Kapat
özel ders almak

Özel Ders Almak
Artık Çok Kolay!


Her sınıf ve her seviyeye uygun eğitim seçenekleriyle en iyi özel dersi bulmanı istiyoruz. Konumuna ve bütçene uyan öğretmenlerle çalış, eğitiminden geri kalma. İlk ders ücretsiz fırsatıyla dersler hakkında daha fazla bilgi edin. Matematik, İngilizce, Piyano, Gitar, Yoga ve çok daha fazlası için Öğretmen Tercihim.


özel ders almak istiyorum

Öğretmen Tercihim’e Başlamak İçin

özel ders nasıl alınır
ADIM 1:

Ücretsiz Üyelik Oluştur

Özel ders almaya başlamak için önce sitemize kayıt yaptırmalısın. Bu kayıt işlemi tamamen ücretsizdir. Kayıt aşamasına başlarken “özel ders almak istiyorum” seçeneğine tıklaman gerekir. Ardından üyelik için gerekli bilgileri doldur ve Öğretmen Tercihim’le öğrenmeye başla.

özel ders
ADIM 2:

Özel Ders Almak İstediğin Branşı Belirle

Matematik mi İngilizce mi? Müzik mi yoksa spor mu? 500’den fazla branş arasından dilediğin özel dersi seç. Notlarını yükseltmek, sınavlara hazırlanmak, hobi edinmek, bir müzik aleti çalabilmek… Amacın ne olursa olsun Öğretmen Tercihim’le hedeflerine ulaş.

özel ders
özel ders almanın avantajları
ADIM 3:

Bütçene ve Konumuna Uygun Öğretmeni Seç

Türkiye’nin neresinde olursan ol 30 TL’den başlayan fiyatlarla özel derslere kolayca ulaş. Online ve yüz yüze eğitim seçeneklerinden sana uygun olanı seç. İster evinin konforunda ister birebir derslerle eğitimine başla. İlk ders ücretsiz fırsatı ile ders hakkında bilgi edin.

Öğrenci Yorumları

Değerli öğrencilerimizin bizlere bıraktığı güzel yorumlar.
özel ders almak istiyorum
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Bu kadarla sınırlı değil.

Başka neler var?

özel ders almanın avantajları

Kaliteli Eğitim

Öğretmen Tercihim’de aldığın eğitimin nitelikli olması için çalışıyoruz. Bu yüzden özel ders veren öğretmenlerimizi özenle seçiyoruz. 500’den fazla branş çeşitliliğine sahip bir platform olarak kaliteli eğitimin peşindeyiz. Güncel müfredata uyumlu içerikler ve derslerle yeni eğitim- öğretim yılında en büyük destekçin biziz. Aramıza katıl ve kaliteli özel derslere adım at.

yüz yüze özel ders almak

Kesintisiz İletişim

Öğretmen Tercihim arayüzü kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Özel ders almak istediğin öğretmenlere mesaj göndererek iletişime geçebilirsin. Dersin işlenişi, kullanılan materyaller ve yöntemler gibi bilgileri edinebilirsin. Aklına takılan soruları sorabilir, kendi takvimini oluşturabilir ve eğitime başlayabilirsin.

online özel ders almak

Özel Ders Platformu

Çevrimiçi sınıf özelliğiyle kaliteli ve güvenli eğitim aldığından emin olmak istiyoruz. Online olarak gerçekleştireceğin dersleri sitemiz içinde yer alan görüntülü konuşma üzerinden gerçekleştirebilirsin. Herhangi bir indirme gerekmeden kullanabileceğin bu özellik ile özel derslere katılmak için tek ihtiyacın internet bağlantısı.

online özel ders almak

Bütçeye Uygun Sistem

Özel ders almanın en uygun yolunu sunuyoruz. Seçtiğin branşa göre öğretmen tercihlerini listeyebilir ve kendin için en makul eğitimi almaya başlayabilirsin. Üstelik ilk ders ücretsiz! 30 TL’den başlayan özel ders seçenekleri ile bütçene uyan eğitimin adresi Öğretmen Tercihim.

özel ders almak

Güvenli Ödeme Sistemi

Öğretmen Tercihim güvenli bir ödeme sistemine sahiptir. Zamanında ve kesintisiz bir ödemeye önem verdiğini biliyoruz. Ders başlamadan 15 dakika öncesine kadar ödemeni güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsin. Bu ücretler ders bitiminde özel ders veren öğretmene teslim edilir.

bire bir özel ders almak

Memnuniyet Garantisi

Özel ders konusunda kalite ve karşılıklı güvene inanıyoruz. Değerli öğrencilerimizin sorunlarını gidermek ve aklındaki soruları cevaplamak için çalışıyoruz. Karşılaştığın herhangi bir sorunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsin.

bire bir özel ders

Özel ders almak isteyenler

Beklemen için herhangi bir sebep yok hadi sen de Öğretmen Tercihim ailesine katıl.

Öğretmen Tercihim olarak eğitimde kalite, nitelik, başarıya inanıyoruz. Eğitime katkı sağlamak amacıyla yüz yüze ya da online derslerle kendini geliştirebilirsin. 500’den fazla branş ve 30.000’den fazla uzman öğretmenimizle yeni eğitim-öğretim yılında özel ders almak isteyen öğrencilerin yanındayız. En uygun fiyatlarla en iyi eğitime sahip özel ders vermek hedefiyle derslerin kaliteli geçmesini sağlıyoruz. Özel ders ücretleri makul bir çerçevede belirlenmekte daha sonra öğrencilere sunulmaktadır.

Sen de aramıza katılarak bu eğitimlerden yararlanabilirsin.

Sıkça sorulan sorular

Özel ders almak için gerekli tüm ihtiyaçların Öğretmen Tercihim tarafından karşılanır. Sana sadece ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturmak ve özel dersini seçmek kalır.
Özel ders almak için istemen yeterli. Sitemiz için atman gereken adımları ise “Öğretmen Tercihim’e Başlamak İçin” başlıklı yazıda listeledik.
Sitemize kayıt yaptırdıktan sonra ana sayfamızda yer alan bölümden online ve yüz yüze seçenekleri arasından sana en uygun olanına karar ver. Ardından arama bölümüne Matematik yaz ve sana uyan seçenekleri senin için listeleyelim. Öğretmenini seç ve vakit kaybetmeden eğitime başla.
Özel ders ücretleri 30 TL’den başlamakta ve saatlik olarak öğretmenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Sitemizde her bütçeye uygun eğitmenimiz vardır.
Matematik özel ders ücretleri saatlik 30 TL’den başlamaktadır. Binlerce uzman öğretmen arasından bütçene en uygun olanı belirleyerek özel ders almaya başlayabilirsin.
Özel ders ödemelerini sitemiz üzerinden ders başlamadan 15 dakika öncesine kadar güvenli bir şekilde yapabilirsin.
Loading...