Loading...
Kapat

Almanca Özel Ders

Almanca dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 457Onaylı Öğretmen
  • 84₺Ortalama Fiyat
Nerede öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Filtreleme Yap
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
TANITIM VİDEOSU
Almanca
ANKARA / ÇANKAYA
Figen Çörtü
Merhaba. Almanca dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Almanca
BURSA / YILDIRIM
onur öğretmen
Yabancı dile yabancı kalmayın..
Almanca
İZMİR / KARABAĞLAR
Leziz Tunçel
Almanca Öğrenmek artık çok kolay
Almanca
İZMİR / BORNOVA
Semra Uludağ
Almanca'yı yaparak yaşayarak öğrenin...
Almanca
ANKARA / ÇANKAYA
Mery Hoca
En yeni Metodlar ile Almanca Eğitimi
Almanca
ORDU / ÜNYE
Yasemin Yildiz
Merhaba,Almanca dersi vermek için burdayım. Ihtiyaclarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalıma programını birlikte oluş
Almanca
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Emremanaz
Almancaya sıfırdan başlayıp ilerlemek isteyen öğrencilere yardımcı olmak için buradayım. Aile birleşimi gibi sınavlarda da uzmanı
Betteke 0 (0)
Almanca
ANKARA / YENİMAHALLE
Betteke
Almanca istenilen seviyeye dört temel beceri (konuşma,yazma,dinleme ve okuma) de online derslerle erişilir. (Goethe, Aile birleşimi sınavları vb.)
Almanca
İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
Fulya Yaman
Merhaba. Almanca dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını planlamak için hemen mesaj at, sana özel ders çalışma programını birlikte oluşturalım.
Almanca
KOCAELİ / İZMİT
Hüseyin Hocam
Merhaba Matematik dersi veriyorum. Ayrıca çalışma programı da hazırlıyorum. Sen de faydalanmak istiyorsan. Hemen başlayalım
Almanca
İSTANBUL / SANCAKTEPE
Gökhan Boşnak
İNGİLİZCEYİ EZBERLETMİYORUZ ÖĞRETİYORUZ!!!
Almanca
İSTANBUL / ÜSKÜDAR
YASEMİN TIKNAZ
Hata yaparak öğrenilir ancak tecrübelerinden faydalanabileceğiniz biri olmazsa her ufak şeyi deneyimleyerek ve zorlukla aşmanız gerekir. Başkalarının tecrü
Ücretsiz Ders Talebi Oluştur
Bu alanda ihtiyacın olan bütün özel ders taleplerini oluşturabilirsin. Aşağıdaki adımları doldur, senin için en uygun öğretmeni en kısa sürede bulalım.
Branş:
Ders Seviyesi:
Saatlik Bütçe:
Ders Yeri:
İl Seçiniz:
İlçe Seçiniz:
İlan Açıklaması:
Gönder
Tanya 0 (0)
Almanca
MERSİN / MEZİTLİ
Tanya
ALMANCA ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY Her seviyede Almanca ile ister online ister yüz yüze siz değerli öğrencilerime eğlenerek , öğrenerek yardımcı olmak
Bir kurumda Almanca eğitimi veren öğretmen olabilirsiniz. Ya da çok iyi derecede Almanca bilen biri olabilirsiniz. Ya da bir iş yerinde yönetici olabilirsiniz.
Hangi iş ile ilgilendiğinizin bir önemi yok yapmanız gereken Öğretmen Tercihim’e özel ders vermek istiyorum diyerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra güçlü bir profil oluşturarak özel ders vermeye başlayabilirsiniz.
Senin için en uygun olan ödeme paketlerinden birini seç. Almanca özel ders vermeye başla.
Öğretmenlerimizin ders ücretlerinden sizlere ortalama bir fiyat çıkardık.

Ortalama Fiyat
84
Öğretmenlerimizin iletişim isteklerine ortalama geri dönüş süresi

Ortalama Süre
53 dakika
İlgilendiğiniz branştan özel ders alabileceğiniz öğretmen sayısı

Öğretmen Sayısı
457

Sıkça Sorulan Sorular

Almanca özel ders veren öğretmenlerin ortalama ücreti 84₺
Almanca özel ders veren isteyen 457 bulunmaktadır.
Almanca dersinde olan eksiklerinizi tamamlamak veya kariyerinizde yeni bir hedef belirlemek istiyorsanız. Almanca dilini öğrenmek en iyi yöntemlerden biridir.
Almanca Öğretmenleri için yapılan yorumları öğretmen profilinden görebilirsiniz.

Yabancı dil eğitimi alarak kariyerinizde iyi bir konuma gelmek için ikinci yabancı dil öğrenmek sizlere her zaman şarttır. Yapmanız gereken önemli şeylerden biri, Almanca öğrenmek olacaktır!

