Loading...
Kapat

Antalya Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
 • 1175Onaylı Öğretmen
 • 106₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Şevval 0 (0)
Biyoloji
ANTALYA / MURATPAŞA
Şevval
Herkese merhabalar. Matematik ve biyolojiyi eğlenerek ve severek öğrenmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Herkese başarılar dilerim :)
Matematik
ANTALYA / KEPEZ
Merve Keskin
Matematik öğretmeniyim. Yeni öğrenme ve öğretme teknikleriyle matematik artık zor değil. Yeni nesil sorularla eğlenmeye var mısın?
Matematik
ANTALYA / KONYAALTI
Çiğdem Duyar
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
ANTALYA / KORKUTELİ
Buselinka
Merhaba. İhtiyaç duyduğun benimde ilgi alanım olan derslerini beraber planlayıp, yardımcı olmak için buradayım. Benimle iletişime geçmen
Asiye 0 (0)
Resim
ANTALYA / MURATPAŞA
Asiye
Güzel Sanatlar öğrenci yetiştirme programı, model çizimi, natürmort, karakalem, ölçü,oran,tercihen renk, sanat urettikce var olur hepinizi bekliyorum.
Matematik
ANTALYA / MURATPAŞA
Gamze A.
Matematiği keyif alarak öğrenmek için doğru yerdesin!
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
İngilizce Öğrenim Merkezi
Merhaba.İngilizce dilini severek öğrenmek istiyorsan doğru adrese geldin:)
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
Eda Esmer
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
Cansu Soydinç
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ANTALYA / MURATPAŞA
erkan çelik
Merhaba sınavlara tecrübeyle hazırlanmak sınavda gelebilecek sorular üzerinde çalışmak zamanı iyi kullanmak istiyorsanız arayın görüşelim
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
Fatih Cengiz
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Özgül Öğrenme Problemi
ANTALYA / KEPEZ
Tuğba Tanış
Merhaba. Özgül Öğrenme Problemi dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Matematik
ANTALYA / AKSU
Türker HOCA
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Antalya özel ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. Antalya özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. Antalya özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
Antalya özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. Antalya konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Antalya özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı ? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Aradığın öğretmeni bulamadıysa hemen öğrenci ilanı özelliğimize göz at. Öğrencilerimizin özel ders ilanı oluşturduğu, öğretmenlerimizin ise öğrencilerimiz tarafından oluşturduğu öğrenci ilanı oluştur. Oluşturduğun özel ders ilanı sayesinde ilanına başvuran eğitmenlerden birini seç. Özel ders almaya başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
106
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
1175

Sıkça Sorulan Sorular

🎯 Antalya lokasyonunda ortalama saatlik özel ders fiyatları 106₺’dir.
Antalya lokasyonunda özel ders vermek üzere 1175 öğretmen bulunmaktadır. 💯
Antalya'da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. 🚀
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başla. 📝
Antalya Matematik özel ders veren öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri 100₺’dir. 👩‍🏫
Antalya Biyoloji Özel Ders veren öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri 103₺’dir. 🧬

Antalya Özel Ders Veren Öğretmenleri Keşfet

Türkiye’nin en büyük 5. şehri olan Antalya, doğal güzellikleri ve denizi ile turizm şehirlerinin başında gelmektedir. Eşsiz doğa harikaları, eğitim olanakları ve kültürel aktiviteleri ile birçok insanın yaşamak istediği şehirler arasında en başta bulunuyor. Öğrenci nüfusu oldukça fazla olan Antalya’da, gelişmiş iş imkanları ve eğitim olanakları öğrencilerin Antalya’yı tercih etmesini sağlamaktadır. 

Antalya’da Lise Öğrenciliği

Birçok öğrencinin eğitim hayatının en güzel dönemi olarak tanımladığı lise yılları, her öğrencinin eğitiminde oldukça büyük bir öneme sahip. Antalya’nın en iyi liselerinden birini kazanmak için öğrencilerin LGS’de iyi bir puan alması gerekiyor. İyi bir LGS sonucu için özel ders almak oldukça faydalı olacaktır. Antalya’da yer alan en iyi liselere şimdi beraber göz atalım.

 • Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi
 • Hüseyin Girenes Fen Lisesi   
 • Namık Karamancı Fen Lisesi    
 • Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi    
 • Antalya Anadolu Lisesi    
 • Göynük Fen Lisesi  
 • Adem-Tolunay Anadolu Lisesi    
 • Aksu Fen Lisesi

Antalya’da Üniversite Okumak

Birçok üniversite öğrencisinin bulunduğu Antalya’da 5 üniversite bulunmaktadır. Eğitime oldukça önem verilen Antalya’da yer alan üniversiteler ise;

 • Akdeniz Üniversitesi
 • Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
 • Antalya Bilim Üniversitesi
 • Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi
 • Antalya Akev Üniversitesi

Akademik eğitim açısından oldukça yeterli olan bu üniversitelerde eğitime büyük önem verilir.

Antalya’da Nerede Ders Çalışılır?

