Loading...
Kapat

İzmir Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
  • 2190Onaylı Öğretmen
  • 101₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Öne Çıkan
Matematik
İZMİR / KARABAĞLAR
Sevda Kurt
Merhaba Ben Sevda Kurt. Özel ders vermek için buradayım. Meslekte 23. yılım.
Öne Çıkan
Otizim Spektrum Bozukluğu
İZMİR / KARŞIYAKA
Okaysegul
Merhaba ben Ayşegül ögretmen.Özel eğitim alanında bireysel ve grup dersleri vermekteyim.
Öne Çıkan
İngilizce
İZMİR / BORNOVA
cpamukcu
Merhaba, Bir devlet Üniversitesinin Mühendislik Fakültesinde öğretim üyesi (Profesör) olarak görev yapıyorum. Tecrübeme güveniyorum
Öne Çıkan
Tarih
İZMİR / KARŞIYAKA
Sinem Coşar
Merhaba. Siz değerli öğrencilere Tarih ve sosyal bilgiler dersi vermek için buradayım. Hem ilköğretim hem de lise ve üniversite hazırlı
Türk Dili ve Edebiyatı
İZMİR / BUCA
Nuri Ölmez
Türkçe konularında zor olan bir konu yoktur. Sizin anlayacağınız tarzda anlatılmayan konu vardır
Matematik
İZMİR / BAYRAKLI
CENNET BOZ
Merhabalar, eğer öğrenmek ve başarmak istiyorsanız bir öğrenci bakış açısıyla size yardımcı olabilirim tek yapmanız gereken bana mesaj
Matematik
İZMİR / BUCA
tamerdeu
Başarmak, rakamlarla değil geliştiğini hissetmenin mutluluğuyla ölçülür, ve istikrarsız hiçbir başarı, sonuca ulaşmış sayı
Almanca
İZMİR / BORNOVA
Semra Uludağ
Almanca'yı yaparak yaşayarak öğrenin...
Yazılım Müh.
İZMİR / NARLIDERE
Özcan Demiralay
Merhaba. Yazılım Müh. dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / BUCA
Burak Kaan Damlapinar
İlkokul , ortaokul ve LGS' ye hazırlık düzeyinde özel ders.
Türk Dili ve Edebiyatı
İZMİR / BAYRAKLI
davutterdogan
Merhaba. Türk Dili ve Edebiyatı dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / GAZİEMİR
TÜLAY KARAYEL
Özel ders veriyorum
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Fen ve Teknoloji
İZMİR / BORNOVA
Merve Kül
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / BUCA
Ebru yumuşak
Matematik esas olarak sabır olayıdır. Belleyerek değil keşfederek anlamak gerekir.
Sınıf Öğretmenliği
İZMİR / GAZİEMİR
Gamze Köle
Merhaba. Öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak, etkili ve verimli ders öğretim yöntemi kullanarak gücünü keşfetme
Türkçe
İZMİR / BORNOVA
Benhur Çam
Öğrenemeyen öğrenci yoktur sadece biraz zaman gerekir.
Türkçe
İZMİR / SEFERİHİSAR
zeynepevrim
En iyi öğretmenler, nereye bakacağını gösteren ama ne göreceğini söylemeyenlerdir.
İngilizce
İZMİR / KARŞIYAKA
elif kılınç
Merhaba kolay ve zevkli bir şekilde dil ediniminiz, sınavlarda başarılı olabilmeniz için elimden geleni yapacağım.
Özlem 0 (0)
Fen ve Teknoloji
İZMİR / ÇİĞLİ
Özlem
Haydi LGS Fen Bilimlerini 18/20 arasında çıkaralım. Tyt ve Ayt Biyolojiyi birlikte halledelim
Genç 0 (0)
Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
İZMİR / BALÇOVA
Genç
Merhaba. Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / GÜZELBAHÇE
Kübra tirit
Merhaba, keyifli ve eğitici bir matematik dersi için buradayız
Almanca
İZMİR / KARABAĞLAR
Leziz Tunçel
Almanca Öğrenmek artık çok kolay
Fen ve Teknoloji
İZMİR / TORBALI
 RAMAZAN HOCAM
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / KARABAĞLAR
DEÜ-MATEMATİK(İNG)
Öğrenemeyen öğrenci yoktur, öğretemeyen öğretmen vardır... Gelin matematiğe önyargıları birlikte kıralım... Eğlenceli ve kalıcı matematikte buluşalım...
İzmir özel ders kategorisinde ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. İzmir özel ders branşında ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. İzmir özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
İzmir özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. İzmir konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
İzmir özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
101
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
2190

