Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Matematik
İSTANBUL / FATİH
Mehmet Kırış
Hadi sen de gel! Hedeflerini ve ihtiyaçlarını konuşalım. Seviyene uygun yerden başlayıp en zirveye beraber koşalım. Matematik
İngilizce
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Gülsüm Alpar
"Zafer, zafer benimdir diyebilenindir."
İngilizce
İSTANBUL / FATİH
Zeynep Yenel
İngilizce yolculuğunuzda adım adım rehberlik etmek için buradayım. İngilizce Öğretmenliği mezunuyum, size kişiselleştirilmiş ve etkileşimli dersler
TeachM 5 (2)
İngilizce
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
TeachM
Deneme dersi ücretsizdir. Memnun kalmazsanız özgürsünüz ;)
Yan Flüt
İSTANBUL / TUZLA
ElifAtalay
muzık ogretmenıyım
İngilizce
İSTANBUL / SARIYER
my ezgi teacher
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Gitar
İSTANBUL / BEYOĞLU
Oğuzhan Subaşı
Merhaba. Gitar dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Hukuk
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
muhammetsakin
Öğrenmek için katıl bana, okul hayatını efektif yaşa.
Yüzme
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
İrem Baz
Merhaba. Yüzme dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fen ve Teknoloji
İSTANBUL / BAKIRKÖY
Yaşar MUMCU
Merhaba, Fen bilgisi dersini beraber çalışmaya ne dersin? Hem fen yapabilmen hem de feni çok sevmen için sana yardımcı olabilirim.
İtalyanca
İSTANBUL / AVCILAR
Miray Sütçü
Merhaba. İtalyanca dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İngilizce
İSTANBUL / MALTEPE
Özlem Tetik
A1, A2, B1, B2, C1 seviyelerinde İngilizce online ders verilir.
Loading...
Jimnastik
İSTANBUL / FATİH
Abdullah Acıbuca
hep birlikte gelişelim
Matematik
İSTANBUL / EYÜPSULTAN
denizhoca matematik
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Çince
İSTANBUL / BAKIRKÖY
Çince Yida_ 益达
我叫益达, A1’den C2’ye Çince Özel Ders—HSK Sertifika Sınavlarına Hazırlık. Çince Ana Dili, Çin'de Doğdu, Çin'de Yaşadı. 10 Senelik Öğ
Matematik
İSTANBUL / FATİH
Didem çelik
Merhaba , matematik dersi vermek için burdayım. Matematiği en zevkli halde öğrenmek isteyen öğrencileri bekliyorum..
Keman
İSTANBUL / KAĞITHANE
batuhan ovalı
Merhaba. Keman dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Okuma-Yazma
İSTANBUL / ATAŞEHİR
BÜŞRA DOST
MONTESSORİ modeliyle ile tanışmak isterseniz ve anaokulu, ilkokul öğrencilerin her türlü akademik gelişimi ,ders takibi, kitap okuma takibi ile özel olarak ilgilenmek
Yoga
İSTANBUL / PENDİK
Face yogi
Merhaba. Yoga dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İSTANBUL / ATAŞEHİR
Mustafa Altunn
Ders yapmaktan keyif aldığınız,güler yüzlü ve matematiği sevdiren hoca..
Çizim
İSTANBUL / KADIKÖY
Resim Öğretmeni
Merhaba. Çizim dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Yan Flüt
İSTANBUL / TUZLA
ElifAtalay
muzık ogretmenıyım
Yüzme
İSTANBUL / ATAŞEHİR
asiye gazi
Merhaba. Yüzme dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Ahmet Y 0 (0)
Matematik
İSTANBUL / TUZLA
Ahmet Y
Bilgisayar Mühendisi
Loading...
İstanbul özel ders veren eğitmenler artık sana bir tık uzağında Alanında uzman olan İstanbul özel ders veren eğitmenlerin profillerini incele sana ve bütçene uygun olan özel ders eğitmenini belirle. Özel ders veren eğitmenlerimize ders ile ilgili yorum atan öğrencilerin yorumlarını oku. İstanbul özel ders veren eğitmenlerin saatlik özel ders ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi ol.
İstanbul özel ders veren eğitmenlerimiz ile anlık mesajlaşma özelliği ila anında iletişime geç. Özel ders vermek isteyen eğitmenlerimiz ile ders içeriği ve randevu günü hakkında konuşabilirsiniz. İstanbul konumundaki özel ders veren eğitmenlerden özel ders alan ilk sen ol.
İstanbul özel ders veren eğitmen bulamadın mı? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren eğitmenler arasında arama yapabilirsin. Türkiye’nin dört bir yanında sizlere özel ders vermek isteyen on binlerce eğitmen arasından istediğini seç.
İstanbul özel ders veren eğitmenler arasında sana uygun olan bulamadın mı? Hemen istediğin branş ve fiyat aralığında öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Öğrenci ilanı oluşturarak özel ders almak istediğini eğitmenlere belirtebilirsin. İstanbul özel ders veren eğitmenler ise oluşturduğun öğrenci ilanına başvuruda bulunurlar. Sana uygun olan eğitmeni seçerek özel ders almaya başlayabilirsin.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
132
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
8033

