Loading...
Kapat

İstanbul Özel Ders

Özel ders almak istediğin öğretmeni bulmak çok kolay. Hemen sana uygun öğretmeni ara, bul ve özel derse başla.
 • 7264Onaylı Öğretmen
 • 120₺Ortalama Fiyat
Ne öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Öne Çıkan
İngilizce
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ
Zehra Hüseyn
Merhaba. Ben Zehra. Sana İngilizce dersi vermek için buradayım. Yaşının/eğitim seviyenin hiç bir önemi yok. Anaokulu öğrencisi de olabilirsin,
Öne Çıkan
YKS
İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
HÜSEYİN ERTÜRK
MATEMATİK ÖZEL DERS VE EĞİTİM KOÇLUĞU
Öne Çıkan
Matematik
İSTANBUL / ÜMRANİYE
AYŞENUR ERDEM
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Fen ve Teknoloji
İSTANBUL / SANCAKTEPE
UZMAN ÖĞRETMEN-LGS-YKS
Öğrenciye özel - bireyselleştirilmiş-kaliteli -profesyonel yaklaşımla- öğrenci koçluğu ile verimli ve eğlenceli dersler. İlk dersten farkı hissedeceksiniz..
İngilizce
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Ecem Doğan Vural
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyacına göre hemen mesaj at, sana uygun ders programını birlikte oluşturalım.
Matematik
İSTANBUL / FATİH
Mehmet Kırış
Hadi sen de gel! Hedeflerini ve ihtiyaçlarını konuşalım. Seviyene uygun yerden başlayıp en zirveye beraber koşalım. Matematik
İngilizce
İSTANBUL / MALTEPE
Özlem Tetik
A1, A2, B1, B2, C1 seviyelerinde İngilizce özel ve online ders verilir.
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / KADIKÖY
Raşit Çotuk
Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum.Türkçe ve edebiyat derslerini online vermekteyim. Dersimizim sonunda test ve
Kimya
İSTANBUL / ESENYURT
FATMA BOSTAN KAYA
Merhaba, sizlere Kimya dersini hem sevdirerek hem öğrenerek hemde sınavlara en iyi şekilde hazırlamak çin buradayım.
Kimya
İSTANBUL / BEYKOZ
İbrahim Atakuru
Kimya bizim işimiz! Özellikle TYT-AYT Kimya Konularında Zorlanıyorsanız, Bir Mesaj İle Bana Ulaşın, Ders Planlamanızı Birlikte Yapalım, Konu
Türk Dili ve Edebiyatı
İSTANBUL / BAYRAMPAŞA
Nurten Sağlam
Merhaba , edebiyat dersi vermek için buradayım . Sana uygun bir program dahilinde üniversite sınavına hazırlanabiliriz.
Sınıf Öğretmenliği
İSTANBUL / PENDİK
Beytullah DEMİR
Öğrenemeyecek çocuk yoktur. Önemli olan kişiye özel doğru metod ve uygun dili kullanabilmektir.
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
İngilizce
İSTANBUL / KADIKÖY
ZÜLKÜF NOYAN
"MANTIKSAL ÇÖZÜMLEME TEKNİĞİ İLE İNGİLİZCE ÖĞRENME" #GENEL İNGİLİZCE (*A1/A2/B1/B2/C1/C2*) #İŞ İNGİLİZCESİ #YDT #YDS #YÖ
Matematik
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Ayşe Ş. hoca
Merhaba. Matematik dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Kimya
İSTANBUL / EYÜPSULTAN
Furkan Yıldırım
Kimya derslerine yardımcı olmak için buradayım.
Matematik
İSTANBUL / FATİH
Didem çelik
Merhaba , matematik dersi vermek için burdayım. Matematiği en zevkli halde öğrenmek isteyen öğrencileri bekliyorum..
