Loading...
Kapat
Loading...
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Filtreleme Yap
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
TANITIM VİDEOSU
Almanca
BURSA / YILDIRIM
Onur Öğretmen
Yaklaşık 23 yıllık ingilizce,almanca dil eğitim deneyimi..her kademede ve neredeyse her yaşta sayısız başarı öyküleri..
Almanca
İZMİR / KARABAĞLAR
Leziz Tunçel
Almanca Öğrenmek artık çok kolay
Almanca
İZMİR / KARŞIYAKA
BERLIN AKADEMIE
Merhaba değerli arkadaşlar! Sizlere Almanya’dan en uygun ve profesyonel bir şekilde Almanca’da ders hizmetimi sunmak isteğindeyim.
Almanca
ANKARA / ÇANKAYA
Teacher Ahmet
Merhaba, kaliteli online İngilizce dersi için buradayım.
Almanca
İZMİR / KARŞIYAKA
Esra Sümer
Merhaba. Almanca dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Almanca
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ
Hatice Sönmez
TELC VE GOETHE SINAVLARINA HAZIRLIK A1-C2 SEVİYESİ DERSLER
Almanca
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ
Zeynep Sesli̇kaya
Merhaba ihtiyaçlarınıza yönelik dersleri planlamak için buradayım.Hemen mesaj atın derslere zaman kaybetmeden başlayın.
Almanca
BALIKESİR / BANDIRMA
Pınar Teacher
Merhaba. İngilizce ve Almanca derslerini en eğlenceli şekilde vermek ve en verimli şekilde öğretmek için buradayım. Mesaj atman yeterli.
Raife 0 (0)
Almanca
TRABZON / ORTAHİSAR
Raife
matematik hayatımızın her anında😍
Almanca
SAKARYA / ADAPAZARI
Almanca Öğretmeni
Merhaba. Almanca dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Almanca
İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
Kezban Göcecek
Almanca öğren
Almanca
SAKARYA / SERDİVAN
cihan376
Merhaba. Almanca dersi vermek için burdayım. Yeni bir dil öğrenmek veya yurt dışında yaşamak istiyorsan bunu eğlenerek yapabiriz. Mesajlarını
Loading...
Almanca
HATAY / ARSUZ
mehtap CAPAR
Merhaba almanca ögretmeniyim Mesaj at hemen Ders planlaması yapalım
Almanca
HATAY / İSKENDERUN
Mehmet kaçıra
Merhaba Almancayı mantığı ile kendim yazdığım notlarım ile basit öğrenelim. 20 yıllık tecrübe ile Almanca kolay Başarılar dilerim
Loading...
Bir kurumda Almanca eğitimi veren öğretmen olabilirsiniz. Ya da çok iyi derecede Almanca bilen biri olabilirsiniz. Ya da bir iş yerinde yönetici olabilirsiniz.
Hangi iş ile ilgilendiğinizin bir önemi yok yapmanız gereken Öğretmen Tercihim’e özel ders vermek istiyorum diyerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra güçlü bir profil oluşturarak özel ders vermeye başlayabilirsiniz.
Senin için en uygun olan ödeme paketlerinden birini seç. Almanca özel ders vermeye başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
103
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
519

Sıkça Sorulan Sorular

Almanca özel ders veren öğretmenlerin ortalama ücreti 103₺
Almanca özel ders veren isteyen 519 bulunmaktadır.
Almanca dersinde olan eksiklerinizi tamamlamak veya kariyerinizde yeni bir hedef belirlemek istiyorsanız. Almanca dilini öğrenmek en iyi yöntemlerden biridir.
Almanca Öğretmenleri için yapılan yorumları öğretmen profilinden görebilirsiniz.

Yabancı dil eğitimi alarak kariyerinizde iyi bir konuma gelmek için ikinci yabancı dil öğrenmek sizlere her zaman şarttır. Yapmanız gereken önemli şeylerden biri, Almanca öğrenmek olacaktır!

Almanca Özel Ders Almak

Almanca öğrenmek için pek çok farklı seçenek vardır. Bunlardan biri Almanca eğitimi veren kurumlardan birine kayıt olmanızdır. Alacağınız eğitim karşılığında her zaman istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bundan dolayı birebir özel ders almak sizler için her zaman daha iyi olacaktır. Birebir alacağınız özel ders ile karşılaştığınız sorunlara veya anlamadığınız konuları her zaman detaylı olarak anlatacak bir eğitmeniniz olacaktır. Özel eğitim merkezlerinden farklı olarak seviyenize uygun bir anlatım ve hız ile ilerleme kaydedebilirsiniz.

