Loading...
Kapat
Abdurrahman Hoca
120₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Merhaba ben Abdurrahman hoca Rize RTE Üniversitesi mezunuyum.Uzun yıllardır özel sektörde çalışıyorum.Yüksek Lisans tez aşamasındayım.Her seviyeden özel ders öğrencilerim oldu. Derslerimden önce tanıtım dersi yapıyorum ücretsiz. Bu tanıtım dersimde öğrencinin seviyesini belirleyip ona göre yol haritası çıkarıyoruz. Öğrenciye özel hazırladığım PDF den derslerimi anlatıyorum.Derslerimi öğrencimin AKTİF katılımı ile sürdürürüm.

Dersimizin içeriğinde konu kavranır,farklı soru tarzları çözülür,yeni nesil sorular çözülür,Ösym nin son yıllarda sorduğu sorular ile dersimiz tamamlanır.Dersten sonra öğrenci ile belirlediğimiz kaynaktan ödevlendirme yaparım. Öğrencime Whatshaptan bana çözemediği soruları atma fırsatı veririm. Öğretmen-Öğrenci-Veli üçgeninde takip sistemi ile başarıya ulaşıyoruz.

ONLİNE derslerimi zoom üzerinden yapıyorum. Yüz-yüze kalitesinde oluyor.

Sınırlı sayıda öğrenciye ders veriyorum.Hadi hemen temasa geç,geç kalma...

Youtube kanalıma bakıp örnek ders anlatımlarını görebilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCPHKTg6Gg74Zxttg35Ip9gQ

Ders Verdiği Alanlar
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Yusuf Demirtaş
5 02-11-2022
Ben Abdurrahman hocadan geçen ay ders almaya başladım. Şu an aldığım bu bir aylık eğitimden son derece memnunum . Öğrenci ile ilgilenmesi , verdiği ödevleri kontrol etmesi ekstra olarak testler göndermesi gerçekten çok güzel. Kendisinden şu an son derece memnunum.
Suzan Er
5 03-11-2022
Matematikte başlangıç seviyesinde bir öğrenci olarak, Kpss sürecinde Abdurrahman hocadan istifade etme şansım oldu. Açıklayıcı, önemli noktalara dikkat çekici, matematiğin olabilir, yapılabilir yüzünü gösterdiği için teşekkür ederim.
Abdurrahman Hoca
15-11-2022
Rica ederim.Başarılar

120₺ ONLİNE
150₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...