Almanca
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Emremanaz
Almancaya sıfırdan başlayıp ilerlemek isteyen öğrencilere yardımcı olmak için buradayım. Aile birleşimi gibi sınavlarda da uzmanı
Sınıf Öğretmenliği
İSTANBUL / PENDİK
Mehmetgedik20
Merhaba. Sınıf Öğretmenliği dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İş Güvenliği Uzmanlık Sınavı
İSTANBUL / PENDİK
Gülcan ÇAMUR
İş Güvenliği sınavlarınıź, saha uygulamaları ve isg evrakı talepleriniz için ulaşabilirsiniz.
İngilizce
İSTANBUL / SULTANGAZİ
Yasin Kaplan
Merhaba özel ingilizce dersi veriyorum.zamanla sıfırdan tepeye kadar ingilizce bilginiz olacak...
Arapça
İSTANBUL / MALTEPE
Aişe Küçükaltay
HER SEVİYEYE UYGUN ÖĞRENME GARANTİLİ ÖZEL ONLİNE ARAPÇA DERSLER! ARAPLARA TÜRKÇE, TÜRKLERE ARAPÇA DERSLER! OKUMA-YAZMA-KONUŞMA
Matematik
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
EZGİ CERRAH
YENİ BİR EĞİTİM YILI BAŞLADI. HERKESTEN ÖNDE GİDEREK BAŞARINIZI DAHA ÇOK ARTTIRMAK İSTEYENLER. EN DOĞRU ÖĞRETMENLE KARŞILASTINIZ.
Kur'an Eğitimi
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Nur Hilal Aktaş
Kur'an-ı Kerim'i en güzel şekilde öğrenmeniz için her daim yanındayım. İletişime geçin yardımcı olayım. Benle olmasa bile
Matematik
İSTANBUL / KADIKÖY
Barış hocam
Hacettepe li hocadan Matematik ve fizik. LGS Ayt tyt konularina hakimim. Kendime güveniyorum.Hacettepe üniversitesini birincilikle bitirdim demeyi çok isterdim ama olmadı :)
İstanbul özel ders veren eğitmenler artık sana bir tık uzağında Alanında uzman olan İstanbul özel ders veren eğitmenlerin profillerini incele sana ve bütçene uygun olan özel ders eğitmenini belirle. Özel ders veren eğitmenlerimize ders ile ilgili yorum atan öğrencilerin yorumlarını oku. İstanbul özel ders veren eğitmenlerin saatlik özel ders ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi ol.
İstanbul özel ders veren eğitmenlerimiz ile anlık mesajlaşma özelliği ila anında iletişime geç. Özel ders vermek isteyen eğitmenlerimiz ile ders içeriği ve randevu günü hakkında konuşabilirsiniz. İstanbul konumundaki özel ders veren eğitmenlerden özel ders alan ilk sen ol.
İstanbul özel ders veren eğitmen bulamadın mı? Çözüm çok basit. Aradığın branşta online özel ders veren eğitmenler arasında arama yapabilirsin. Türkiye’nin dört bir yanında sizlere özel ders vermek isteyen on binlerce eğitmen arasından istediğini seç.
İstanbul özel ders veren eğitmenler arasında sana uygun olan bulamadın mı? Hemen istediğin branş ve fiyat aralığında öğrenci ilanı oluşturabilirsin. Öğrenci ilanı oluşturarak özel ders almak istediğini eğitmenlere belirtebilirsin. İstanbul özel ders veren eğitmenler ise oluşturduğun öğrenci ilanına başvuruda bulunurlar. Sana uygun olan eğitmeni seçerek özel ders almaya başlayabilirsin.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
120
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
7264