Sizin öğrenme şeklinize ve hızınız göre şekillenen Almanca Özel Ders eğitmeniniz ile çalışın. Sınavlara hazırlık sürecinizde en iyi sonuçları alın.

Online Almanca Özel Ders Alarak İstediğiniz Yerde Almanca Öğrenin

İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite sınavlarında karşınıza çıkacak olan Almanca testlerinde iyi bir sonuç elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünya’nın neresinde olursanız olun Öğretmen Tercihim sizin yanınızda. Almanca özel ders almak isteyenler için online özel ders seçeneği bulunmaktadır. İster seyahat ederken ister plaj da güneşlenirken öğretmenlerimiz sizlere özel ders vermek için hazırdır.

Sizlerde Almanca özel ders veren öğretmenlerin profillerini inceleyerek size uygun öğretmenden online Almanca Özel Ders alın.

Online Almanca Özel Ders Sayesinde Almancayı Konuşarak Öğrenin

Online Almanca özel ders alarak evden yeni bir dil öğrenmeniz artık mümkün. Öğretmen Tercihim’de bulunan özel ders veren öğretmenler ile kaliteli ve güvenli özel ders işlemlerinizi tamamlayın. Almanca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Okullar da ve özel eğitim kurumlarında verilen dil bilgisi ağırlıklı dersler, Almanca öğrenme hevesini söndürmektedir. Bu istediğinizi artıracak tek eğitim platformu Öğretmen Tercihim.

Almanca özel ders veren eğitmenizi seçin. Ardından öğretmen ile mesajlaşarak ders içeriği hakkında detaylı bilgi alın ve öğretmeniniz ile online özel ders işleminizi gerçekleştirin.

Almanca Özel Ders Alarak Okul Başarınızı Artırın

Almanca özel ders veren okullarda öğretmenler daha çok kelime ezberletme ağırlıklı eğitim vermektedir. Öğretmen Tercihim’de bulunan öğretmenler ezberden çok daha creative ders anlatma yöntemleri ile öğrencilere Almanca dilini sevdirerek öğretmektedir.

Her yabancı dil eğitiminde olduğu gibi Almanca dilinde de konuşma pratiği yapmak önemlidir. Öğretmen Tercihim’de, Almanya’da yaşayıp Almanca özel ders veren eğitmenler bulunmaktadır. Sizlerde öğretmenlerimizden özel ders alarak ana dili Almanca olan öğretmenlerimiz ile konuşma pratiği yapın.

Almancayı İster Online İster Yüz Yüze Eğitim Yöntemleri İle Öğrenin

Almanca özel ders alırken farklı ders alma seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar ister yüz yüze eğitim ister online eğitim olarak 2’ye ayrılır. Online özel ders ile zamandan tasarruf ederek eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Online eğitimi sevmeyenler için bir farklı metodumuz olan Yüz yüze eğitim seçeneğimiz bulunmaktadır. Öğretmeniniz ile zaman ve konumu ayarlayarak yüz yüze eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Çocuğum İçin Almanca Özel Ders Alabilir Miyim?

Bir dili öğrenmek için küçük yaşta verilen eğitim daha iyi kavramaktır. Çocuk için eğitim yaşı ortalama 3-6 yaş aralığıdır. Öğretmen Tercihim’in öğretmen kadrosu ile eğlenceli ve farklı eğitim modülleri ile Almanca dilinin öğrenme süreci daha kolay olmaktadır.

Siz de diğer bilinçli ebeveynler gibi çocuklarınızın Almanca eğitimi almasına karar verdiyseniz, durmayın.

Almanca Özel Ders Vermek İstiyorum

Bir kurumda Almanca eğitimi veren öğretmen olabilirsiniz. Ya da çok iyi derecede Almanca bilen biri olabilirsiniz. Ya da bir iş yerinde yönetici olabilirsiniz.

Hangi iş ile ilgilendiğinizin bir önemi yok yapmanız gereken Öğretmen Tercihim’e özel ders vermek istiyorum diyerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra güçlü bir profil oluşturarak özel ders vermeye başlayabilirsiniz. Senin için en uygun olan ödeme paketlerinden birini seç.

Almanca özel ders vermeye başla.

Loading...