Loading...
Kapat
Kadir Hoca(Mr.LGS)
75₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Selamlar. 5 yıldır özel öğretmenlik yapıyorum ve aynı zamanda Hacettepe'de makina-otomotiv mühendisliği okuyorum. Öğrencinin yaşına ve psikolojisine uygun çalışma tarzları oluşturup öğrenciyi hem keyifli hem de bilgilendirici şekilde eğitiyorum. Bir abi gibi öğrencilerin seviyesine inerek öğrencilerime mentorluk yapıyorum. Öğrencilerin sorunları birbine çok benziyor ve çözümü var. Bu nedenle derse ve okula ilgisini kaybeden öğrencilerin sorunlarını hızla çözümleyip kişisel ve aile mutluluğunu hedefliyoruz. Derslerden sonra samimiyetimiz ve ders iletişimimiz hızla artıyor. Öğrencimin mental motivasyonuna katkı sağlayarak zor gelen derslerini hedeflerle kolaylaştırmaya çalışıyorum. LGS için temeliniz yoksa bile 8. Sınıfta hızlı bir şekilde gelişim kaydettirebiliyorum. IGCSE veya CAMBRIDGE akrediteli özel okulların müfredatına uygun ders anlatımı ve proje yapımı sağlıyorum. Planlama ve çözüm üretme konusunda ileriyim. İsteğe bağlı İngilizce ders yapabiliyoruz. Ek olarak konuşma pratiği (speaking) isteyenlere after-credit gibi ders sonrası ücretsiz olarak eğitim veriyorum. Mesaj atıp iletişim kurabilirsiniz. Telefonla bilgi almak içinse numara bırakırsanız geri dönüş sağlıyorum. İyi günler, hope to see u :)

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Fatma Nur
5 13-12-2021
Çok sabırlı ve kibar bir şekilde ders anlatıyor. Kızıma program hazırladıktan sonra bize de programı anlatıyor takip edebiliyoruz bu çok iyi. Ders arası mola vererek çok sıkmadan anlatıyor. Şimdiye kadar çok memnunuz.
Kadir Hoca(Mr.LGS)
05-02-2022
Teşekkürler Fatma Nur Hanım :)
Fatos Akbulut
5 02-02-2022
Oğlum için bu siteden güvenilir olarak araştırıp bulduğum Kadir öğretmenimiz. İyiki sizi tanımışız. Oğlumda derslerinde başarısını arttırdı sayenizde. Teşekkür ediyorum
Kadir Hoca(Mr.LGS)
05-02-2022
Güzel yorumunuz için çok teşekkürler Fatoş Hanım. Umarım daha da arttıracak oğlunuz başarısını :)
Ali (Misafir)
5 18-04-2022
Kadir Hocam herşey için çok teşekkür ederiz. Kibar ve çok iyi bir insan. Matematik ve fizik dersini çok eğlenceli anlatıyor. Oğlum sıkılmadan yapmaya başladı. Sınavlarımız da arttı. Çok teşekkürler.
Kadir Hoca(Mr.LGS)
20-04-2022
Rica ederim Ali Bey. Güzel yorumunuz için teşekkürler. Notlar daha da artacak inşallah :)

75₺ ONLİNE
200₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
1 saat içerisinde geri dönüş yapıyor.

Diğer Matematik Eğitmenleri