Antalya’da öğrencilerin ders çalışabilmesi birçok kütüphane ve kitap kafe bulunuyor. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

Antalya Şehir Kütüphaneleri

Antalya’da yer alan kütüphaneleri aşağıda listeledik.

 • Muratpaşa Ahmet A.Sönmez İlçe Halk Kütüphanesi
 • Antalya Tekelioğlu İl Halk Kütüphanesi
 • Doğan Hızlan Kütüphanesi
 • Antalya Büyükşehir Belediyesi Kitap ve Oyuncak Kütüphanesi
 • Yazar Mehmet Erdem Dijital Kütüphanesi

Antalya Kitap Kafeleri

Antalya’da bulunan kitap kafeleri aşağıda listeledik.

 • Poe Book and Coffee House 
 • Octopus Kitap Kafe
 • Farabi Kitap & Kafe
 • Minimal Kitap Kafe
 • Kitap Kafe

Antalya Özel Ders Almak İsteyenler

Antalya özel ders almak isteyen öğrenciler için 1175 öğretmenimiz bulunmaktadır. Özel ders almak isteyen öğrenci ve velilerimizi fırsat dolu eğitim alternatifleri beklemektedir. Alanlarında uzman, tecrübeli eğitmen kadrosu ile Öğretmen Tercihim seni bekliyor.
Antalya özel ders nasıl alınır? adım adım anlatalım.

Özel ders almak için öncelikle Öğretmen Tercihim’de öğrenci kaydı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra Antalya özel ders araması yaparak öğretmenlerin listelendiği sayfada size ve bütçenize uygun olan öğretmenleri belirleyin. Öğretmen seçiminizi tamamlarken dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası bulunuyor. Bunlar;

 • Öğretmen Profil Resmi
 • Öğretmen Tanıtım Videosu
 • Öğretmen Hakkımızda Kısmı
 • Öğretmen Antalya’da yüz yüze özel ders veriyor mu?
 • Antalya Özel Ders Fiyatları
 • Öğretmen ile özel ders gerçekleştirmiş öğrencilerin yorumları
 • İlk ders ücretsiz olarak veriyor mu?

Yukarıda bahsettiğimiz adımları gerçekleştirerek antalya özel ders öğretmeni hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Antalya Matematik Özel Ders

Antalya matematik özel ders almak isteyen öğrenciler genelde; trigonometri özel ders ve limit özel ders gibi konulara yönelmektedir. Birçok matematik öğretmeni bulunan Öğretmen Tercihim’de 250’den fazla Antalya matematik öğretmeni bulunmaktadır. Antalya matematik özel ders almak isteyen öğrenciler olarak öğretmenlerinizden çalışma programı isteyerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Antalya Matematik Dersi Veren Öğretmenler

Antalya matematik dersi veren öğretmenler ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve ders talebi gönderebilirsiniz. 250’den fazla Antalya özel matematik dersi veren öğretmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığınız matematik özel ders öğretmenini bulabilirsiniz.

Antalya En İyi Matematik Öğretmeni

Antalya’da matematik özel ders veren, alanında uzman birçok eğitmen bulunuyor. Matematik dersindeki başarılarıyla yeteneklerini ispatlamış öğretmenlerimize siz de hemen mesaj gönderip ders talebinde bulunabilirsiniz. 

Antalya Kepez Matematik Özel Ders

Kepez ilçesinde matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de bulunan matematik öğretmenlerinden kolaylıkla özel ders alabilirsin.

Antalya İngilizce Özel Ders

İngilizce öğrenmek kadar keyifli bir iş yoktur. Yabancı dil hayatımızda çok önemli konuma geldi. İş alım süreçlerinde, okul derslerinde, yeni kültürler vb. konularda yeniliklere açık olmak sizlere geliştirecek en önemli unsurlardan biridir. Antalya İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için Antalya İngilizce Öğretmeni 101 eğitimci aktif olarak siz değerli öğrencilerimizi beklemektedir.

Antalya Özel İngilizce Dersi Verenler

Öğretmen Tercihim aracılığıyla Antalya İngilizce dersi veren öğretmenler ile iletişime geçebilir ve ders talebi gönderebilirsiniz. Yüzlerce Antalya İngilizce özel ders veren eğitmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığınız eğitmeni bulabilirsiniz.

Antalya Etüt Merkezleri

Antalya’da birçok özel ders kursu bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders kursları, genelde tüm dersleri kapsar. Ancak bazı etüt merkezleri tek bir dersi de kapsayabilmektedir.

Antalya Özel Ders Vermek İstiyorum

Öğrenci açısından oldukça zengin olan Antalya’da özel ders vermek isteyenler kolaylıkla ders verebilir. Matematik özel ders ve ingilizce özel ders gibi birçok farklı branşta özel ders talebi gönderen öğrencinin bulunduğu Antalya’da özel ders vermek istiyorsan Öğretmen Tercihim her an yanında.

Antalya Özel Ders İlanları ile Ders Ver

Antalya’da özel ders vermek isteyenler kolaylıkla ders verebilir. Birçok branşta ders talebi olan Antalya şehrinde yüz yüze özel ders vermek oldukça kolay. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.
 

 

Loading...