Almanca Özel Ders Almak

Almanca öğrenmek için pek çok farklı seçenek vardır. Bunlardan biri Almanca eğitimi veren kurumlardan birine kayıt olmanızdır. Alacağınız eğitim karşılığında her zaman istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bundan dolayı birebir özel ders almak sizler için her zaman daha iyi olacaktır. Birebir alacağınız özel ders ile karşılaştığınız sorunlara veya anlamadığınız konuları her zaman detaylı olarak anlatacak bir eğitmeniniz olacaktır. Özel eğitim merkezlerinden farklı olarak seviyenize uygun bir anlatım ve hız ile ilerleme kaydedebilirsiniz.

Sizin öğrenme şeklinize ve hızınız göre şekillenen Almanca Özel Ders eğitmeniniz ile çalışın. Sınavlara hazırlık sürecinizde en iyi sonuçları alın.

Online Almanca Özel Ders Alarak İstediğiniz Yerde Almanca Öğrenin

İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite sınavlarında karşınıza çıkacak olan Almanca testlerinde iyi bir sonuç elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dünya’nın neresinde olursanız olun Öğretmen Tercihim sizin yanınızda. Almanca özel ders almak isteyenler için online özel ders seçeneği bulunmaktadır. İster seyahat ederken ister plaj da güneşlenirken öğretmenlerimiz sizlere özel ders vermek için hazırdır.

Sizlerde Almanca özel ders veren öğretmenlerin profillerini inceleyerek size uygun öğretmenden online Almanca Özel Ders alın.

Online Almanca Özel Ders Sayesinde Almancayı Konuşarak Öğrenin

Online Almanca özel ders alarak evden yeni bir dil öğrenmeniz artık mümkün. Öğretmen Tercihim’de bulunan özel ders veren öğretmenler ile kaliteli ve güvenli özel ders işlemlerinizi tamamlayın. Almanca öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Okullar da ve özel eğitim kurumlarında verilen dil bilgisi ağırlıklı dersler, Almanca öğrenme hevesini söndürmektedir. Bu istediğinizi artıracak tek eğitim platformu Öğretmen Tercihim.

Almanca özel ders veren eğitmenizi seçin. Ardından öğretmen ile mesajlaşarak ders içeriği hakkında detaylı bilgi alın ve öğretmeniniz ile online özel ders işleminizi gerçekleştirin.

Almanca Özel Ders Alarak Okul Başarınızı Artırın

Almanca özel ders veren okullarda öğretmenler daha çok kelime ezberletme ağırlıklı eğitim vermektedir. Öğretmen Tercihim’de bulunan öğretmenler ezberden çok daha creative ders anlatma yöntemleri ile öğrencilere Almanca dilini sevdirerek öğretmektedir.

Her yabancı dil eğitiminde olduğu gibi Almanca dilinde de konuşma pratiği yapmak önemlidir. Öğretmen Tercihim’de, Almanya’da yaşayıp Almanca özel ders veren eğitmenler bulunmaktadır. Sizlerde öğretmenlerimizden özel ders alarak ana dili Almanca olan öğretmenlerimiz ile konuşma pratiği yapın.

Almancayı İster Online İster Yüz Yüze Eğitim Yöntemleri İle Öğrenin

Almanca özel ders alırken farklı ders alma seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar ister yüz yüze eğitim ister online eğitim olarak 2’ye ayrılır. Online özel ders ile zamandan tasarruf ederek eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Online eğitimi sevmeyenler için bir farklı metodumuz olan Yüz yüze eğitim seçeneğimiz bulunmaktadır. Öğretmeniniz ile zaman ve konumu ayarlayarak yüz yüze eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Çocuğum İçin Almanca Özel Ders Alabilir Miyim?

Bir dili öğrenmek için küçük yaşta verilen eğitim daha iyi kavramaktır. Çocuk için eğitim yaşı ortalama 3-6 yaş aralığıdır. Öğretmen Tercihim’in öğretmen kadrosu ile eğlenceli ve farklı eğitim modülleri ile Almanca dilinin öğrenme süreci daha kolay olmaktadır.

Siz de diğer bilinçli ebeveynler gibi çocuklarınızın Almanca eğitimi almasına karar verdiyseniz, durmayın.

Almanca Özel Ders Vermek İstiyorum

Bir kurumda Almanca eğitimi veren öğretmen olabilirsiniz. Ya da çok iyi derecede Almanca bilen biri olabilirsiniz. Ya da bir iş yerinde yönetici olabilirsiniz.

Hangi iş ile ilgilendiğinizin bir önemi yok yapmanız gereken Öğretmen Tercihim’e özel ders vermek istiyorum diyerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra güçlü bir profil oluşturarak özel ders vermeye başlayabilirsiniz. Senin için en uygun olan ödeme paketlerinden birini seç.

Almanca özel ders vermeye başla.

Loading...