Loading...
Kapat

İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 2976Onaylı Öğretmen
  • 72₺Ortalama Fiyat
Nerede öğrenmek istersiniz?
RANDEVU GÜNÜ
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
Filtreleme Yap
RANDEVU GÜNÜ
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
Aradığınız kriterde öğretmen bulunamadı.
İngilizce özel ders almak artık çok kolay. Binlerce İngilizce özel ders veren öğretmenin bulunduğu Öğretmen Tercihim’e kayıt ol.
İngilizce özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Bütçene en uygun olanı seç. Özel ders talebi oluştur.
İster online özel ders ister yüz yüze özel ders alarak İngilizce dersindeki eksiklerini gider.

Okul derslerinde başarılı olmak, hazırlıktan geçmek ya da uluslararası bir şirkette çalışmak gibi bir amacınız olabilir. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey: İngilizce öğrenmek!

Bunun için önünüzde pek çok farklı seçenek olabilir. Bir İngilizce kursuna yazılmayı bu seçenekler arasında gösterebiliriz. Ancak unutulmamalıdır ki İngilizce kursundan eğitim almak her zaman beklenen sonucu vermeyebilir. Bu yüzden dil öğrenme sürecinde sizin için en çok destekleyici olan şey, özel ders almaktır. Alacağınız İngilizce özel ders sayesinde kendi hızınıza göre ilerleyebilirsiniz. Böylece gereksiz zaman kayıplarının önüne de geçebilirsiniz.

Tamamen sizin ihtiyacınız ve öğrenme şeklinize göre ilerleyen en iyi İngilizce özel ders öğretmenleri ile çalışın. IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL veya hazırlık sınavlarınızdan en iyi sonuçları alın!

Online İngilizce Özel Ders Alarak Her Yerde İngilizce Öğrenin

İlkokul, ortaokul veya üniversitede İngilizce sınavlarında başarılı olmak kimi zaman zor bir hal almaktadır. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için online İngilizce özel ders seçeneklerine göz atabilirsiniz.

İngilizce özel ders alırken hem sizin hem de eğitmeninizin kararlaştırdığı bir ortamda ders alma imkanınız mevcuttur. Aynı zamanda İngilizce uzaktan eğitim seçeneği sayesinde de zaman kaybetmeden derslerinizi alabilmeniz mümkündür.

Siz de İngilizce özel ders ilanlarına göz atarak sizin için en uygun öğretmeni bulabilirsiniz.

Online İngilizce Özel Dersler Sayesinde İngilizceyi Konuşarak Öğrenin

Online İngilizce özel ders seçenekleri ile evdeyken yeni bir dil öğrenebilmeniz mümkün. Alacağınız bu derslerde uzman bir öğretici ile yapacağınız speaking dersleri ile İngilizce konuşma seviyenizi geliştirebilirsiniz.

İngilizce konuşma seviyenizi geliştirirken eğitmenlerimizin sunduğu faydalı tekniklerden yararlanabilirsiniz.

Size sunulan farklı alıştırmalar ve ders dokümanları ile İngilizceyi en iyi şekilde öğrenin.

Hadi! Öğretmen Tercihim' e kaydolun. İstediğiniz sürede istediğiniz kadar ders almaya başlayın.

İngilizce Özel Ders Alarak Okul Başarınızı Artırın

İngilizce özel ders almak için doğru adrestesin! Alanında uzman eğitmen kadromuz ile ilkokul çağından itibaren pek çok öğrencinin korkulu rüyası olan İngilizceyi en iyi şekilde öğrenin.

Okullarda verilen dil bilgisi ağırlıklı dersler, İngilizceyi anlamayı ve sevmeyi zorlaştırmaktadır. Bunun önüne geçmek Öğretmen Tercihim ile mümkün.

Online İngilizce özel ders seçenekleri, bu olumsuzlukların önüne geçmenizde en büyük destekçiniz!

Siz de özel ders İngilizce öğretmeninizi bulun, anında derse başlayın!

İngilizceyi İster Online İster Yüz Yüze Eğitim Yöntemleriyle Öğrenin

İngilizce özel ders alırken çeşitli ders ortamlarını kullanabilmeniz mümkün. Online eğitim metodu ile istediğiniz her yerde İngilizce özel ders alabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederken aynı zamanda tek bir yere bağlı kalmadan derslere katılabilirsiniz.

Uzaktan eğitim metodunu sevmeyenler için bir seçeneğimiz daha var. Yüz yüze eğitim! Yüz yüze eğitim seçeneği ile istediğiniz ortamda derslere katılım sağlamanız mümkündür. Öğretmeniniz ile birlikte sizin için en uygun zaman ve ortamda yeni bir dili öğrenmenin keyfine varabilirsiniz.

Hadi siz de internet üzerinden ders almanın avantajlarından yararlanmak için hemen Öğretmen Tercihim' e kaydolun.

Çocuğum İçin İngilizce Özel Ders Alabilir Miyim?

Bir dili küçük yaşta öğrenmeye başlamak o dilde akıcılığı beraberinden getirmektedir. Öğretmen Tercihim olarak bunun biz de bilincindeyiz. Bu yüzden 3-6 yaş arası için İngilizce özel ders veren eğlenceli ve profesyonel bir kadroya sahibiz.

Siz de bilinçli her ebeveyn gibi çocuğunuzun dil eğitimine çok küçük yaşlarda başlamaya karar verdiyseniz, durmayın.

Çocuğunuzun İngilizce eğitimine katkı sağlamak için hemen uzman eğitmen kadromuz ile iletişime geçin!

İngilizce Özel Ders Vermek İstiyorum

Bir İngilizce öğretmeni olabilirsin. Ya da sadece çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip de olabilirsin. İster üniversite öğrencisi ol ister bir şirkette yönetici ol.

Her ne olursan ol, bizim için sadece İngilizce özel ders vermek istiyorum demen yeterli. Online İngilizce özel ders öğretmeni olmaya karar verdikten sonra yapman gereken küçük bir adım kaldı. Güçlü bir profil oluşturmak!

Hemen kaydolarak profilinde yer alan kısımları eksiksiz doldur.

Senin için en uygun olan ödeme paketlerinden birini seç.

Özel ders vermeye başla!

Sıkça Sorulan Sorular

İngilizce özel ders veren öğretmenlerimizin belirlediği ders ücreti ortalama 72₺'dir.
İngilizce özel ders vermek isteyen 2976 bulunmaktadır.
İngilizce dersinde bulunan eksikleri gidermek için özel ders alabilirsin. Aynı zamanda IELTS, TOEFL, YÖKDİL, YDS gibi sınavlara hazırlanırken veya iş hayatında ön plana çıkmana yardımcı olacak olan uluslararası geçerliliği bulunan bu dili öğrenmek için de özel ders alabilirsin.
İngilizce öğretmenleri için yapılan yorumlara her eğitmenin kendi profil sayfasından ulaşabilirsiniz.
İngilizce özel ders vermek için yapmanız gereken ilk şey, sisteme kaydolmak. Daha sonra kendinize güçlü bir profil oluşturarak öğrencilerin sizi bulmalarını sağlayabilirsiniz.