Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

Eğitim sadece dört duvar arasına hapsedilemez.

Hayalinizin peşinden gitmek için ilk adımı atmak üzeresiniz ya da kendinizi bir konuda geliştirmek istiyorsunuz. Yapacağınız ilk şey gitmek istediğiniz yolda size yardımcı olacak bir eğitmen aramak şüphesiz. Bu eğitmen güvenilir, alanında uzman ve sizin ihtiyaçlarınızı belirleyecek biri olmalı.

Öğretmentercihim.com ile Türkiye'nin tüm şehir ve semtlerinde çeşitli konu ve alanlarda ders veren, konusunda uzman öğretmenlere kolayca ve aracısız bir şekilde ulaşabilirsiniz. Öğretmentercihim.com bire bir, grup ve canlı özel ders alanında en kapsamlı sitedir. Enstrüman çalmak, kodlama öğrenmek, matematik, sınavlara hazırlık, yabancı dil, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitim gibi yüzlerce farklı alanda özel ders almak isteyen herkesi, bilgi birikimini aktarmak isteyen öğretmenlerle bir araya getiren bir bilgi ve eğitim platformudur. Özel ders alarak kendini geliştirmek isteyenlerin kaliteli, hesaplı ve kendilerine en uygun özel öğretmeni kolay ve hızlı bir şekilde bulmalarını sağlar.

Ayrıca öğretmentercihim.com, özel ders verenlerin mesleki deneyimlerini, yetkinlik belgelerini, hangi bölgede ders verdiklerini, nasıl ders vereceklerini ve ne kadar ücrete verdiğini girebilmelerini sağlamaktadır. Özel ders almak isteyenler aradıkları kriterdeki öğretmenlere profillerinde yer alan ders talebi oluştur butonundan ulaşabilirler.

Öğretmentercihim.com öğretmen arayanlardan üyelik ücreti veya komisyon talep etmez. Özel ders verenler kendilerine uygun üyelik paketlerinden birini seçerek üye olurlar. Özel ders talepleri sırasında, yapılan anlaşmalarda veya ödemelerde aracılık yapmaz. Sadece özel ders verenlerin bilgilerinin yayınlanmasında aracı hizmet verir.

Öğrenmenin heyecanını bir ömür kaybetmemeniz dileğiyle...