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir lokasyonunda tüm branşların ortalama saatlik özel ders fiyatları 101₺’dir.
İzmir lokasyonunda özel ders vermek için hazır 2190 öğretmen bulunmakta.
İzmir'de 500’den fazla branşta özel ders veren öğretmen bulunmakta.
Özel ders alarak kendini eksik olduğun branşlarda geliştirebilirsin. Ayrıca yeni bir hobi öğrenmek için özel ders alabilirsin. Öğretmen Tercihim’de özel ders vermek istiyorum diyen öğretmenlerimizden özel ders alarak kendini geliştirmeye başlayabilirsin.
İzmir lokasyonunda matematik özel ders ortalama ücretleri 99₺‘dir.
İzmir lokasyonunda Almanca özel ders ortalama ücretleri 93₺‘dir.
İzmir lokasyonunda fizik özel ders ortalama ücretleri 131₺’dir.
İzmir lokasyonunda İngilizce özel ders ortalama ücretleri 88₺’dir.
İzmir şehrinin Bornova ilçesinde matematik özel ders ücretleri ortalama 99₺’dir.

İzmir Özel Ders

İzmir lokasyonunda özel ders vermek isteyen binlerce eğitmen arasından sana ve bütçene uygun olan öğretmeni seç, özel ders almaya başla. Sana uygun öğretmeni bulduktan sonra yapman gereken bir diğer işlem ise öğretmen ile iletişime geçmek olmalıdır. Anlık mesajlaşma özelliği ile öğretmene aklına takılan her soruyu sorabilirsin.

Öğretmen Tercihim özel ders almak isteyen öğrencilere esnek çözümler sunmaktadır. İstediğin öğretmeni bulamadığın durumlarda anında sana özel atanmış eğitim danışmanın ile iletişime geçebilirsin. Sana en iyi eğitmeni bulacaklarına eminim. Öğretmen ile gerçekleştireceğin özel ders işlemlerinde okula hazırlık yapabilirsin. Sınav konusunda herhangi bir ihtiyacın olduğu durumda ise eğitmeninle sana özel kişisel eğitim planı oluşturarak çalışmalarına hız kazandırabilirsin.

Öğretmen Tercihim olarak bir diğer çözüm önerisi ise online özel ders almanı öneririm. Türkiye’nin 81 ilinden on binlerce öğretmen sana özel ders vermek için beklemektedir. Online özel ders alarak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsin. Birbirinden yetenekli öğretmenler arasından sende özel ders alarak kendini geliştirebilirsin. 34,000 den fazla öğretmen ve 500’den fazla branş seçeneği ile aradığın branşta istediğin öğretmeni bulabilirsin. Arapça’dan Yogaya, Baleden Matematik’e birçok branş seçeneği bulunmakta. Öğretmen Tercihim’de seni bekleyen fırsatlardan hemen yararlan.

Ebeveynlere Öneriler

“Çocuğuma neden özel ders aldırmalıyım?” diye soruyor olabilirsin. Sana bunu, özel ders aldırmanın faydaları hakkında bahsederek açıklamak istiyorum. Çoğu zaman okul, dershane gibi kurumların kalabalık sınıf ortamı, çocuğunuzun dersleri anlamasını engelleyebilir. Çocuğunuz, sınıfın kalabalık ortamında anlamadığı konuları veya yapamadığı soruları sormaya çekiniyor olabilir.

 

Çocuğunuz çok çalışsa da çoğu zaman derslerin zorluğundan anlamadığı konular olabilir. İşte bu gibi durumlar, çocuğunuzun ders başarısını düşürerek hedeflerine ulaşmasını engellemektedir. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için online veya yüz yüze özel ders eğitim seçeneklerine göz atabilirsin.

İzmir’de Özel Ders İle Nasıl Bir Yol İzlenir

Özel ders alırken eğitmenlerimiz ilk olarak seviyeni belirler. Ardından sana en uygun kişiselleştirilmiş çalışma planı ile istediğin yer ve zamanda özel ders başlayabilirsin. Tamamen senin seviyene göre anlatılan konular ve soru çözümleri ile kısa zamanda netlerinin artar.

 

Hadi sen de özel ders alarak hem okul başarını hem de AYT, TYT, YDT, YDS KPSS, LGS ve diğer tüm sınavlarda başarını artır!

İzmir Özel Ders Kategorisinde Ders Vermek

Matematik, Türkçe, Biyoloji, Fizik, Kimya, İngilizce… Branşın ne olursa olsun İzmir özel ders kategorisinde ders verenler arasına katıl! Bu sayede sevdiğin işi özgürce yaparak kazanç sağla. İzmir özel ders kategorisinde ders vermeye karar verdin. Peki bundan sonra ne yapmalısın?