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul özel ders ücretleri ortalama 120 ₺’dir. 🎯 🎯
İstanbul’da özel ders veren 7264 öğretmen bulunmaktadır. 👨‍🏫 👨‍🏫
İstanbul’da her branştan özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. 🧬 🧪
İstanbul’da yüz yüze özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
İstanbul matematik özel ders ücretleri ortalama 121 ₺’dir. ✖️ ➗
İstanbul ingilizce özel ders ücretleri ortalama 104 ₺’dir. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen İstanbul’da özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝

İstanbul Özel Ders Fiyatları

İstanbul özel ders fiyatları ortalama 120 ₺’dir. Öğretmen Tercihim’de bulunan eğitmenlerin özel ders ücretleri ders veren öğretmenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Ortalama saatlik ders ücretleri branşa ve ilçeden ilçeye değişmektedir.

İstanbul En İyi Öğretmenler

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Branşlarında uzman binlerce öğretmenin bulunduğu şehirde, kriterlerine uyan en iyi öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Birçok kritere göre filtreleme (Ders Seviyesi, Fiyat Aralığı, Eğitmen Cinsiyeti vb) yaparak bulabileceğin en iyi öğretmeni şimdi keşfet.

İstanbul Özel Ders Almak İsteyenler

İstanbul özel ders almak isteyen veli ve öğrencilerimizi birçok Öğretmen Tercihim fırsatı bekliyor. 7264 özel ders veren öğretmen bulunan İstanbul’da birçok branştan ders alabilirsin. İyi bir lise ya da üniversite kazanmak için sınava hazırlanan öğrencilerin yanında İngilizceden Piyanoya 318 farklı branşta özel ders alabilirsin.

İstanbul Matematik Özel Ders

İstanbul Matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için Öğretmen Tercihim üzerinde yüzlerce öğretmen bulunmaktadır. İlköğretim, ortaokul veya lise düzeyinde matematik özel ders arıyorsan İstanbul Matematik özel ders veren öğretmenler ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. Matematik branşında bulunan eksiklerini İstanbul matematik özel ders veren öğretmenler ile hallet. Eğitim hayatına rakiplerinin önünde devam et. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

Özel Matematik Dersi İstanbul

İstanbul matematik dersi veren öğretmenler ile Öğretmen Tercihim üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilir ve ders talebi gönderebilirsin. Binlerce İstanbul özel matematik dersi veren öğretmen bulunan Öğretmen Tercihim ile aradığınız matematik özel ders öğretmenini bulabilirsin.

İstanbul Matematik Özel Ders Fiyatları

İstanbul matematik özel ders veren 2012 öğretmen bulunmaktadır. İstanbul matematik özel ders fiyatları ortalama 121 ₺’dir.

İstanbul En İyi Matematik Öğretmenleri

İstanbul en iyi matematik öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. İstanbul matematik özel ders veren öğrencilerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi matematik öğretmenini bul.

İstanbul İngilizce Özel Ders

İstanbul İngilizce özel ders almak isteyenler burada mı? Günümüzde her birey için zorunlu hale gelen İngilizce eğitimi, hem okul hem iş hayatında oldukça önemlidir. A1 düzeyinden C2 düzeyine kadar ders veren birçok İngilizce öğretmeni ile iletişime geç. Özel ders talebinde bulun. En iyi öğretmenler sayesinde sende farkını gösterenlerin arasında yerini al.

İstanbul İngilizce Özel Ders Fiyatları

İstanbul İngilizce özel ders veren 1126 öğretmen bulunmaktadır. İstanbul ingilizce özel ders fiyatları ortalama 104 ₺’dir.

İstanbul En İyi İngilizce Öğretmenleri

İstanbul en iyi ingilizce öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. İstanbul ingilizce özel ders veren öğrencilerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi ingilizce öğretmenini bul.

Fizik Özel Ders İstanbul

İstanbul Fizik özel ders veren 200 eğitmen bulunan Öğretmen Tercihim’de aradığın Fizik eğitmenini bulmak çok kolay. Lise düzeyinde Fizik özel ders veren öğretmenler ile hemen iletişime geç. Dilediğin öğretmenden ders talebinde bulunarak Fizik dersinde başarılı ol.

İstanbul Fizik Özel Ders Fiyatları

İstanbul’da özel Fizik dersi veren 200 öğretmen bulunmaktadır. İstanbul Fizik özel ders fiyatları ortalama 152 ₺’dir.

İstanbul En İyi Fizik Öğretmenleri

İstanbul en iyi fizik öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. İstanbul fizik özel ders veren öğrencilerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Senin için en iyi fizik öğretmenini bul.

