Loading...
Kapat

İzmir Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
 • 2324Onaylı Öğretmen
 • 105₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Öne Çıkan
Yazılım Müh.
İZMİR / NARLIDERE
Özcan Demiralay
Merhaba. Yazılım Müh. dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Öne Çıkan
LGS
İZMİR / BALÇOVA
MAHMUT CILA
Merhaba. LGS dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fen ve Teknoloji
İZMİR / BUCA
duyygusen
Merhaba arkadaşlar ben Duygu öğretmen, ortaokul kademeleri için fen bilimlerinden özel ders vermek ve sizlere yardımcı olmak için buradayım!! Bana
Türk Dili ve Edebiyatı
İZMİR / BUCA
Nuri Ölmez
Türkçe konularında zor olan bir konu yoktur. Sizin anlayacağınız tarzda anlatılmayan konu vardır
Almanca
İZMİR / KARABAĞLAR
Leziz Tunçel
Almanca Öğrenmek artık çok kolay
Matematik
İZMİR / BUCA
tamerdeu
Başarmak, rakamlarla değil geliştiğini hissetmenin mutluluğuyla ölçülür, ve istikrarsız hiçbir başarı, sonuca ulaşmış sayı
Tarih
İZMİR / ÇEŞME
MelekTurken
Merhaba. Tarih dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Sınıf Öğretmenliği
İZMİR / KARABAĞLAR
Aytekinöğretmen
Merhaba.Ben ilkokul Sınıf Öğretmeniyim.25 yıllık özel okul ve Özel ders öğretmeniyim.6 kez 1. Sınıf öğretmenliği yaptım.Okuma
Fen ve Teknoloji
İZMİR / BUCA
Fatma Gül Seyhan
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / BUCA
Betül hoca
6, 7 , 8. sınıf matematik, eğitim koçluğu. Her öğrencinin kalbine giden bir matematik vardır :)
Özlem 0 (0)
Fen ve Teknoloji
İZMİR / ÇİĞLİ
Özlem
Haydi LGS Fen Bilimlerini 18/20 arasında çıkaralım. Tyt ve Ayt Biyolojiyi birlikte halledelim
Afet 0 (0)
Sınıf Öğretmenliği
İZMİR / KARŞIYAKA
Afet
Merhaba... sana ilkokul derslerinde yardımcı olmak için burdayım. İlkokulun tüm kademelerinde, Yeni nesil sorularla tanışmak ve kendini bu alanda geliş
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
İngilizce
İZMİR / ALİAĞA
Zeynep ARSLANTAŞ
Merhaba. İngilizce Öğretmeniyim. Erciyes İniversitesi mezunuyum. Yüzyüze ya da online ders verebirim. Ders planını oluşturmak için iletişime geçelim .
Matematik
İZMİR / BUCA
Ebru yumuşak
Matematik esas olarak sabır olayıdır. Belleyerek değil keşfederek anlamak gerekir.
İngilizce
İZMİR / BALÇOVA
nazli akın
Merhaba. İngilizce dersi veriyorum. Özel ders ile sizlere yardımcı olmak isterim.
Fen ve Teknoloji
İZMİR / BORNOVA
SILAÖğretmen
Fen Bilimleri dersini sevmeyen kalmasın😉 Okula yardımcı & Lgs Hazırlık
Almanca
İZMİR / BORNOVA
Semra Uludağ
Almanca'yı yaparak yaşayarak öğrenin...
Matematik
İZMİR / BUCA
Fatma Zehra Demirel
Merhaba. Matematikte nereden başlayacağını bilmiyor musun? Sana yardımcı olmak için buradayım!
Fen ve Teknoloji
İZMİR / TORBALI
 RAMAZAN HOCAM
Merhaba. Fen ve Teknoloji dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İngilizce
İZMİR / KARŞIYAKA
elif kılınç
Merhaba doktoralı hocadan ,kolay ve zevkli bir şekilde dil edinmek, kısa sürede sınavlarda başarılı olabilmek için.
Matematik
İZMİR / BUCA
betulcaliskan
Ege Üniversitesi Matematik mezunuyum. Ortaokul ve lise seviyesinde matematik dersi veriyorum.
Genç 0 (0)
Temel Yeterlilik Sınavı (TYT)
İZMİR / BALÇOVA
Genç
Merhaba. Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İZMİR / GÜZELBAHÇE
Kübra tirit
Merhaba, keyifli ve eğitici bir matematik dersi için buradayız
Fizik
İZMİR / SEFERİHİSAR
Hakan BOZKURT
Fizik ile ilgili problemleri beraber aşmak, teknolojik gelişmeleri kavratmak, 3D Tasarım, Robotik Kodlama gibi sizi yeni bilgilerle donatmak için buradayım
İzmir özel ders kategorisinde ders veren öğretmenlerden en iyisini bulmak artık çok kolay. İzmir özel ders branşında ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarını oku. İzmir özel ders fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütçene uygun öğretmeni seçip özel ders almaya başla.
İzmir özel ders veren öğretmenlerimizle anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Planladığınız programa göre özel ders talebi oluştur. İzmir konumunda özel ders alan binlerce öğrenciden biri de sen ol.
İzmir özel ders veren öğretmenlerden aradığını bulamadın mı? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren öğretmenleri bul. Türkiye’nin her yerinden alanında uzman öğretmenlerden ders almanın ayrıcalığını yakala. Öğretmen Tercihim’in hayatına dokunduğu binlerce öğrenciden biri de sen ol.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
105
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
2324

