Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
İngilizce Öğrenim Merkezi
Merhaba.İngilizce dilini severek öğrenmek istiyorsan doğru adrese geldin:)
Seda A. 0 (0)
İngilizce
ANTALYA / KEPEZ
Seda A.
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
İrem Öztürk
Merhaba, ingilizce öğrenmek isteyen küçük arkadaşlar için buradayım. İngilizce öğrenmek isteyen ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yardım etmeyi çok isterim.
Tim 0 (0)
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
Tim
Merhaba, İngilizce konuşabilmenize destek vermek için buradayım.
İngilizce
ANTALYA / KEMER
Elyanə Qasımova
Merhaba. Ben ingilizce öğretmenliyi mezunuyum.Ben 11 yıldır ingilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. İngilizceyi eğlenerek öğrene bilirsiniz.ilk ders ücretsiz.
Sadiye 0 (0)
İngilizce
ANTALYA / MURATPAŞA
Sadiye
TED Üniversitesi ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Meslekte 4. Yılım. Sizlere bu ingilizce öğrenme serüveninde destek olmak isterim.
Loading...
Loading...
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
104
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
157

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya İngilizce özel ders fiyatları ortalama 104 ₺’dir. 🎯 🎯
Antalya İngilizce özel ders veren 157 öğretmen bulunmaktadır. 👨‍🏫 👨‍🏫
Antalya İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler diledikleri öğretmenden ders talep edebilir. Öğrenci dilerse özel ders ilan oluşturarak öğretmen bulabilir. 📝 📝
Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca özel ders gerçekleşen Öğretmen Tercihim'de Antalya İngilizce özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol. 📝 📝
Öğretmen ile ders gerçekleştirmeden önce ihtiyacın olan konuları belirle. Öğretmen ile derse başlamadan önce mesajlaşarak ders hakkında bilgi al. Özel ders ödemelerini Öğretmen Tercihim’ in güvenli ödeme sistemini kullanarak gerçekleştir. Özel ders sonrasında öğretmen profiline giderek ders hakkında yorumlarını belirtmen diğer öğrenciler için referans olacaktır. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Antalya İngilizce Özel Ders Fiyatları

Antalya İngilizce özel ders fiyatları ortalama 104 ₺’dir. Öğretmen Tercihim’de bulunan eğitmenlerin özel ders ücretleri ders veren öğretmenlerimiz tarafından belirlenmektedir. Ortalama saatlik ders ücretleri branşa ve Antalya ilçelerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Antalya Muratpaşa İngilizce Özel Ders Fiyatları

Öğretmen Tercihim’de Antalya Muratpaşa İngilizce özel ders veren 139 öğretmen bulunmaktadır. Antalya Muratpaşa İngilizce özel ders fiyatları ortalama 97 ₺’dir. Antalya Muratpaşa’da bulunan öğretmenlerimiz özel ders ücretlerini bizzat belirlemektedir.

Antalya En İyi İngilizce Öğretmenleri

Antalya en iyi İngilizce öğretmenlerini Öğretmen Tercihim ile kolaylıkla bulabilirsin. Antalya İngilizce özel ders veren öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmenlerimizden ders alan diğer öğrencilerin yorumlarına göz at. Antalya ‘da bulunan en iyi İngilizce öğretmenleriyle tanış.

Antalya Muratpaşa En İyi İngilizce Öğretmenleri

Antalya Muratpaşa’da İngilizce özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Muratpaşa’da İngilizce özel ders veren en iyi öğretmenlerin profillerini incele. Öğretmen Tercihim’de bulunan Muratpaşa İngilizce öğretmenleri ile hemen iletişime geç.

Antalya İngilizce Özel Ders Almak

Antalya’da yaşıyorsanız birçok yönden şanslı olduğunuzdan bahsetmiştik. Antalya aynı zamanda Öğretmen Tercihim’ in en iyi İngilizce öğretmenlerinin de bulunduğu şehirlerden biridir. Bu şehirde yaşıyorsanız eminiz 157 öğretmenimiz arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir eğitmen bulacaksınız. Öncelikle Öğretmen Tercihim ana sayfasına gidip bir öğrenci profili oluşturmanız gerekiyor. Konumunuzu seçtikten sonra favori eğitmenleri bulabilir, mesajlaşma özelliğini kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz ders talebinizi oluşturduktan sonra ilk dersinizi ücretsiz işleyebilirsiniz. Öğretmeninizle belirleyeceğiniz konum, kendi eviniz olabileceği gibi Antalya’nın sayısız kafe, park, kütüphanelerinden biri de olabilir.

