Kapat
özel ders vermek

Özel Ders Vermek
Artık Çok Kolay!


Sevdiğiniz işi yaparak ekstra gelir kazanmanızı kolaylaştırıyoruz. Yeni öğrencilerinizin sizleri bulmasını sağlayın. İster az ister çok çalışın, esnek çalışarak kendi işinizi yapmak için artık özgürsünüz. Siz sadece öğrencilerinize odaklanın, özel ders vermek için tüm ihtiyaçlarınızı Öğretmen Tercihim halledecek.


özel ders vermek
Hadi başlayalım! Öncelikle,

Öğretmen Tercihim Nasıl Kullanılır?

özel ders nasıl verilir
ADIM 1:

Kendini Öğrencilere Anlat

Profilini ziyaret edecek öğrencilerin için iyi bir profil oluşturmalısın. Geçmiş deneyimlerin eğitim hayatın gibi temel bilgilerini doldurman gerekir. 500’den fazla branş bulunan Öğretmen Tercihim’de en iyi olduğun branşı seçebilirsin. Kendi tanıtım videonu ekleyerek öğrencilerin sana güvenmesini ve daha iyi tanımasını sağlayabilirsin.

özel ders
ADIM 2:

Öğretmen Tercihim'de Öğrenciler ile İletişime Geç

Profiliniz uzman ekibimiz tarafından incelenecektir. İnceleme sonucu olumlu olduğunda profiliniz öğrencilerin aramalarında görünür olacaktır. Bu sayede yeni öğrencilerle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Etkilemiş olduğunuz öğrenciler size direkt Öğretmen Tercihim güvenli mesajlaşma kısmından ulaşmaya başlayacaktır. Anlaştığınız öğrenciler ile özel ders planlayabilirsiniz. Sizler harika öğretmenler olarak öğrencilerinize odaklanın ve diğer tüm süreçleri bize bırakın.

özel ders
özel ders vermek
ADIM 3:

Özel Ders Vermek İçin Tek İhtiyacın!

Sürekli güncellenen altyapısı ile Öğretmen Tercihim'de ihtiyacın olan bütün özellikleri bulabilirsiniz. Online sınıf, güvenli ödeme, özel ders hatırlatıcı, ders planlama takvimi, güvenli mesajlaşma vb. tüm bu özellikleri kullanarak daha kaliteli bir eğitim deneyimi sunmanız mümkün. Özel dersi tamamlamış olduğunuz öğrencilerinizden hakkınızda yorum ve değerlendirme yapmasını isteyin. Bu sizin profilinizi daha güçlü bir hale getirecek ve yeni öğrencilerinize referans olacaktır.

Öğretmen Yorumları

Değerli öğretmenlerimizin bizlere bıraktığı güzel yorumlar.
özel ders nasıl verilir

Bitti mi? Hayır.

Sizlere başka neler sunuyoruz?

özel ders vermek istiyorum

Kaliteli Sistem

Özel ders verenler ve özel ders alanlar için altyapımız her zaman son derece hızlı ve kullanışlıdır. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. Her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

öğrenciyim özel ders vermek istiyorum

Teknoloji Dostu

Öğretmen Tercihim olarak bilgi ve teknoloji konusunda her zaman teknoloji çağı ile anlık olarak trendleri takip ederek iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. Eğitim 4.0 konusunda kendini her geçen gün geliştirmektedir. Tüm özel ders süreçlerinizi tek bir platform üzerinden kontrol etmenize olanak sağlamaktadır. Öğrencilerinize daha kaliteli bir eğitim sunmanızı sağlar.

özel ders vermenin avantajları

Kullanıcı Dostu Arayüz

Öğretmen Tercihim öğretmen ve öğrenciler, işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için sade anlaşılır bir arayüz tasarlamıştır. Her yaş aralığına ve eğitim düzeyinde kullanılabilmesi sağlanmıştır. Her cihazda uyumlu çalışan Öğretmen Tercihim eğitim için özel olarak tasarlanmıştır.