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir özel ders ücretleri ortalama 105 ₺’dir. 🎯 🎯
İzmir’de özel ders veren 2324 öğretmen bulunmaktadır.
İzmir’de her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. 🧬 🧪
İzmir’de yüz yüze özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
İzmir matematik özel ders ücretleri ortalama 106 ₺’dir. ✖️ ➗
İzmir ingilizce özel ders ücretleri ortalama 92 ₺’dir. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Hergün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen İzmir’de özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝

İzmir Özel Ders Fiyatları

İzmir özel ders fiyatları Öğretmen Tercihim’de yer alan deneyimli öğretmenlerimiz tarafından paylaşılmaktadır. İzmir özel ders ücretleri ortalama 105 ₺’dir. Ders fiyatları saatlik olup, branşa ve öğretmenin bulunduğu ilçeye göre değişmektedir.

İzmir En İyi Öğretmenler

Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olan güzide ilimiz İzmir’de özel ders veren birçok öğretmen bulunuyor. Ders verdiği branşta uzman olan binlerce öğretmenin bulunduğu İzmir’de, şartlarına uyan öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Birçok kritere göre filtreleme (Ders Seviyesi, Fiyat Aralığı, Eğitmen Cinsiyeti vb) yaparak bulabileceğin en iyi öğretmeni şimdi keşfet.

İzmir Özel Ders Almak İsteyenler

İzmir özel ders almak isteyenler buradaysa Öğretmen Tercihim’in harika fırsatlarından bahsetmenin tam zamanı. 2324 özel ders veren öğretmen bulunan İzmir’de dilediğin branşta dilediğin öğretmenden özel ders alabilirsin. İyi bir lise ya da üniversite kazanmak isteyen adayların yanında İspanyolcadan Almancaya 318 farklı branşta özel ders öğretmen bulabilirsin.

Matematik Özel Ders İzmir

İzmir Matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim üzerinde yüzlerce öğretmen bulunmaktadır. İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan İzmir Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini İzmir matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

İzmir Matematik Özel Ders Fiyatları

İzmir matematik dersi veren öğretmenler ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve ders talebi gönderebilirsin. Binlerce İzmir özel matematik dersi veren öğretmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığınız matematik özel ders öğretmenini bulabilirsin. İzmir matematik özel ders fiyatları ortalama 106 ₺’dir.

İzmir En İyi Matematik Öğretmenleri

İzmir en iyi matematik öğretmenleri Öğretmen Tercihim’de. Matematik dersi veren öğrencilerimizin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi matematik öğretmenini bul.

İzmir İngilizce Özel Ders

İngilizce Öğretmen Tercihim ile öğrenilir. Günümüzde her birey için zorunlu hale gelen İngilizce eğitimi, hem okul hem iş hayatında oldukça önemlidir. A1 düzeyinden C2 düzeyine kadar ders veren birçok İzmir İngilizce özel ders öğretmeni ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

İzmir İngilizce Özel Ders Fiyatları

İzmir İngilizce özel ders veren 362 öğretmen bulunmaktadır. İzmir ingilizce özel ders fiyatları ortalama 96 ₺’dir.

İzmir En İyi İngilizce Öğretmenleri

İzmir en iyi İngilizce öğretmenleri Öğretmen Tercihim’de seni bekliyor. İngilizce özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Öğrencilerin ders aldığı öğretmenlerine yaptığı yorumlara göz at. Senin için en iyi ingilizce öğretmenini bul.

İzmir Kimya Özel Ders

Organik Kimya’yı İzmir’de öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Öğretmen Tercihim ile aradığın Kimya öğretmenini bulmak çok kolay. Lise ve üniversite seviyesinde Kimya özel ders veren öğretmenler ile hemen iletişime geç. Seçtiğin öğretmenle Kimya derslerine başla.

