Loading...
Kapat

Matematik Özel Ders

Matematik dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 9762Onaylı Öğretmen
  • 76₺Ortalama Fiyat
Nerede öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Filtreleme Yap
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
TANITIM VİDEOSU
Öne Çıkan
Matematik
İZMİR / KARABAĞLAR
Sevda Kurt
Merhaba Ben Sevda Kurt. Özel ders vermek için buradayım. Meslekte 23. yılım.
Öne Çıkan
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Canan Öğretmen
Merhaba Uzun yıllardır sınıf öğretmeni olarak çocuklar için yaşıyorum. A dan Z ye benimle olmaya ne dersin?
Matematik
KONYA / MERAM
Ayşenur Üstün
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at , sana özel ders çalışma programını birlikte
Matematik
İSTANBUL / SANCAKTEPE
UZMAN ÖĞRETMEN-LGS-AYT
Öğrenciye özel - bireyselleştirilmiş-kaliteli -profesyonel yaklaşımla- öğrenci koçluğu ile verimli ve eğlenceli dersler. İlk dersten farkı hissedeceksiniz..
Matematik
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
Matkolik Hoca
Siz hala matkolik hocadan ders almadınız mı? Ortaokul ve ilkokul öğrencilerim bekleniyorsunuuz..
Matematik
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
Mevdilek
Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Matematiği sevmek ve matematik alanında kendini geliştirmek isteyenler Mevdilek Hocanın
Matematik
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Aysehusna
Kolay matematık
Matematik
ANKARA / ÇANKAYA
Kadir Hoca(Mr.LGS)
IGCSE, CAMBRIDGE, Eğlenceli ve modern konu anlatımı, taktiksel soru çözümleri. Ingilizce veya Türkçe anlatım. Kesin öğrenme metodu.
Matematik
KOCAELİ / GÖLCÜK
İremm Özdemir
Lgs birincisi okulun rehber öğretmeniyim. Aynı zamanda eğitim koçuyum. Bunun yanında her türlü branş dersini veriyorum.
Matematik
İSTANBUL / FATİH
Mehmet Kırış
Süper taktiklerle, seviyene uygun sorularla hazırlanmış sana özel dokümanları çözerek ilerlediğim çok eğlenceli derslerimize sen de katıl!
Matematik
ANKARA / KEÇİÖREN
Mirza Hoca
İnanmak başarmaktır.
Matematik
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT
Kübra B.
Hayallerinize yalnızca doğru ellerle ulaşabilirsiniz. Gelin, birlikte başarıya ulaşalım.
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Matematik
İZMİR / BAYRAKLI
CENNET BOZ
Merhabalar, eğer öğrenmek ve başarmak istiyorsanız bir öğrenci bakış açısıyla size yardımcı olabilirim tek yapmanız gereken bana mesaj
Matematik
HATAY / ANTAKYA
Sevgi Nur
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
SbL TEK 5 (6)
Matematik
ANKARA / SİNCAN
SbL TEK
Doğru öğretmen doğru hedefle başarı kaçınılmazdır.Sizin için buradayım.ilkokul tüm dersler, lgs ve TYT
Matematik
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
sumeyyeacikyurek
Merhaba ben Fen bilimleri ve Fizik derslerinde sana yardımcı olmak için buradayım. Eğer seviyorsan başarırsın ve başarı
Firuzan 0 (0)
Matematik
ŞANLIURFA / SİVEREK
Firuzan
Pandemi nedeniyle son 2-3 yıldır öğrencilerin tam olarak eğitim ihtiyacı karşılanamamaktadır. Tüm öğrencilere uzaktan eğitimle yakından destekle
Matematik
MERSİN / MEZİTLİ
Kübra Küçükkeskin
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
ANKARA / ÇANKAYA
ahmet yarangüme
Online ve yüz yüze her seviyede Matematik ve Geometri dersleri. Anlama ve başarı garantisi...
Matematik
İSTANBUL / PENDİK
Mehmetgedik20
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
TRABZON / ORTAHİSAR
merveasude
TYT Türkçe , AYT Edebiyat dersleri veriyorum. Şahsıma ait her konuya özel çıkardığım notlar ile öğretici konu anlatımımı pekiştirmek
Matematik
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ
Kazım ARILIk
Matematiğin ritmini beraber yakalamaya ne dersiniz...
kbr 0 (0)
Matematik
ANKARA / YENİMAHALLE
kbr
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / BUCA
tamerdeu
Başarmak, rakamlarla değil geliştiğini hissetmenin mutluluğuyla ölçülür, ve istikrarsız hiçbir başarı, sonuca ulaşmış sayı
Matematik özel ders almak için kaydolun.