özel ders

Branş Çeşitliliği

Öğretmen Tercihim 500’den fazla branş ile kendi alanında en çok çeşitliliğe sahip özel ders platformudur. Özel ders vermek isteyen öğretmenler istediği branşı bulabilirler. Eğer eğitim vermek istediğiniz branşı bulamadıysanız hemen yeni branşın eklenmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlerle birlikte gelişiyoruz.

online özel ders vermek

Maksimum Güvenlik

Öğretmen Tercihim sahip olduğu güvenli ödeme sistemi ile özel ders ödemeleriniz güvende. Özel öğretmenlerin, her profesyonel gibi, zamanında ve güvenli bir şekilde ödeme almaya çok önem verdiğini biliyoruz. Bu yüzden öğrenciler ders başlamadan yaptıkları özel ders ücretlerini ders bitiminde herhangi bir komisyon almadan hesabınıza hızlı bir şekilde gönderiyoruz.

yüz yüze özel ders vermek

Görüntülü Konuşma Sistemi

Öğretmen Tercihim ile öğrencilerle gerçekleştireceğiniz özel dersleri herhangi bir programa ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Online sınıf özelliği ile öğrencileriniz ile dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zamanda derslerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. Cihazınızın internete bağlı olması yeterli olacaktır.

bire bir özel ders vermek

Öğrenci Yorumları Referansı

Öğrenciler ile gerçekleştireceğiniz özel dersten sonra öğrencilerden yorum talep ederek profilinizde, referanslarınıza yer verebilirsiniz. Yeni öğrencilerin ve velilerin sizlerle iletişime geçme olasılığını arttırın. Her gün yüz binlerce öğrencinin ziyaret etmekte olduğu Öğretmen Tercihim karşılıklı güven üzerine kurulmuştur.

online özel ders vermek

Multimedya İçerikler

Kendinizle ilgili bilgileri en iyi şekilde sergileyin. Hakkınızda bir tanıtım videosu ekleyebilirsiniz. Geçmiş tecrübeleriniz ve eğitim hayatınız hakkında bilgiler ekleyebilirsiniz. Ders işleme şekliniz ve öğrencilerinizden beklentileriniz hakkında profilinizde bilgilere yer verebilirsiniz.

yüz yüze özel ders vermek

Anlık Mesajlaşma Sistemi

Öğrenciler ile anlık mesajlaşarak özel ders süreçleri hakkında bilgi verebilirsiniz. Özel ders gerçekleştirirken kullandığınız yöntemler ve materyaller hakkında detaylı bilgi vererek öğrencilerinizin özel derse hazırlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Size gelen soruları herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmadan cevaplayabilirsiniz.

özel ders vermek istiyorum

Güçlü Müşteri Memnuniyeti

Siz kıymetli öğretmenlerimizin sorularını yanıtlamak ve endişelerini gidermek için hizmet vermekte olan müşteri danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli öğretmenlerimiz için çalışıyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda her zaman yanınızdayız.

özel ders nasıl verilir

İster alanında uzman bir futbolcu, ister üniversiteye giden bilgi birikimi yüksek bir öğrenci ol. Öğretmen Tercihim’ de ders vermek için istekli ve azimli olman bizler için yeterlidir.

Tecrübeli ve bilgi birikiminizin yüksek olduğu branşta ders vermenin avantajlarını yaşayın.

Öğretmen Tercihim’de ister online özel ders ver, ister yüz yüze özel ders ver. Sana uygun olan ders verme yöntemini seçerek özel ders vermeye başlayabilirsin.

Özel ders fiyatları ile ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Öğretmenler kendilerinin belirlediği özel ders ücretleri ile eğitim verebilmektedir.

Ek gelir elde ederken öğrenciler ile gerçekleştireceğin özel ders ile sen de bilgi birikimini ve tecrübeni artırarak alanında en iyi öğretmen olabilirsin.