İzmir Kimya Özel Ders Fiyatları

Öğretmen Tercihim’de İzmir Kimya özel ders veren 86 öğretmen bulunuyor. İzmir kimya özel ders fiyatları ise ortalama 116 ₺’dir.

İzmir En İyi Kimya Öğretmenleri

İzmir en iyi kimya öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. İzmir kimya özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi fizik öğretmenini bul.

İzmir Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

İzmir özel ders almak isteyenler arasında yer almak istiyorsan yapman gereken çok basit. Öğretmenlerimizi incele sana ve bütçene uygun olan öğretmenden özel ders talebinde bulun. Öğretmen Tercihim’in ayrıcalıklı eğitim platformunda yerini al. Şimdi nasıl özel ders alınır birlikte inceleyelim.

Öğretmen Tercihim’e Kayıt Ol

İzmir’de Öğretmen Tercihim her an seninle. Sınavlara hazırlık ya da yeni bir dil öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte yer alan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Sonrasında “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile hemen kayıt ol.

Öğrenci Profilini Doldur

Daha iyi bir özel ders deneyimi için senden istediğimiz birkaç basit bilgiyi profilinden güncelle.

Özel Ders Almak İçin Arama Yap

Ana sayfada ya da profilinde yer alan Öğretmen Tercihim arama mootorunu kullanarak branş ve yaşadığın şehri seçerek arama yap.

Özel Ders Saatini Kararlaştırın

Aradığın özel ders öğretmenini sanırım buldun. :) Öğretmenine mesaj göndererek iletişime geç. Ders detaylarını ve ders saatini belirle.

Öğretmen ile Özel Derse Başla

Tebrik ederiz. :) Özel ders almak için tüm süreci başarıyla tamamladın. Ders gerçekleştikten sonra öğretmenine yorum yapmayı unutma.

İzmir Özel Ders Verenleri Seç

İzmir özel ders verenler ile Öğretmen Tercihim güvencesi altında ders gerçekleştirmek çok basit. Birçok branşta eğitmen bulabileceğin Öğretmen Tercihim’de 318 branştan özel ders alabilirsin. Matematikten İngilizceye, Kimyadan Almancaya her bütçeye uygun öğretmenini sende hemen seç.

İzmir İlçelerinde Özel Ders Veren Öğretmenleri İncele

İzmir’in hemen hemen her ilçesinde yer alan Öğretmen Tercihim üyeleri bulunuyor. Yaşadığın ilçede yer alan öğretmen profillerini gerekli filtrelemeleri yaparak incele. Kriterlerine en çok uyan öğretmeni seç. Dilediğin öğretmenden ders talebinde bulunarak hedeflerine daha da yaklaş.

İzmir Karşıyaka Özel Ders Verenler

İzmir Karşıyaka özel ders öğretmenleri burada. Karşıyaka’da özel ders verenler ile iletişime geç. Sana ve kriterlerine en uygun öğretmeni seç. Ders talebi gönder. Ders almaya başla.

Matematik Özel Ders İzmir Karşıyaka

İzmir Karşıyaka matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de yer alan Karşıyaka matematik öğretmenleri ile hemen iletişime geç.

İzmir Özel Ders İlan

Senin için harika öğretmen ile henüz tanışmadıysan senin için geliştirdiğimiz "Özel Ders İlan" özelliği ile aradığın öğretmeni bizim bulmamıza ne dersin? :) Özel ders almak istediğin branşı ve diğer kriterlerini belirle. Sana ve şartlarına en uygun öğretmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin.

İzmir Özel Ders Vermek

Türkiye’nin en kalabalık 3. şehri olan İzmir’de öğrenci sayısı bir hayli fazladır. Yüzlerce branşta özel ders arayanların bulunduğu İzmir’de özel ders vermek oldukça basit. Branşlarında deneyimli öğretmenler dışında İzmir’de üniversite öğrencileri de özel ders verebilir. Sende Öğretmen Tercihim’de yer al, İzmir’de özel ders vermeye başla.

İzmir Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok öğretmenin özel ders verdiği İzmir’de sen de ders vermek istiyorsan yapman gereken çok basit. Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen İzmir’de özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

İzmir Eğitim Hayatı

Birçoğumuz İzmir’de yaşamak istemişizdir. :) Türkiye’nin en kalabalık 3. şehri olan İzmir’in nüfusu yaklaşık 4.5 Milyon’dur. İzmir; tarihi, kültürel yapısı ve eğitim imkanlarıyla ön plana çıkıyor. Yaklaşık 200.000 üniversite öğrencisine de ev sahipliği yapan İzmir, öğrencilere sunduğu sosyal faaliyetler ve iş imkanları ile öğrencilerin en çok yaşamak istediği şehirlerin başında geliyor.

