgiler elde edebilirsiniz. Öğretmen hakkımızda kısmı ile öğretmenin öz geçmişini geçmişte ne gibi tecrübeye sahip olduğunu öğrenebilirsiniz.

bire bir özel ders
Çocuklarınıza spor alanında kendini geliştirebilmesi, genel ders hakkında bilgi alabilmesi veya yeni hobiler edinebilmesi için neyi bekliyorsunuz?

Öğretmen Tercihim’de 500’den fazla branş seçeneği ile sizlere her türlü imkanı sunmaktadır. Çocuklarınızın bir spor dalına mı yetkinliği var, yoksa yeni bir müzik aleti çalmaya mı? Bu konularda her zaman yanınızda bir yardımcınız var. Öğretmen Tercihim üzerinden özel ders işleminizi başlatarak güvenli ödeme sistemi ile asla aklınızda bir kuşku kalmayacaktır.

Özel ders işlemlerinizi online ortamda yaparak zamandan, yol ücretinden tasarruf etmiş olacaksınız. Online eğitimin bir diğer avantajı ise güvenliktir. Bulunduğumuz dönemde yaşanan pandemiden dolayı bazı durumlar kısıtlanmaktadır. Bunu göz önünde bulundurmak gereklidir. Öğrencinizin çocuğunuzun öğrenci koçu olarak ders konularında ne kadar başarılı olduğunu inceleyebilir ve gerekli olan alanlarda ders almasını sağlayabilirsiniz. Öğrenci koçu olarak özel ders almak istediğiniz öğretmenlerden ders planı isteyebilir ve takip işlemini yapabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Öğretmen Tercihim üzerinden özel ders veren öğretmenlerin profillerinde bulunan “ilk ders ücretsiz” etiketi bulunan her öğretmenden özel ders talebinde bulunabilirsiniz.
Öğretmen Tercihim öğrenci kayıt işlemlerinde herhangi bir ücret söz konusu değildir.
Öğretmen Tercihim’de bulunan görüntülü konuşma sistemi dışında farklı bir program kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Güvenli özel ders süreçlerinin eksiksiz yerine getirilebilmesi adına özel ders için Öğretmen Tercihim’i kullanmanızı tavsiye ederiz.
Öğretmen Tercihim üzerinden aradığınız kriterlerde öğretmen bulamadığınız takdirde size özel eğitim danışmanınızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Eğitim danışmanınız en kısa sürede istediğiniz kriterde eğitmeni sizlerle bir araya getirecektir.
Öğretmen Tercihim ’de özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen sayımız gün geçtikçe artmaktadır.
Öğretmen Tercihim’de bulunan filtreleme ile sana ve bütçene uygun olan öğretmeni seçebilirsin. İster online özel ders veren ister yüz yüze özel ders veren öğretmenlerden seçebilirsin. İstediğin gün ve saat aralığından öğretmenlerden özel ders talebinde bulunabilirsin.
Öğretmen Tercihim’e özel ders almak için kayıt oluşturanlar herhangi özel ücret ödememektedir. Sadece öğretmenler ile gerçekleştireceği özel ders için öğretmene ödeme yapmaktadır.
Öğretmen Tercihim’de 2 farklı özel ders seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan biride yüz yüze özel ders. Öğretmen ile mesajlaşarak öğretmenin evinde, öğrencinin evinde ya da uygun olan bir çalışma mekânında özel ders randevu işlemini tamamlayabilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’de bulunan anlık mesajlaşma özelliği ile öğretmenlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Öğretmenlerimiz özel ders hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ders saati hakkında, ders işleyişi hakkında vb. konularda yardımcı olacaktır.
Öğretmen Tercihim’in özelliği olan güvenli ödeme sistemi ile öğrenci ders öncesinde ödemesini yapar. Özel ders işlemi tamamlandıktan sonra öğrenci ödemesini onaylar ve öğretmene ücret yatırılır. Eğer özel ders esnasında herhangi bir sorun yaşanır ise öğrenci ders sonunda ödemeyi onaylamaz ve müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek sorun hakkında bilgi verir.
Öğretmen Tercihim üzerinde özel ders veren öğretmenler isteğe bağlı olarak verebilir. Seçtiğiniz öğretmenin profiline girerek ilk ders ücretsiz ibaresinin olup olmadığını inceleyebilirsiniz.
Loading...