Matematik özel ders almak artık çok kolay. Binlerce matematik özel ders veren öğretmenin bulunduğu Öğretmen Tercihim’ de profilinizi oluşturun. Size uygun birbirinden donanımlı eğitmenimizle tanışın.
Özel ders alma yönteminizi seçin.

İster online ister yüz yüze özel ders alın. İsterseniz de öğretmen profillerinde yer alan kayıtlı eğitim videoları ile eksiklerinizi kolayca giderin.
Ücretsiz ders talebinizi oluşturun

Matematik özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini inceleyin. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun bulduğunuz öğretmeni seçin. Özel ders talebinizi oluşturun.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
76
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
9762

Sıkça Sorulan Sorular

Matematik özel ders veren öğretmenlerimizin belirlediği ders ücreti ortalama 75₺'dir.
Ders ücretleri şu faktörlere göre değişkenlik göstermektedir;
öğretmenin tecrübe süresi,
bulunduğunuz konum,
ders alacağınız seviye
online veya yüz yüze ders
Öğretmen Tercihim’ de matematik özel ders vermek isteyen 9762 öğretmen bulunmaktadır.
Öğretmen profillerine giderek size en uygun öğretmeni bulabilirsiniz.
Matematik özel ders almak, LGS, TYT ve AYT gibi sınavlarda başarılı olabilmek için eksikleri kapatmada birebirdir. Temeli matematik ve Türkçeye dayanan bu sınavlar, gideceğimiz okulları ve bölümleri belirlemektedir. Size özel tasarlanan eğitim içerikleriyle matematikte eksiğiniz olduğunu düşündüğünüz herhangi bir konuyu rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Almak

Matematik, bugüne kadar öğrencilerin korkulu rüyası olagelmiş bir ders öyle değil mi? Aslında matematik, formülleri ezberlemeye değil analiz yapabilme yeteneğine dayalıdır. Durumlar arasındaki ilişkileri karşılaştırma, analiz etme ve çözme becerisi ister. Yani anlayarak ilerlemek gerekir. Bu da temelin doğru atılmasına bağlıdır.

İlişkileri anlayıp doğru şekilde çözerek ilerlemek, daha sonra öğrenilen konularda yardımcı olacaktır. Çünkü matematikte, öğrenilen her yeni konu aslında daha önce öğrendiklerinizle bir yerden mutlaka bağlantılı olacaktır.

Peki neden matematik özel ders almalısınız? Çünkü matematik hayatımızın her alanında var olacak işlevsel bir alandır. Günlük hayatta farkında olmadan matematiği birçok yerde kullanırız. Matematiği yani analiz yeteneğimizi. Olaylar ve durumlar arasındaki ilişkileri doğru şekilde irdeleyip çözüme kavuşturabilmek, eleştirel bir bakış açısı ister. Sözel dersler yorumlama yeteneğinizi, sayısal dersler analiz yeteneğinizi geliştirir. Dolayısıyla anlamadığınız noktalarda bir uzmandan yardım almak bu anlamda çok kıymetlidir.

Neden Matematik Özel Ders Almalıyım?

Matematik, çoğu öğrenci için zaman zaman korkulu bir rüya gibi görülebilir. Bunun farkındayız. Onca formül, olasılık, permütasyon, türev, integral bazen aşılması imkansız problemler gibi görünebilir.