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul özel ders ücretleri ortalama 132 ₺’dir. 🎯 🎯
İstanbul’da özel ders veren 8033 öğretmen bulunmaktadır. 👨‍🏫 👨‍🏫
İstanbul’da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. 🧬 🧪
İstanbul’da yüz yüze özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
İstanbul matematik özel ders ücretleri ortalama 121 ₺’dir. ✖️ ➗
İstanbul ingilizce özel ders ücretleri ortalama 104 ₺’dir. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen İstanbul’da özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝

İstanbul Özel Ders Fiyatları

İstanbul özel ders fiyatları ortalama 132 ₺’dir. Öğretmen Tercihim’de bulunan eğitmenlerin özel ders ücretleri ders veren öğretmenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Ortalama saatlik ders ücretleri branşa ve ilçeden ilçeye değişmektedir.

İstanbul En İyi Öğretmenler

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Branşlarında uzman binlerce öğretmenin bulunduğu şehirde, kriterlerine uyan en iyi öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Birçok kritere göre filtreleme (Ders Seviyesi, Fiyat Aralığı, Eğitmen Cinsiyeti vb) yaparak bulabileceğin en iyi öğretmeni şimdi keşfet.

İstanbul Özel Ders Almak İsteyenler

İstanbul özel ders almak isteyen veli ve öğrencilerimizi birçok Öğretmen Tercihim fırsatı bekliyor. 8033 özel ders veren öğretmen bulunan İstanbul’da birçok branştan ders alabilirsin. İyi bir lise ya da üniversite kazanmak için sınava hazırlanan öğrencilerin yanında İngilizceden Piyanoya 318 farklı branşta özel ders alabilirsin.

İstanbul Matematik Özel Ders

İstanbul Matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim üzerinde yüzlerce öğretmen bulunmaktadır. İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan İstanbul Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini İstanbul matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Özel Matematik Dersi İstanbul

İstanbul matematik dersi veren öğretmenler ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve ders talebi gönderebilirsin. Binlerce İstanbul özel matematik dersi veren öğretmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığınız matematik özel ders öğretmenini bulabilirsin.

İstanbul Matematik Özel Ders Fiyatları

İstanbul matematik özel ders veren 2012 öğretmen bulunmaktadır. İstanbul matematik özel ders fiyatları ortalama 121 ₺’dir.

İstanbul En İyi Matematik Öğretmenleri

İstanbul en iyi matematik öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. İstanbul matematik özel ders veren öğrencilerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi matematik öğretmenini bul.

İstanbul İngilizce Özel Ders

İstanbul İngilizce özel ders almak isteyenler burada mı? Günümüzde her birey için zorunlu hale gelen İngilizce eğitimi, hem okul hem iş hayatında oldukça önemlidir. A1 düzeyinden C2 düzeyine kadar ders veren birçok İngilizce öğretmeni ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

İstanbul İngilizce Özel Ders Fiyatları

İstanbul İngilizce özel ders veren 1126 öğretmen bulunmaktadır. İstanbul ingilizce özel ders fiyatları ortalama 104 ₺’dir.

İstanbul En İyi İngilizce Öğretmenleri

İstanbul en iyi ingilizce öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. İstanbul ingilizce özel ders veren öğrencilerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi ingilizce öğretmenini bul.

