Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
ANTALYA / MURATPAŞA
Şevval Kahraman
Herkese merhabalar. Matematik ve biyolojiyi eğlenerek ve severek öğrenmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Herkese başarılar dilerim :)
Matematik
ANTALYA / MURATPAŞA
Merve Keskin
Matematik öğretmeniyim. Yeni öğrenme ve öğretme teknikleriyle matematik artık zor değil. Yeni nesil sorularla eğlenmeye var mısın?
Matematik
ANTALYA / MURATPAŞA
Gamze A.
Matematiği keyif alarak öğrenmek için doğru yerdesin!
Matematik
ANTALYA / KEPEZ
Sena Koçaşlı
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ANTALYA / MURATPAŞA
Seval Gökçe
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ANTALYA / KEPEZ
rezanozer
Moleküler biyoloji, Biyoloji ve Organik Kimya dair her sorunuz için
Matematik
ANTALYA / KONYAALTI
HasanÇE
Birlikte bu küçük sorunun(Matematik) üstesinden gelmeye ne dersin Hadi gel matematik seninde hobin olsun!!
Matematik
ANTALYA / ALANYA
Matematikçi
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ANTALYA / KEPEZ
Fatoş öğretmen
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. Sende ihtiyaçlarını hızlıca belirleyip kolayca öğrenmek istiyorsan işin ustası ile çalış 🙂
Matematik
ANTALYA / ALANYA
mihribanhoca
Matematik
Matematik
ANTALYA / MANAVGAT
Mustafa ÇİÇEK
Matematik temelden zora tamamen bir emek işidir.
Matematik
ANTALYA / KONYAALTI
a_yuksel86
Merhaba İlkokul alanında tüm derslere destek veriyorum. Orta okula hazırlık programıma katılmak isterseniz benimle iletişime geçiniz.Konyaaltı
Loading...
Loading...
Loading...
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
125
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
383

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Matematik özel ders fiyatları ortalama 125 ₺’dir. 🎯 🎯
Antalya Matematik özel ders veren 383 öğretmen bulunmaktadır. 👨‍🏫 👨‍🏫
Antalya Matematik özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca özel ders gerçekleşen Öğretmen Tercihim'de Antalya Matematik özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝
Öğretmen ile ders gerçekleştirmeden önce ihtiyacın olan konuları belirle. Öğretmen ile derse başlamadan önce mesajlaşarak ders hakkında bilgi al. Özel ders ödemelerini Öğretmen Tercihim’ in güvenli ödeme sistemini kullanarak gerçekleştir. Özel ders sonrasında öğretmen profiline giderek ders hakkında yorumlarını belirtmen diğer öğrenciler için referans olacaktır. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan Matematik, kimilerine göre oldukça kolay, kimilerine göre ise oldukça zorlayıcıdır. Ancak matematik birçok öğrenciye analitik düşünme yeteneğini kazandırır. Oturduğumuz evler ve kullandığımız araçlar bile matematiğin bir ürünüdür.

Matematik, tüm bu sebeplerle temel beceri sayılan bir ders alanıdır. ÖSYM sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ağırlık verdiği derslerin başında gelir.

Peki Antalya Matematik özel ders almanın öğrenciye avantajı nedir? Milli Eğitim Bakanlığı verilerine göre 450.000’den fazla öğrenci bulunan Antalya’da her yıl on binlerce öğrenci matematik özel ders almaktadır. Özellikle LGS, TYT, AYT ve KPSS gibi sınavlar için matematik dersi alan öğrenciler aynı zamanda okul derslerine destek amacıyla da özel dersi tercih ediyor.

Antalya Matematik Özel Ders Fiyatları

Antalya Matematik özel ders fiyatları ortalama 125 ₺’dir. Öğretmen Tercihim’de bulunan eğitmenlerin özel ders ücretleri ders veren öğretmenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Ortalama saatlik ders ücretleri branşa ve Antalya ilçelerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Antalya Muratpaşa Matematik Özel Ders Fiyatları

Öğretmen Tercihim’de Antalya Muratpaşa Matematik özel ders veren 326 öğretmen bulunmaktadır. Antalya Muratpaşa Matematik özel ders fiyatları ortalama 106 ₺’dir. Antalya Muratpaşa’da bulunan öğretmenlerimiz özel ders ücretlerini bizzat belirlemektedir.

Antalya En İyi Matematik Öğretmenleri

Antalya en iyi matematik öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. Antalya matematik özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Antalya ‘da bulunan en iyi matematik öğretmenleriyle tanış.

Antalya Muratpaşa En İyi Matematik Öğretmenleri

Antalya Muratpaşa’da matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Muratpaşa’da matematik özel ders veren en iyi öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmen Tercihim’de bulunan Muratpaşa matematik öğretmenleri ile hemen iletişime geç.

Antalya Matematik Özel Ders Almak

Antalya’da yaşıyorsanız birçok yönden şanslı olduğunuzdan bahsetmiştik. Antalya aynı zamanda Öğretmen Tercihim’ in en iyi matematik öğretmenlerinin de bulunduğu şehirlerden biridir. Bu şehirde yaşıyorsanız eminiz 383 öğretmenimiz arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitmen bulacaksınız. Öncelikle Öğretmen Tercihim ana sayfasına gidip bir öğrenci profili oluşturmanız gerekiyor. Konumunuzu seçtikten sonra favori eğitmenleri bulabilir, mesajlaşma özelliğini kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz ders talebinizi oluşturduktan sonra ilk dersinizi ücretsiz işleyebilirsiniz. Öğretmeninizle belirleyeceğiniz konum, kendi eviniz olabileceği gibi Antalya’nın sayısız kafe, park, kütüphanelerinden biri de olabilir.