Fakat şunu biliyoruz; sağlam bir temel ve aralıklı tekrar tüm matematik problemlerinizi çözecektir. Bunun içinse bir uzmandan yardım almak bazen en doğru yoldur. Özellikle kendini sayısal alanda geliştirmek isteyen öğrencilerimiz bölgelerinde bulunan öğretmenlerden veya online olarak özel ders veren öğretmenlerden bu konuda destek alabilirler.

ALES, KPSS, TYT ve AYT gibi sınavlarda matematik önemli bir yere sahiptir. ÖSYM sınavlarında başarılı sonuçlar elde etmek için matematik dersinde başarılı olmanız gerekmektedir. Matematikte zorlandığınız konularda uzman bir matematik öğretmeninden yardım alabilirsiniz. Matematik özel ders almak aynı zamanda bir eğitmenin öğretim sürecini size özel olarak planlaması açısından büyük bir avantaj sunar. Böylece sınavlarınızda en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Her Seviyede Matematik Özel Ders Alabilir Miyim?

Lise veya ilkokul matematik özel ders seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda üniversite düzeyi için de matematik özel ders alabilmeniz mümkün.

Öğretmenlerin profillerini inceleyerek aradığınız seviyede eğitim veren matematik öğretmeni ile tanışın. Gözünüzü korkutan matematik dersinde en iyi sonuçlara ulaşın!

Matematik Özel Ders Almanın Avantajları

ÖSYM sınavlarında en fazla puan kazandıran derslerin Türkçe ve matematik olduğunu göz önüne aldığımızda matematikte netlerinizi arttırmanız çok önemlidir. İyi bir üniversite ve iyi bir bölüme girebilme şansınız büyük oranda bu iki ders alanında bilgi ve birikimlerinize bağlıdır diyebiliriz.

Özellikle matematik alanında ilerlemek isteyen öğrenciler için matematik özel ders almak en etkili yollardan biridir. Böylece kendi öğrenme hızınıza göre ilerleyebilirsiniz çünkü öğretmeninizin canlı sınıf ortamında ilgilendiği tek öğrenci siz olacaksınız. Günümüz coronavirüs döneminde uzaktan matematik özel ders almak ise kendinizi korumanızı sağlar. Teknolojinin ilerlemesinin bizleri ilerleyen dönemlerde büyük oranda internet mecralarına taşıyacağını düşündüğümüzde bizler de sizlere teknolojik ve güvenilir alt yapılar sağlamak için sürekli çalışıyoruz.

Matematik Özel Ders Verenler

Matematik dersini kendi başınıza halletmeniz çoğu zaman zor olabilir. Hatta konular ilerledikçe ve anlayamadığınız kısımlar biriktikçe stres durumunuz artabilir. Bunun önüne geçmek için size, matematik özel ders seçeneğini öneriyoruz. Türkiye’ nin dört bir yanından kadromuza katılan en iyi matematik öğretmenleriyle bu zorlu yolculukta engelleri hep birlikte aşıyoruz. Uzmanlarımızın özel olarak hazırladıkları çalışma programları ile matematiği kısa zamanda halledebilirsiniz.

Mekan sınırlaması olmayan dersler ile dilediğiniz her an matematiği öğrenebilirsiniz. Evde eğitim avantajı yanında dilediğiniz ortamda eğitim alma fırsatını yakalayın! Öğretmenle canlı olarak ders işlemek istemediğiniz takdirde öğretmenlerin profillerinde yayınladıkları kayıtlı eğitim videoları aracılığıyla da matematikte eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Fiyatları

Öğretmen Tercihim’ de ortalama matematik özel ders fiyatı 75₺’ dir. Özel ders fiyatları bazı kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • eğitmenin tecrübesi

  • bulunduğunuz konum

  • ders alacağınız seviye

  • online veya yüz yüze ders

Yüksek nüfus yoğunluğuna sahip şehirlerde özel ders fiyatları da yüksek olmaktadır. Online derslerin daha uygun fiyatlı olmasının nedeni ise eğitmenin yüz yüze ders için harcayacağı zaman ve eforun ortadan kalkmasıdır.