Fizik Özel Ders İstanbul

İstanbul Fizik özel ders veren 200 eğitmen bulunan Öğretmen Tercihim’de aradığın Fizik eğitmenini bulmak çok kolay. Lise düzeyinde Fizik özel ders veren öğretmenler ile hemen iletişime geç. Dilediğin öğretmenden ders talebinde bulunarak Fizik dersinde başarılı ol.

İstanbul Fizik Özel Ders Fiyatları

İstanbul’da özel Fizik dersi veren 200 öğretmen bulunmaktadır. İstanbul Fizik özel ders fiyatları ortalama 152 ₺’dir.

İstanbul En İyi Fizik Öğretmenleri

İstanbul en iyi fizik öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. İstanbul fizik özel ders veren öğrencilerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi fizik öğretmenini bul.

İstanbul Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

İstanbul özel ders almak isteyenler arasında yer almak istiyorsan yapman gereken çok basit. Öğretmenlerimizi incele sana ve bütçene uygun olan öğretmenden özel ders talebinde bulun. Öğretmen Tercihim’in ayrıcalıklı eğitim platformunda yerini al. Şimdi nasıl özel ders alınır birlikte inceleyelim.

Öğretmen Tercihim’e Kayıt Ol

Öğretmen Tercihim olarak her zaman yanındayız. Okul derslerine destek için ya da yeni bir yabancı dil öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Daha sonra “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile kolayca kaydını oluştur.

Öğrenci Profilini Doldur

Daha iyi bir eğitim deneyimi için senden istediğimiz bilgileri profil sayfandan güncellemeye başla.

Özel Ders Almak İçin Arama Yapın

Profilinizde ya da ana sayfada yer alan Öğretmen Tercihim arama motoru ile şehrinizi ve branşınızı seçerek özel ders almak istediğiniz öğretmeni aramaya başlayın.

Özel Ders Saatini Belirleyin

Aradığın özel ders öğretmenini buldun mu? :) Hemen öğretmenine mesaj göndererek konuşma başlat. Ders detaylarını ve ders saatini belirle.

Öğretmen İle Özel Derse Başla

Tebrikler :) Özel ders almak için gerekli tüm adımları başarıyla gerçekleştirdin. Ders gerçekleştikten sonra öğretmenini değerlendirmeyi unutma.

İstanbul Özel Ders Veren Öğretmenleri Seç

İstanbul özel ders verenler ile Öğretmen Tercihim sayesinde ders gerçekleştirebilirsin. Birçok branş ve alandan öğretmene ulaşabilirsin. Matematik, Yabancı Diller, Okuma-Yazma, Programlama ve Müzik gibi 308 branşta aradığın öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Her bütçeye uygun ders veren öğretmeni Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla seçebilirsin.

İstanbul İlçelerinde Özel Ders Veren Öğretmenleri İncele

Öğretmen Tercihim’de İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde ders veren öğretmen bulunmaktadır. Yaşadığın ilçede bulunan öğretmenlerin profillerini hemen incele. Sana ve kriterlerine en uygun öğretmeni seç. Ders talebi gönder. Ders almaya başla.

İstanbul Başakşehir Özel Ders Verenler

İstanbul Başakşehir özel ders veren onlarca öğretmen burada. Başakşehir’de özel ders veren öğretmenler ile hemen iletişime geç. Dilediğin öğretmenden ders talebinde bulunarak ders almak istediğin branşta başarıya ulaş.

İstanbul Başakşehir Matematik Özel Ders

Başakşehir’de matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de bulunan Başakşehir matematik öğretmenleri ile hemen iletişime geç.

İstanbul Özel Ders İlan

Kriterlerine uyan harika öğretmenle henüz tanışmadıysan senin için geliştirdiğimiz özel ders ilan ile aradığın öğretmeni biz bulalım. Özel ders almak istediğin branşı ve diğer kriterlerini belirle. Sana ve şartlarına en uygun öğretmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin.

İstanbul Özel Ders Vermek

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehri olduğundan öğrenci potansiyeli oldukça yüksektir. Birçok farklı branşta özel ders talebi gönderen öğrencinin bulunduğu İstanbul’da özel ders vermek oldukça kolaydır. Alanında deneyimli birçok öğretmenin yanında İstanbul’da üniversite okuyan öğrencilerde özel ders verebilir. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.

