Mesaj Gönder
Filtre Seçiniz
Cinsiyet

ingilizce Online Özel Ders

Cavit GÖKALP | Öğretmen Tercihim
ingilizce Özel Ders

Cavit GÖKALP

ANKARA / ÇANKAYA
  • Merhaba, ben Cavit GÖKALP 26 yaşında genç bir dil aşığıyım. Lisans eğitimime Yalova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (%100 ingilizce) bölümünde başladım. Lisans 3'üncü sınıf Almanya Chemnitz Teknoloji Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İliskiler bölümünde İngililzce eğitim dili ile devam ettirdim ve bu okulda aynı zamanda Almanca eğitimimi tamamlayıp belgemi aldım. Lisans 4'üncü sınıf Gürcistan Batum Devlet Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde İngilizce eğitim dili ile tamamladım.İki yıl yurt dışı tecrübem ile dil bilgimi her yönüyle ileri seviyeye taşıdım ve hem İngilizce hem Almanca özel dersler vermekteyim.Konuşma- yazma-anlama- çeviri ve grammer konularında siz değerli öğrencilerimize önemli katkılar sağlamak için buradayım. İngilizce de tüm kurlar, ilkögretim takviye, lise takviye, Yds, Tyt, Ayt, soru çözümleri, konu anlatımları, kelime bilgisi geliştirme, çeviri teknikleri ve konuşma, Almanca ise A1-A2 ve B1 düzeyinde eğitimleri ve İngilizce direksiyon eğitimi (M.E.B. onaylı sertifika sahibiyim ve tecrübeliyim) vermekteyim. Özgün, sade, ezberci sistemden uzak ve anlama-konuşmaya dayalı eğitimler vermekteyim. Ayrıca hukuk vebiktisat alalnında da dersler verilmektedir. (Mikro iktisat, Anayasa Hukuku, İdare Hukuku) Saygılar sunar, sağlıklı günler dilerim.
ingilizce
Online
55₺
Yüzyüze
70₺

Online Ingilizce Özel Ders

Yabancı dil online özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil online eğitim veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 643 öğretmen online Ingilizce özel ders veriyor. Ingilizce online özel ders fiyatlarını karşılaştır yorum ve tavsiyeleri incele hemen kendini Ingilizce konusunda geliştirmeye başla. Ingilizce online özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmeni seç.

Ingilizce online özel ders fiyatları ₺-95₺ aralığındadır. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Online olarak derslere başla. Dersleri tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden Ingilizce öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme. Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Ingilizce özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Ingilizce konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın Ingilizce özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp online Ingilizce özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, Ingilizce konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Ingilizce konusunda özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Online özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Online özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.