İstanbul Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

İstanbul özel ders almak isteyenler arasında yer almak istiyorsan yapman gereken çok basit. Öğretmenlerimizi incele sana ve bütçene uygun olan öğretmenden özel ders talebinde bulun. Öğretmen Tercihim’in ayrıcalıklı eğitim platformunda yerini al. Şimdi nasıl özel ders alınır birlikte inceleyelim.

Öğretmen Tercihim’e Kayıt Ol

Öğretmen Tercihim olarak her zaman yanındayız. Okul derslerine destek için ya da yeni bir yabancı dil öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Daha sonra “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile kolayca kaydını oluştur.

Öğrenci Profilini Doldur

Daha iyi bir eğitim deneyimi için senden istediğimiz bilgileri profil sayfandan güncellemeye başla.

Özel Ders Almak İçin Arama Yapın

Profilinizde ya da ana sayfada yer alan Öğretmen Tercihim arama motoru ile şehrinizi ve branşınızı seçerek özel ders almak istediğiniz öğretmeni aramaya başlayın.

Özel Ders Saatini Belirleyin

Aradığın özel ders öğretmenini buldun mu? :) Hemen öğretmenine mesaj göndererek konuşma başlat. Ders detaylarını ve ders saatini belirle.

Öğretmen İle Özel Derse Başla

Tebrikler :) Özel ders almak için gerekli tüm adımları başarıyla gerçekleştirdin. Ders gerçekleştikten sonra öğretmenini değerlendirmeyi unutma.

İstanbul Özel Ders Veren Öğretmenleri Seç

İstanbul özel ders verenler ile Öğretmen Tercihim sayesinde ders gerçekleştirebilirsin. Birçok branş ve alandan öğretmene ulaşabilirsin. Matematik, Yabancı Diller, Okuma-Yazma, Programlama ve Müzik gibi 308 branşta aradığın öğretmeni kolaylıkla bulabilirsin. Her bütçeye uygun ders veren öğretmeni Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla seçebilirsin.

İstanbul İlçelerinde Özel Ders Veren Öğretmenleri İncele

Öğretmen Tercihim’de İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde ders veren öğretmen bulunmaktadır. Yaşadığın ilçede bulunan öğretmenlerin profillerini hemen incele. Sana ve kriterlerine en uygun öğretmeni seç. Ders talebi gönder. Ders almaya başla.

İstanbul Başakşehir Özel Ders Verenler

İstanbul Başakşehir özel ders veren onlarca öğretmen burada. Başakşehir’de özel ders veren öğretmenler ile hemen iletişime geç. Dilediğin öğretmenden ders talebinde bulunarak ders almak istediğin branşta başarıya ulaş.

İstanbul Başakşehir Matematik Özel Ders

Başakşehir’de matematik özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Öğretmen Tercihim’de bulunan Başakşehir matematik öğretmenleri ile hemen iletişime geç.

İstanbul Özel Ders İlan

Kriterlerine uyan harika öğretmenle henüz tanışmadıysan senin için geliştirdiğimiz özel ders ilan ile aradığın öğretmeni biz bulalım. Özel ders almak istediğin branşı ve diğer kriterlerini belirle. Sana ve şartlarına en uygun öğretmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin.

İstanbul Özel Ders Vermek

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehri olduğundan öğrenci potansiyeli oldukça yüksektir. Birçok farklı branşta özel ders talebi gönderen öğrencinin bulunduğu İstanbul’da özel ders vermek oldukça kolaydır. Alanında deneyimli birçok öğretmenin yanında İstanbul’da üniversite okuyan öğrencilerde özel ders verebilir. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.

İstanbul Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok öğretmenin özel ders verdiği İstanbul’da sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen İstanbul’da özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

İstanbul Eğitim Hayatı

15 milyondan daha fazla nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul, kültürel yapısı, tarihi ve eğitim olanaklarıyla oldukça ön plana çıkıyor. Birçok öğrenciye de ev sahipliği yapan İstanbul, iş imkanları ve eğitim olanakları sayesinde insanların yaşamayı tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

İstanbul Lise Öğrenciliği

İstanbul’da bulunan Dünya ve Türkiye genelinde eğitimi ve ismiyle ünlü birçok lise bulunuyor. Eğitim ve öğrencilere verilen imkanlarla İstanbul’da lise öğrencisi olmak her öğrencini hayalidir. İstanbul’da bulunan en iyi okulları şimdi beraber inceleyelim.