İstanbul Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok öğretmenin özel ders verdiği İstanbul’da sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen İstanbul’da özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

İstanbul Eğitim Hayatı

15 milyondan daha fazla nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul, kültürel yapısı, tarihi ve eğitim olanaklarıyla oldukça ön plana çıkıyor. Birçok öğrenciye de ev sahipliği yapan İstanbul, iş imkanları ve eğitim olanakları sayesinde insanların yaşamayı tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

İstanbul Lise Öğrenciliği

İstanbul’da bulunan Dünya ve Türkiye genelinde eğitimi ve ismiyle ünlü birçok lise bulunuyor. Eğitim ve öğrencilere verilen imkanlarla İstanbul’da lise öğrencisi olmak her öğrencini hayalidir. İstanbul’da bulunan en iyi okulları şimdi beraber inceleyelim.

 • Galatasaray Lisesi

 • Kabataş Erkek Lisesi

 • İstanbul Erkek Lisesi

 • İstanbul Atatürk Fen Lisesi

 • İstanbul Çapa Fen Lisesi

 • Cağaloğlu Anadolu Lisesi

 • İstanbul Hüseyin Avni Sözen Lisesi

 • Kadıköy Anadolu Lisesi

İstanbul Üniversite Eğitimi

Birçok üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan İstanbul, üniversite eğitimi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş şehridir. Şehirde bulunan birçok üniversite öğrencilerin eğitiminde önemli bir yer tutmaktadır. Eğitime oldukça önem verilen İstanbul’da yer alan bazı üniversiteler ise;

 • İstanbul Teknik Üniversitesi

 • Marmara Üniversitesi

 • Yıldız Teknik Üniversitesi

 • Boğaziçi Üniversitesi

 • Galatasaray Üniversitesi

 • Bahçeşehir Üniversitesi

 • Koç Üniversitesi

 • Sabancı Üniversitesi

 • Yeditepe Üniversitesi

 • Kadir Has Üniversitesi

 • Özyeğin Üniversitesi

 • Milli Savunma Üniversitesi

İstanbul Özel Okullar

3 milyon öğrenci bulunan İstanbul’da devlet okullarının yanı sıra birçok özel okul da bulunmaktadır. İstanbul’da yer alan birkaç özel okul ise;

 • Doğa Koleji

 • TED Koleji

 • Bahçeşehir Koleji

 • Özel Saint Benoit Fransız Lisesi

 • Özel Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

 • İstanbul Amerikan Robert Lisesi

İstanbul Kurs Merkezleri

Okul derslerine destek ve LGS, YKS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler destek eğitimi amacıyla birçok farklı arayış içerisindeler. Biz de senin için İstanbul’da faaliyet gösteren en iyi kurs merkezlerini hazırladık.

 • Başarılı Kalemler Öğrenci Etüt Merkezi

 • Bilgin Öğrenci Etüt Merkezi

 • Bahçelievler Öğrenci Etüt Merkezi

 • Kültür Kurs Merkezi

 • Çekmeköy Sevinç Kurs Merkezi

İstanbul Özel Ders Bürosu

İstanbul’da birçok özel ders bürosu bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders ofisleri genelde tüm dersleri kapsar. Ancak sadece belirli dersleri de kapsayabilen özel ders büroları bulunmaktadır.

İstanbul Ders Çalışılabilecek Mekanlar

İstanbul’da birçok kütüphane ve kitap kafe öğrencilerin ders çalışabilmesi ve eğitim faaliyetleri için hizmet vermektedir. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

İstanbul Kütüphaneleri

Birçok kütüphane bulunan İstanbul’da yer alan kütüphanelerine göz atalım.

 • Atatürk Kitaplığı

 • Beyazıt Devlet Kütüphanesi

 • İstanbul Araştırmaları Enstitüsü Kütüphanesi

 • Boğaziçi Üniversitesi Kütüphanesi

 • İdris Güllüce Kütüphanesi

 • İTÜ Mustafa İnan Kütüphanesi

İstanbul Kitap Kafeler

İstanbul kitap kafelerini aşağıda listeledik.

 • İstanbul Kitap Kahve

 • Nostalji Kitap Kafe

 • Minoa

 • Türk Alman Kitabevi Cafe

 • Kohen Kitap Kafe

 • Tasarım Bookshop & Cafe

Loading...