Antalya İngilizce Özel Ders Almak İsteyenler

Antalya İngilizce özel ders almak isteyen veli ve öğrencilerimizi birçok Öğretmen Tercihim fırsatı bekliyor. 157 özel ders veren öğretmen bulunan İngilizce branşında birçok şehirde bulunan öğretmenden ders alabilirsin. İngilizce sınavlarına hazırlanan ya da bir dil öğrenmek isteyen öğrenciler, haydi harekete geçin. :)

Antalya İngilizce Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Antalya İngilizce özel ders almak isteyenler için 157 öğretmenimiz bulunuyor. Antalya konumundaki öğretmenlerin ortalama özel ders ücretleri ise 104 ₺’dir. Bu yüzden sana ve bütçene uygun olan öğretmeni kolaylıkla bulacağına eminiz. Sana uygun eğitmeni bulduğunda Öğretmen Tercihim üzerinden mesajlaşabilir; ders içeriği, ders işleyişi ve ders dokümanları hakkında bilgi alabilirsin. Öğretmen ile ücretsiz demo ders gerçekleştirerek ders işleyişi hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Öğretmenler ile dilediğin yer ve zamanda özel ders gerçekleştirebilirsin. Ders talebi oluştururken öğretmene ne için özel ders alacağın ile alakalı ön bilgilendirme yazarak detaylı bilgi verebilirsin.

Öğretmen Tercihim’ e Kayıt Ol

Öğretmen Tercihim olarak her zaman yanındayız. İngilizce öğrenmek için yapman gereken çok basit. Sağ üstte bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıkla. Daha sonra “Özel Ders Almak İstiyorum” butonu ile kolayca kaydını oluştur.

Öğrenci Profilini Doldur

Daha iyi bir eğitim deneyimi için senden istediğimiz bilgileri profil sayfandan güncellemeye başla.

Özel Ders Almak İçin Arama Yap

Profilinizde ya da ana sayfada yer alan Öğretmen Tercihim arama motoru ile Antalya şehrini ve İngilizce branşını seçerek özel ders almak istediğiniz öğretmeni aramaya başlayın.

Öğretmeninle Özel Ders Saatini Belirle

Tebrikler :) Özel ders almak için gerekli tüm adımları başarıyla gerçekleştirdin. İngilizce dersine başlamadan önce derse hazırlanmayı unutma. :)

Antalya İngilizce Özel Ders İlan

Kriterlerine uyan harika öğretmenle henüz tanışmadıysan senin için geliştirdiğimiz özel ders ilan ile Antalya’da aradığın İngilizce öğretmenini biz bulalım. Özel ders almak için diğer kriterlerini belirle. Sana ve şartlarına en uygun öğretmeni “özel ders ilan” özelliğimiz sana önersin. Antalya’da aradığın İngilizce öğretmenine özel ders ilan ile kolaylıkla ulaş.

Antalya İngilizce Özel Ders Vermek

İngilizce en çok ders talebi alan derslerin başında geldiğinden öğrenci potansiyeli oldukça yüksektir. Birçok farklı şehirde özel ders talebi gönderen öğrencinin bulunduğundan İngilizce özel ders vermek oldukça kolaydır. Alanında deneyimli birçok öğretmenin yanında iyi bir İngilizce’ye sahip öğrenciler de ders verebilir. Öğretmen Tercihim’e sende hemen kayıt ol. Özel ders ver, ek gelirini artır.

Birçok öğretmenin özel ders verdiği İngilizce branşında sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca ders gerçekleşen İngilizce branşında özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

Antalya İngilizce Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Birçok İngilizce öğretmeninin özel ders verdiği Antalya’da sen de ders vermek ister misin? Hemen Öğretmen Tercihim’e kayıt ol. Her gün onlarca yüz yüze özel ders gerçekleşen Antalya’da İngilizce özel ders veren öğretmenlerden biri de sen ol.

İngilizce Dil Seviyeleri (CEFR)

İngilizce dil seviyeleri, Avrupa Ortak Dil Referansına göre 3 ana başlık altında toplanmıştır. Bu üç ana başlık ise 2 alt başlığa ayrılarak toplamda 6 seviye olarak kabul edilmiştir.

A1 Seviye (Beginner)

Başlangıç seviye ingilizceye sahip bireylerin yer aldığı sınıftır. Bu sınıfta yer alan bireyler İngilizceyi öğrenmeye başlamıştır. Günlük hayatta kullanılan basit kelime bilgisine sahiptirler.

A2 Seviye (Elementary)

Orta altı seviye olarak kabul edilmektedir. Bu sınıfta yer alan bireyler İngilizceyi temel seviyede öğrenmiştir. Günlük hayatta kullanılan karmaşık kelime bilgisine sahiptirler.

B1 Seviye (Pre-Intermediate)

Orta seviye İngilizceye sahip bireylerin yer aldığı seviyedir. Gündelik hayatta gerçekleştirilen tüm konuşmalarını temel seviyede anlayabilirler.

B2 Seviye (Intermediate)

Akıcı bir şekilde İngilizce konuşma yeteneği kazanılan seviyedir. Günlük hayatta kısa profesyonel konuşmalar gerçekleştirilebilir.

C1 Seviye (Upper-Intermediate)

Orta üstü seviye olarak kabul edilir. Bu seviyeye ulaşan bireyler rahatlıkla birçok konuşmayı ve okumayı anlayabilir.

C2 Seviye (Advanced)

İngilizcenin tüm kural ve bütünlüğünün tamamlandığı ileri İngilizce seviyesidir. Artık her alanda konuşma, dinleme ve yazışma yapabilirler.

Loading...