İzmir Lise Öğrenciliği

Birçoğumuz için öğrencilik döneminin en güzel yılları belki de lisede geçti. Lise dönemi öğrencinin sosyal gelişimi ve eğitimsel gelişimi için oldukça öneme sahip. İzmir’de iyi bir lise eğitimi için LGS’den iyi sonuçlar elde etmek gerekiyor. Şimdi İzmir’de yer alan en iyi okullara birlikte bakalım.

 • İzmir Fen Lisesi

 • İzmir Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi

 • İzmir Konak Atatürk Anadolu Lisesi (İngilizce)

 • İzmir Konak Atatürk Anadolu Lisesi (Almanca)

 • İzmir Konak Atatürk Anadolu Lisesi (Fransızca)

 • İzmir Bornova Anadolu Lisesi (İngilizce)

 • İzmir Bornova Anadolu Lisesi (Almanca)

 • İzmir Bornova Anadolu Lisesi (Fransızca)

 • İzmir Kız Lisesi

 • İzmir Çiğli Fen Lisesi

İzmir Üniversite Eğitimi

200.000’den fazla üniversite öğrencisi bulunan İzmir, üniversite eğitimi konusunda Türkiye’nin en iyi şehirlerinden bir tanesidir. Şehirde birçok üniversite bulunmaktadır. Eğitim içeriğine ve eğitim kalitesine oldukça önem verilen üniversiteleri inceleyelim.

İzmir Devlet Üniversiteleri

İzmir’de yer alan devlet üniversiteleri;

 • Ege Üniversitesi

 • Dokuz Eylül Üniversitesi

 • İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

 • İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi

 • Bakırçay Üniversitesi

 • İzmir Demokrasi Üniversitesi

 • Milli Savunma Üniversitesi

 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi

İzmir Vakıf Üniversiteleri

İzmir’de yer alan devlet üniversiteleri;

 • İzmir Ekonomi Üniversitesi

 • İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu

 • Yaşar Üniversitesi

 • TürK Hava Kurumu Üniversitesi

 • İzmir Tınaztepe Üniversitesi

İzmir Özel Okullar

Okul öncesi, ilköğretim ve lise çağında 1 milyondan fazla öğrenci bulunan İzmir’de birçok özel okul bulunmaktadır. İzmir’de yer alan birkaç özel okul;

 • İzmir Doğa Koleji

 • İzmir Bahçeşehir Koleji

 • Özel İzmir Amerikan Koleji

 • Özel Ege Lisesi

 • Özel Saint Joseph Fransız Lisesi

İzmir Kurs Merkezleri

Okul derslerine destek ve LGS, YKS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler destek eğitimi amacıyla birçok farklı arayış içerisindeler. Biz de senin için İzmir’de faaliyet gösteren en iyi kurs merkezlerini hazırladık.

 • Özel Bornova Kültür Etüt Merkezi

 • Özel Rota Eğitim Kurumları

 • Özel Şirinyer Çözüm Kurs Merkezi

 • Özel Mavişehir Öğrenci Etüt Merkezi

İzmir Özel Ders Bürosu

İzmir’de birçok özel ders ofisi bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders ofisleri genelde tüm dersleri kapsar. Ancak sadece belirli dersleri de kapsayabilen özel ders büroları bulunmaktadır.

İzmir Ders Çalışılabilecek Mekanlar

İzmir’de kütüphaneler ve kitap kafeler öğrencilerin ders çalışabilmesi ve eğitim faaliyetleri için hizmet veriyor. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

İzmir Kütüphaneleri

İzmir’de yer alan kütüphanelere göz atalım.

 • Atatürk İl Halk Kütüphanesi

 • Kent Kütüphanesi

 • İzmir Milli Kütüphane

 • Buca Şirinyer Osman Nuri Saygın Halk Kütüphanesi

 • Buca İlçe Halk Kütüphanesi

 • İzmir Alsancak Kütüphane

 • Tepekule Kitaplığı

 • Karşıyaka İlçe Halk Kütüphanesi

İzmir Kitap Kafeler

İzmir kitap kafelerini aşağıda listeledik.

 • Z Kitap Kafe

 • Don Kişot Kitap Kafe

 • Pencere Kitap Kafe

 • Arel Kitap Kafe

 • İndie Kitap Kafe

Loading...