Antalya Matematik Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Antalya matematik özel ders almak isteyenler için 383 öğretmenimiz bulunuyor. Antalya konumundaki öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri ise 125 ₺’dir. Bu yüzden sana ve bütçene uygun olan öğretmeni kolaylıkla bulacağına eminiz. Sana uygun eğitmeni bulduğunda Öğretmen Tercihim üzerinden mesajlaşabilir; ders içeriği, ders işleyişi ve ders dokümanları hakkında bilgi alabilirsin. Öğretmen ile ücretsiz demo ders gerçekleştirerek ders işleyişi hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Öğretmenler ile dilediğin yer ve zamanda özel ders gerçekleştirebilirsin. Ders talebi oluştururken öğretmene ne için özel ders alacağın ile alakalı ön bilgilendirme yazarak detaylı bilgi verebilirsin.

Öğretmen Tercihim’ e Kayıt Ol

Öğretmen Tercihim olarak her zaman yanındayız. Matematik öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Daha sonra “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile kolayca kaydını oluştur.

Öğrenci Profilini Doldur

Daha iyi bir eğitim deneyimi için senden istediğimiz bilgileri profil sayfandan güncellemeye başla.

Özel Ders Almak İçin Arama Yap

Profilinizde ya da ana sayfada yer alan Öğretmen Tercihim arama motoru ile Antalya şehrini ve Matematik branşını seçerek özel ders almak istediğiniz öğretmeni aramaya başlayın.

Öğretmeninle Özel Ders Saatini Belirle

Tebrikler :) Özel ders almak için gerekli tüm adımları başarıyla gerçekleştirdin. Matematik dersine başlamadan önce derse hazırlanmayı unutma. :)

Antalya Matematik Özel Ders İlan

Kriterlerine uyan harika öğretmenle henüz tanışmadıysan senin için geliştirdiğimiz özel ders ilan ile Antalya’da aradığın matematik öğretmenini biz bulalım. Özel ders almak için diğer kriterlerini belirle. Sana ve şartlarına en uygun öğretmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin. Antalya’da aradığın matematik öğretmenine özel ders ilan ile kolaylıkla ulaş.

Antalya Matematik Özel Ders Vermek

Antalya matematik özel ders almak isteyen yüzlerce öğrenciye yardımcı olmaya hazır mısın? Matematik öğretmeniysen ya da matematik dersinde yetenekli olduğunu düşünüyorsan Öğretmen Tercihim tam sana göre. Öğretmen Tercihim ile Antalya’da matematik dersi verebilir, ayrıca tüm Türkiye’den online matematik dersi almak isteyen yüz binlerce öğrenci ile tanışabilirsin.

Sen de Antalya’da matematik dersi vermek istiyorsan doğru yerdesin. Matematik öğretmeniysen, matematik konusunda başarılı olduğunu düşünüyorsan veya sayısal bölüm öğrencisi isen aramıza katılmalısın. Tam bir öğrenci şehri olan Antalya’ da özel ders vermek için öğrenci bulmada herhangi bir sorun yaşamazsın. Derslerinizi ister öğrenci evinde, ister dışarıda herhangi bir park, kütüphane veya kafede işleyebilirsin. Öğrencinizin ihtiyaçlarını doğru olarak belirlediğinizde diğer benzer seviyede öğrencilerle grup dersleri de işleyebilirsin. Grup dersleri öğrenciler açısından bazen daha uygun olabilir. Hem ödeyeceği ücret azalır hem de akran öğrenmesi ve iletişim becerileri gelişir.

Antalya’ da özel ders almak isteyen öğrenciler için ders işlenecek mekanların dışında bir başka avantajdan daha bahsedebiliriz. Zengin bir üniversite varlığına sahip bu şehirde alanında yetkin eğitmenlerle karşılaşma olasılığınız yüksek. Ders ihtiyacınız ne olursa olsun; ister cebir, ister geometri, integral.. yardımcı olacak yetkin bir eğitmen vardır. Siz de Hacettepe veya Bilkent Üniversitelerinden bir profesör veya yeni mezun olmuş bir öğrenciden özel ders almak istemez misiniz?

Özel ders vermek isteyen eğitmenlerimiz, hemen kaydolarak size özel profil sayfasında yeteneklerinizden, eğitim hayatınızdan ve kariyerinizden bahsedebilirsin. Profilinizi doldurdukça Antalya matematik özel ders veren öğretmenler arasında öne çıkarsınız. Üst sıralarda çıkmanın yanında sizden özel ders almayı düşünen öğrencilere de kendiniz hakkında fikir vermiş olursunuz. Böylelikle öğrencilerinizin sizden özel ders talep etme olasılıkları artar.

Antalya Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok matematik öğretmeninin özel ders verdiği Antalyal’da sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen Antalya’da matematik özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

Loading...