Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
ANKARA / ÇANKAYA
Mr.Kadir
IGCSE-IB:MATH-PHSICS, LGS TÜM DERSLER. Eğlenceli ve keyifli bir şekilde ders işlemek istiyorsanız hemen iletişime geçin. Ödev-konu eksiği,
Atom 0 (0)
İngilizce
ANKARA / ÇANKAYA
Atom
Selamlar, liseden beri özel ders veren bir ODTÜ öğrencisiyim. Öğrencinin halini en iyi başka bir öğrenci anlar prensibiyle öğrencilerimi başarıya ulaştı
İngilizce
HATAY / ANTAKYA
Sayincaner
Merhabalar. Hatay'da Milli Eğitim Bakanlığında İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Başarılı bir sınav dönemi için mesajı
İngilizce
KOCAELİ / GÖLCÜK
İremm Özdemir
Lgs birincisi okulun rehber öğretmeniyim. Aynı zamanda eğitim koçuyum. Bunun yanında her türlü branş dersini veriyorum.
İngilizce
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
Gürsel Akgün
Öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre oluşturacağım bir öğretim süreci planlıyla güzel sonuçlar elde edeceğimizi düşü
İngilizce
SİVAS / MERKEZ
Seda Temur
Merhaba. Ingilizce, Türkçe, ve Dil Anlatım dersleri için buradayim. Hemen mesaj at, beraber programını oluşturup öğrenmeye başlayalım.
İngilizce
TOKAT / MERKEZ
Merve Yaşar
Kolej öğretmeninden İngilizce özel ders
İngilizce
RİZE / FINDIKLI
Özge Erdem
Merhaba, birbirinden dolu içeriklerle, İngilizce derslerimizi artık beraber ilerleteceğiz. Şimdi başarmanın zamanı. Derslerime sizi de bekliyorum.
İngilizce
İSTANBUL / ŞİŞLİ
ozlem dogrusoz
Merhaba İngilizceyi mantığıyla severek öğrenmek ister misiniz.turkce düşünceden çıkarak bu mümkün.Beraber basarabilirtiz
İngilizce
AFYONKARAHİSAR / DİNAR
murat ÖZDİNLETİR
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel çalışma programını birlikte oluş
İngilizce
ÇANAKKALE / MERKEZ
yarenyalcin
Merhaba! Size İngilizceyi zevkli ve eğlenceli bir şekilde öğretmek için buradayım! Korkuları ve önyargıları unutup yeni bir dile merhaba demeye hazı
İngilizce
BURSA / YILDIRIM
Onur Öğretmen
Dil Öğrenmek iş ve eğitim hayatınızda hedeflerinize ulaşmada çok önemlidir. Önyargılarınızı yıkarak, kendinize daha iyi bir gelecek
Loading...
ISIL 0 (0)
İngilizce
İSTANBUL / KADIKÖY
ISIL
Merhaba, Boğaziçi Üniversitesi mezunundan İngilizce özel ders..
İngilizce
KOCAELİ / GÖLCÜK
Arzutugce
İngilizce ile bir adım önde ol
İngilizce
İZMİR / BORNOVA
Emine Nur Arın
Merhaba, İngilizce dersi vermek için burdayım. Sizin istekleriniz doğrultusunda bir plan oluşturup derslere başlayabiliriz.
İngilizce
İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
Fulya Yaman
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
İngilizce
KASTAMONU / MERKEZ
YUSUF DURKUT
İngilizce öğrenmek artık dert değil gelin birlikte bu dertten kurtulalım.;) Gel sende ailemize katıl.
İngilizce
SİNOP / TÜRKELİ
Betül Arslan..
Matematik özel derste uygun fiyatlar için bana mesaj atın.
Cansu 0 (0)
İngilizce
SAKARYA / SERDİVAN
Cansu
Merhaba! İngilizce öğrenmeye hazır mısın?
İngilizce
ANKARA / AKYURT
Nur Olgun
Selam. Eğlenerek öğrenmeye hazır mısın? İngilizceyi anlamıyorum, yapamıyorum diyorsan gel bu işi birlikte halledelim.
felbir 0 (0)
İngilizce
KAYSERİ / TALAS
felbir
Merhaba, İngilizce ve Rusça dillerinde özel ders vermek için buradayım. Tamamen kişiye özel hazırladığım programlarla eğlenerek gelişim
İngilizce
ANKARA / ÇANKAYA
Didehan Ak
Merhaba, ben Didehan! Matematikte kendini geliştirmek istiyorsan birlikte hazırlanalım!
İngilizce
İZMİR / KARABAĞLAR
ORHAN ONUR ALBAYRAK
Merhaba. İngilizce dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
TeachM 0 (0)
İngilizce
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
TeachM
İlk yazan 3 kişiye ilk 5 ders 10tl.
Loading...
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
77
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
4969

ONLİNE İNGİLİZCE ÖZEL DERS FIRSATLARI İLE YENİ BİR DİLE YELKEN AÇIN!