Sen de alanında uzman olduğun branşta öğrencilere bilgini aktarmak ister misin?
Beklemen için herhangi bir sebep yok hadi sen de Öğretmen Tercihim ailesi katıl.

Özel ders vermek istiyorum ama nasıl yapabilirim diyorsan doğru yerdesin. Öğretmen Tercihim sizler için detaylı olarak özel ders vermenin yollarını anlatmaktadır. Bilgilerinin yeterli olduğunu, tecrübenin öğrencilere ders anlatabilmek için yeterli olduğunu düşünüyorsan sen de hemen özel ders ver. Online özel ders vermek için gereken her türlü ihtiyacınızı Öğretmen Tercihim düşünerek sizlerle bir araya getirdi. Öğretmen Tercihim’de online özel ders vermek için gereken görüntülü konuşma sistemi, öğrencilere ders hakkında bilgi vermek ya da öğrenciler ile randevu tarihini belirlemek için anlık mesajlaşma sistemi bulunmaktadır. Siz öğretmenler sadece ana sayfa da bulunan kaydol kısmından özel ders vermek istiyorum butonuna tıkayarak bir profil oluşturmanız yeterli olacaktır. Özel ders nasıl verilir gibi sorulara cevap olarak hazırladığımız sık sorulan sorular bölümünden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Öğretmen ve eğitmenlerimiz için anında iletişime geçebileceği müşteri hizmetleri ekibimiz ile aklınıza takılan herhangi bir sorunda sizlere anlık çözümler sunmaktadır.

Sıkça sorulan sorular

Öğretmen Tercihim, online özel ders vermek için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Herhangi bir 3. parti bir programa ihtiyaç duymadan Öğretmen Tercihim içerisinde özel ders randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Öğretmen Tercihim’de oluşturacağınız öğretmen profili ile özel ders almak isteyen Türkiye ve Dünya çapındaki tüm öğrencilere ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken öğretmen panelinizde bulunan maddeleri yerine getirmek olacaktır.

Alanında uzman olan her eğitmen özel ders verebilir. Bilgi birikimi yüksek ve engin tecrübeye sahip olan eğitmenler Öğretmen Tercihim sitesine kaydolarak özel ders vermeye başlayabilir.

Öğretmen Tercihim, ilk defa özel ders verecek eğitmenler için sizlere bir fırsat tanımaktadır. Tek yapmanız gereken öğretmen kaydı oluşturarak gerekli adımları takip etmeniz olacaktır. Sizlere bu konuda yardımcı olacak ve anında iletişime geçecek bir müşteri hizmetleri ekibimiz bulunmaktadır.

Öğretmen Tercihim’ de herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Öğretmenler uzman olduğu her konuda yaş aralığı fark etmeksizin özel ders verebilir. Öğrenci yaş aralığımız ise 3 yaşından başlayarak 60 yaşına devam etmektedir.

Öğretmen Tercihim üzerinden matematik özel ders vermek isteyen öğretmenlerin yapması gereken yalnızca bir profil oluşturarak özel ders vermeye başlamaktır. Özel ders fiyatları ile ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmadan istediğiniz özel ders ücretini verebilirsiniz.

Matematik özel ders vermek isteyen öğretmenler için tavsiyelerimiz Öğretmen Tercihim’ de bulunan matematik özel ders veren öğretmenlerin saatlik ders ücretlerine bakarak ortalama bir fiyat belirlemesi olacaktır. Fiyat skalasından daha yüksek veya daha düşük fiyat veren öğretmenler tercih edilme olasılıkları diğerlerine göre oldukça düşüktür.

İngilizce özel ders vermek isteyen öğretmenlerimiz için, öğretmen kaydı oluştururken ana branşını İngilizce seçmesi yeterli olacaktır. Diğer branşlarda özel ders vermek isterseniz alt branş olarak ekleme yapabilirsiniz.
Loading...