Yapman gereken ilk şey, Öğretmen Tercihim’ e kaydolmak. Daha sonra kendin güçlü bir öğretmen profili oluşturmalısın. Bu sayede öğrencilerin seni seçerken aradıkları kritere uygun olup olmadığını görebilirler. Yeni öğrencilerle tanışma fırsatı kaçırma.

İzmir Matematik Özel Ders

İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan İzmir Matematik özel ders kategorisinde ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini İzmir matematik özel ders kategorisinde ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

İzmir İngilizce Özel Ders

İzmir, yeni bir dil öğrenmeyi yeterince ertelemedik mi? Artık yeni bir dil öğrenme zamanı. Hangi seviyede olursan ol. Sana uygun İzmir İngilizce özel ders kategorisinde ders verenler Öğretmen Tercihim’de. İzmir lokasyonunda yüzlerce İngilizce özel ders veren öğretmeni bul. Hemen İngilizce öğrenmeye başla.

İzmir Müzik, Dans, Programlama ve Daha Birçok Konularda Özel Ders

Öğretmen Tercihim sayesinde artık yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilir. Yeni bir dans öğrenebilirsin. Hatta hep merak ettiğin yazılım konusunda kendini geliştirmeye başlayabilirsin. Daha birçok branşta kendini geliştirme fırsatını kaçırma. Sana uygun öğretmeni bul, heyecan dolu eğitim serüvenine başla.

İzmir Özel Ders İle Sınavlara En İyi Şekilde Hazırlan

Sürekli değişen sınav sistemi, pek çok öğrencinin uyum sürecini zor bir hale getirmekte. Özellikle YKS gibi zorlu sınavlarda sistemi anlamayarak başarı elde etmek oldukça zor. İşte tam da bunun önüne geçmek için İzmir özel ders seçenekleri seni bekliyor. Seninle iyi iletişim kurarak tecrübelerini aktarmak için can atan kadromuz ile mutlaka tanış!

Uzaktan eğitim veya yüz yüze eğitim seçenekleri sayesinde istediğin ortamda özel ders alma şansını yakala. Öğretmeninle belirlediğin gün ve saatte, istediğin yerde eksiklerini kapatabilirsin. Ayrıca sınav sistemini birebir uzmanından öğrenerek bir plan dahilinde ilerle.

İzmir

Ege bölgesinin göz bebeği olan İzmir, Türkiye’nin gözde şehirleri arasındadır. Ege denizinin Atina’dan sonra en kalabalık şehridir. Limanları ve ünlü fuarları ile dikkat çekmekte. İzmir dünya üniversiteler oyunlarına ve Akdeniz oyunlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Eğitim açısından kendini geliştirmiş ünlü Dokuz Eylül Üniversitesinde ve Ege Üniversitesinde okuyan binlerce öğrenci bulunmakta. Sizlerde Alaçatı özel ders, Bornova özel ders, Karşıyaka özel ders, Urla özel ders, Foça özel ders, Çeşme özel ders gibi tüm ilçelerde özel ders veren eğitmenlerimizin bilgilerinden yararlanabilirsin.

İzmir’de Özel Ders Almak

Özel ders almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken sadece birkaç adım var. İlk olarak Öğretmen Tercihim‘ e kaydolarak kendin için bir profil oluştur. Ardından ders almayı istediğin şehri seçerek hangi alanda eğitim alacaksan onu ekleyebilirsin. Son olarak senin için listelediğimiz yüzlerce farklı öğretmen ile iletişim kurman yeterli. Eğitmenlerimiz en kısa zamanda sana geri dönüş yapacaktır. Eğitmeninle sonrasında ders planı oluşturarak derslere başlayabilirsin.

Eğer aradığın kritere uygun bir öğretmen bulamadıysan yapman gereken şey, özel ders ilanı oluşturmak. İlan oluştururken aradığın kriterlere uygun öğretmeni tanımlaman gerekir. İlanı vererek özel ders öğretmeninin seni bulmasını beklemen yeterli olacaktır. İngilizce özel ders, İzmir matematik özel ders, Türkçe özel ders… Bunlar gibi tüm branşlarda uzaktan veya yüz yüze eğitim veren öğretmenlerimiz mevcuttur.

İzmir Özel Ders Hakkında Merak Edilen Sorular

İzmir özel ders kategorisinde ders vermek isteyenler ve İzmir özel ders almak isteyenler hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz.