Loading...
Kapat
IGCSE Mr.Kadir LGS
300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Better Call Tutor! (Igcse, IB, LGS),ödev takibi ve  mükemmel konu anlatımı ile eksikleriniz kalmasın. Lgs için hızlı bir şekilde öğrenip her dersi çözüp anlatabilen bir öğretmen ile keyifli bir şeklilde öğrenin. Yabancı dilde eğitim veren liselerdeki müfredatı eğlenceli bir şekilde anlayıp notlarınızı yükseltmek için mesaj atabilirsiniz.

Hi, I am a professional tutor who gives you the best solutions on your academical life such as cambridge education and others. Like a friend, you can get useful advices from me which helps you to adapt your school life. If you have any concerns about Math, Physics, ENG and others, contact me! By high quality teachings and examples that I provide you, you will be ready for your exams with the thoughts of getting A grade instead of concerning about getting D grade!

Merhaba. Öğrencinin yaşına ve psikolojisine uygun çalışma tarzları oluşturup öğrenciyi hem keyifli hem de bilgilendirici şekilde eğitiyorum. Bir arkadaş gibi öğrencilerin seviyesine inerek öğrencilerime mentorluk yapıyorum. Öğrencilerin sorunları birbine çok benziyor ve çözümü var. Bu nedenle derse veya okula ilgisini kaybeden öğrencilerin sorunlarını hızla çözümleyip öğrenci ve ailesinin mutluluğunu hedefliyoruz. Derslerden sonra samimiyetimiz ve ders iletişimimiz hızla artıyor. Öğrencimin mental motivasyonuna katkı sağlayarak, kendisine zor gelen derslerini hedefler koyarak kolaylaştırıyoruz. LGS için temeliniz yoksa bile 8. Sınıfta hızlı bir şekilde bütün derslerden gelişim kaydettirebiliyorum. Cambridge akrediteli ortaokul ve liselerde kişiye özel çalışma programı ile başarı hedefliyoruz. Eksikleriniz çok olsa bile ortaokul ve 11. sınıfa kadar hızlıca eksikleri kapatabiliyoruz. Planlama ve çözüm üretme konusunda ileriyim. İsteğe bağlı İngilizce ders yapabiliyoruz. Ek olarak konuşma pratiği (speaking) isteyenlere after-credit misali ders sonrası ücretsiz olarak eğitim veriyorum. Mesaj atıp iletişim kurabilirsiniz. Telefonla bilgi almak içinse numara bırakırsanız geri dönüş sağlayabilirim. İyi günler, hope to see u :)

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Fatma Nur
5 13-12-2021
Çok sabırlı ve kibar bir şekilde ders anlatıyor. Kızıma program hazırladıktan sonra bize de programı anlatıyor takip edebiliyoruz bu çok iyi. Ders arası mola vererek çok sıkmadan anlatıyor. Şimdiye kadar çok memnunuz.
IGCSE Mr.Kadir LGS
05-02-2022
Teşekkürler Fatma Nur Hanım :)
Fatos Akbulut
5 02-02-2022
Oğlum için bu siteden güvenilir olarak araştırıp bulduğum Kadir öğretmenimiz. İyiki sizi tanımışız. Oğlumda derslerinde başarısını arttırdı sayenizde. Teşekkür ediyorum
IGCSE Mr.Kadir LGS
05-02-2022
Güzel yorumunuz için çok teşekkürler Fatoş Hanım. Umarım daha da arttıracak oğlunuz başarısını :)
Ali
5 18-04-2022
Kadir Hocam herşey için çok teşekkür ederiz. Kibar ve çok iyi bir insan. Matematik ve fizik dersini çok eğlenceli anlatıyor. Oğlum sıkılmadan yapmaya başladı. Sınavlarımız da arttı. Çok teşekkürler.
IGCSE Mr.Kadir LGS
20-04-2022
Rica ederim Ali Bey. Güzel yorumunuz için teşekkürler. Notlar daha da artacak inşallah :)

300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...