 • Galatasaray Lisesi

 • Kabataş Erkek Lisesi

 • İstanbul Erkek Lisesi

 • İstanbul Atatürk Fen Lisesi

 • İstanbul Çapa Fen Lisesi

 • Cağaloğlu Anadolu Lisesi

 • İstanbul Hüseyin Avni Sözen Lisesi

 • Kadıköy Anadolu Lisesi

İstanbul Üniversite Eğitimi

Birçok üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan İstanbul, üniversite eğitimi konusunda Türkiye’nin en gelişmiş şehridir. Şehirde bulunan birçok üniversite öğrencilerin eğitiminde önemli bir yer tutmaktadır. Eğitime oldukça önem verilen İstanbul’da yer alan bazı üniversiteler ise;

 • İstanbul Teknik Üniversitesi

 • Marmara Üniversitesi

 • Yıldız Teknik Üniversitesi

 • Boğaziçi Üniversitesi

 • Galatasaray Üniversitesi

 • Bahçeşehir Üniversitesi

 • Koç Üniversitesi

 • Sabancı Üniversitesi

 • Yeditepe Üniversitesi

 • Kadir Has Üniversitesi

 • Özyeğin Üniversitesi

 • Milli Savunma Üniversitesi

İstanbul Özel Okullar

3 milyon öğrenci bulunan İstanbul’da devlet okullarının yanı sıra birçok özel okul da bulunmaktadır. İstanbul’da yer alan birkaç özel okul ise;

 • Doğa Koleji

 • TED Koleji

 • Bahçeşehir Koleji

 • Özel Saint Benoit Fransız Lisesi

 • Özel Sainte Pulcherie Fransız Lisesi

 • İstanbul Amerikan Robert Lisesi

İstanbul Kurs Merkezleri

Okul derslerine destek ve LGS, YKS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler destek eğitimi amacıyla birçok farklı arayış içerisindeler. Biz de senin için İstanbul’da faaliyet gösteren en iyi kurs merkezlerini hazırladık.

 • Başarılı Kalemler Öğrenci Etüt Merkezi

 • Bilgin Öğrenci Etüt Merkezi

 • Bahçelievler Öğrenci Etüt Merkezi

 • Kültür Kurs Merkezi

 • Çekmeköy Sevinç Kurs Merkezi

İstanbul Özel Ders Bürosu

İstanbul’da birçok özel ders bürosu bulunmaktadır. Öğretmenlerin bireysel ya da bir araya gelerek açtıkları özel ders ofisleri genelde tüm dersleri kapsar. Ancak sadece belirli dersleri de kapsayabilen özel ders büroları bulunmaktadır.

İstanbul Ders Çalışılabilecek Mekanlar

İstanbul’da birçok kütüphane ve kitap kafe öğrencilerin ders çalışabilmesi ve eğitim faaliyetleri için hizmet vermektedir. Ders çalışmak için oldukça verimli yerler olan bu kurumlar özellikle sınav dönemlerinde oldukça yoğun olabiliyor.

İstanbul Kütüphaneleri

Birçok kütüphane bulunan İstanbul’da yer alan kütüphanelerine göz atalım.

 • Atatürk Kitaplığı

 • Beyazıt Devlet Kütüphanesi

 • İstanbul Araştırmaları Enstitüsü Kütüphanesi

 • Boğaziçi Üniversitesi Kütüphanesi

 • İdris Güllüce Kütüphanesi

 • İTÜ Mustafa İnan Kütüphanesi

İstanbul Kitap Kafeler

İstanbul kitap kafelerini aşağıda listeledik.

 • İstanbul Kitap Kahve

 • Nostalji Kitap Kafe

 • Minoa

 • Türk Alman Kitabevi Cafe

 • Kohen Kitap Kafe

 • Tasarım Bookshop & Cafe

Loading...