Online İngilizce özel ders seçenekleri ile rakiplerinden bir adım öne çıkabilmen mümkün.

Okul derslerinde yardıma mı ihtiyacın var? İngilizce dil sınavına mı hazırlanıyorsun? Belki de sadece İngilizce öğrenmek istiyorsun. Her ne amacın olursa olsun İngilizce özel ders fırsatları ile hedeflerine ulaşabilirsin.

Pek çok insan, farklı bir dil öğrenmek için ilk olarak bir kursa katılmayı düşünür. Ancak kurslar her zaman istediğimiz sonucu veremeyebilir. Bir kurs içerisinde birden fazla öğrenciyle ilgilenildiğini unutulmamalıdır. Bu durumdan dolayı çoğu zaman vaktini boşa harcamaya neden oluyor.

İşte tam da bunu önlemek için yapman gereken şey, online İngilizce özel ders almak. Öğretmen Tercihim’ in İngilizce eğitmenleri ile tanış. Tamamen senin hızına göre ilerleyerek İngilizce öğrenimini kalıcı hale getir.

ONLİNE İNGİLİZCE ÖZEL DERSLERİ İLE HER AÇIDAN GELİŞİN

İngilizce dilini öğrenmek artık eskisinden çok daha kolay! Önceleri uygulanan tek yöntemli öğrenme metodunun fayda sağlamadığının hepimiz farkındayız. Bundan dolayı İngilizce dersini oku, yaz, konuş metodu ile öğrenmenin gerekliliğini biliyoruz.

İşte tam da bu noktada Öğretmen Tercihim’ in uzman İngilizce eğitmenleri devreye giriyor!

Uzman eğitmenlerimiz ile tanışarak İngilizceyi her açıdan geliştirebilirsin. İster okula hazırlık ister sınava hazırlık sürecinde bir profesyonel yardımıyla hedeflediğin başarıya ulaşabilirsin.

ONLİNE İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMAK İSTİYORUM!

Farklı bir ülkede eğitim almak veya dünya çapında bir firmada çalışmak gibi bir amacın olabilir. Okul derslerinden geçmek veya dil sınavlarında (IELTS, TOEFL, YDS, KPDS vb.) başarılı olmak istiyor da olabilirsin. Amacın her ne olursa olsun İngilizce eğitimine bir yerden devam etmen gerektiğini biliyorsun.

İngilizce öğrenmenin önemli tarafı okul sınavları için büyük bir yere sahip olmasıdır. İlkokul, ortaokul veya lise yıllarında İngilizce öğrenirken zorlanan pek çok öğrenci olduğu unutulmamalıdır. Özellikle ilkokul döneminde yeni bir dili öğrenmeye çalışmak iki kat daha zor olabilmektedir. Bu da İngilizce sınavları ve okul başarısında düşüşlere kadar gitmektedir.

Tam da bunu önlemek amacıyla sana bir önerimiz var! Online İngilizce özel ders almak! Gelişen teknoloji ile birlikte İngilizce dersini uzaktan eğitim şeklinde alabilirsin. Alanında uzman eğitmenlerin farklı yöntem ve alıştırmaları ile İngilizce dersini eğlenerek öğrenmen de mümkün.

Online İngilizce özel ders ilanlarını inceleyerek profesyonel eğitmen kadromuz ile tanış. Ders almak istediğin öğretmeni seç ve mesaj at. Dersten sonra öğretmenine yorum yaparak İngilizce özel ders tavsiyeleri için diğer öğrencilere de yardımcı olabilirsin.

İngilizce özel ders veren eğitmenlerden aradığın eğitmeni bulamadın mı? O zaman yapman gereken şey, kendine hemen bir öğrenci ilanı oluşturmak. Aradığın kriterleri belirt. Eğitmenlerimiz anında sana ulaşsınlar!

ONLİNE İNGİLİZCE ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM!

İngilizce, pek çoğumuzun öğrenmekte zorlandığı bir dildir. İngilizce, ilkokuldan itibaren öğretilmeye çalışılsa da hala başarı oranı düşük dersler statüsündedir. Günümüzde farklı eğitim yöntemleri ile İngilizce öğretmenleri bunun önüne geçebilmek için büyük çaba harcamaktadırlar.

Sen de öğrencilerine yeni bir dili sevdirmenin mutluluğunu tatmak ister misin? Cevabın evet ise kendine güçlü bir profil oluştur. Kişisel bir Online İngilizce özel ders ilanı hazırla ve öğrencilerinin seni bulmasını bekle. İster uzaktan ister yüz yüze eğitim yöntemleri ile dilediğin yer ve zamanda öğrencilerinle buluş.

Online İngilizce özel ders verenlerin arasına katılarak ek gelir elde etme fırsatı da yakalayabileceğini unutma.

Loading...