Loading...
Kapat

Kimya Özel Ders

Kimya dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 841Onaylı Öğretmen
  • 77₺Ortalama Fiyat
Nerede öğrenmek istersiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
Filtreleme Yap
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
EN DÜŞÜK FİYAT
EN YÜKSEK FİYAT
TANITIM VİDEOSU
Öne Çıkan
Kimya
İSTANBUL / BEYKOZ
İbrahim Atakuru
Kimya bizim işimiz!
Öne Çıkan
Kimya
MANİSA / TURGUTLU
Mesude Ebecek
Merhaba 26 yıldır kimya öğretmenliği yapıyorum. 9, 10,11 ve 12.sınıf öğrencilerine destek olmak istiyorum. Amacım başarıyı arttırmak.
Kimya
İSTANBUL / SANCAKTEPE
UZMAN ÖĞRETMEN: EĞİTİM KOÇU- FEN(FEN-FİZ-KİM-BİY-TYT-AYT-LGS) VE MATEMATİK(TYT-LGS) ALANINDA UZMAN ÖĞRETMEN - MARMARA Ü.-YÜKSEK LİSANSLI-LGS-TYT-AYT-OKAN OCAK(KALİTELİ EĞİTİM)
Uzman öğretmen- kaliteli -profesyonel yaklaşımla- öğrenci koçluğu ile verimli ve eğlenceli dersler...Kaliteli eğitim alacağınızdan şüpheniz olmasın..
Kimya
ANKARA / KEÇİÖREN
Yeşim Sayar
Yarı yıl tatiline özel fiyatları düşürdüm. Yarı yıl tatilinde özel paketlerden yararlanmak ve kamp programı için bana ulaşınızz.
Kimya
DÜZCE / MERKEZ
Yasin KARAKAYA
Konya Selçuk Üni. Kimya Öğrt. Mezunuyum. 12 yıldır aktif olarak görev yapmaktayım. 2014 kpss p121 puan türünde alanımda Tü
Kimya
İZMİR / BALÇOVA
ömer sala
Tıp Fakültesi Öğrencisinden Okula Yardımcı Dersler
Kimya
ANKARA / ÇANKAYA
Sevval Çalık
Amacım öğrencilere düşük maliyette yüksek başarı sağlamak .2 yıldır özel ders vermekteyim. Uyguna verme sebebim pandemi ve ekonomiden dolayı
Kimya
İZMİR / KARŞIYAKA
ELİF ÖZBEK
Yaklaşık 13 senedir ben kimya eşim ise fizik öğretmenliği yapmaktayız.Yıllardır öğretmenlikte en önemsediğim şey hiç değişmedi.
Atom 5 (0)
Kimya
ANKARA / ÇANKAYA
Atom
Selamlar, liseden beri özel ders veren bir ODTÜ öğrencisiyim. Öğrencinin halini en iyi başka bir öğrenci anlar prensibiyle öğrencilerimi başarıya ulaştı
Kimya
İZMİR / BAYRAKLI
CENNET BOZ
Merhabalar, eğer öğrenmek ve başarmak istiyorsanız bir öğrenci bakış açısıyla size yardımcı olabilirim tek yapmanız gereken bana mesaj
Kimya
BURSA / OSMANGAZİ
Özge Hoca Kimya
Merhaba kimya dersi vermek için buradayım. İhtiyaçlarını belirleyip ona göre planlama yapabilmek için haydi mesaj at. Kimya dersini birlikte
Kimya
TRABZON / YOMRA
osman can ÇAĞILCI
Merhaba. Kimya dersi vermek için buradayım. Enerjim ve deneyimimle yanındayım.
Kimya özel ders almak artık çok kolay. Binlerce Kimya özel ders veren öğretmenin bulunduğu Öğretmen Tercihim’e kayıt ol.
Kimya özel ders veren öğretmenlerimizin profillerini incele. Bütçene en uygun olanı seç. Özel ders talebi oluştur.
İster online özel ders ister yüz yüze özel ders alarak Kimya dersindeki eksiklerini gider.

İstanbul Kimya özel ders

İstanbul’da aradığın Kimya öğretmenini bulmak için doğru yerdesin. Kimya dersinde bulunan eksiklerini gidermek için aradığın öğretmen İstanbul’da. İstanbul’da Kimya özel ders veren 841 öğretmen bulunmaktadır. Hemen İstanbul Kimya veren öğretmenlerin özel ders ilanlarını incele. Anlık mesajlaşma özelliğiyle iletişime geç. Ders almaya başla.

Online Kimya özel ders

Kimya özel ders veren öğretmenlerden dilediğin zaman online özel ders alabilirsin. Tüm Türkiye’de bulunan online Kimya özel ders veren öğretmenlerden dilediğini seç. Hemen özel ders almaya başla.

Kimya Özel Ders Avantajlarından En İyi Öğretmenler İle Yararlanın

Günümüzde özel ders almak eskiye oranla daha yaygın halde geldi. Çünkü değişen sınav sistemi, derslerin zor olması gibi etkenler özel ders almayı bir gereklilik haline getirdi. Özellikle kimya gibi öğrenmesi zor dersler için de özel ders bu gereklilikler arasına girdi.

Kimyada Temel Yeterlilik Sınavında (TYT) 7 soru çıkarken Alan Yeterlilik Sınavında (AYT) 14 soru sorulmaktadır. YKS sınavı içerisinde önemli bir yeri bulunan kimyayı en iyi şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Böylesine önemli bir derste zorlandığınızda kimya öğretmenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Bu sınavlara hazırlıkta özel ders alırken aynı zamanda okul sınavlarına hazırlık için de özel ders talebinde bulunabilirsiniz.

Tamamen ihtiyacınıza göre kimya özel ders avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kimya Neden Gereklidir?

Kimya, sayısal dersleri arasında bulunan en önemli derslerden bir tanesidir. Ancak pek çok öğrenci kimyayı öğrenmekte oldukça zorlanmaktadırlar.

Yine de LGS sınavına giren adayların bir Fen Lisesi için kimyayı iyi bir şekilde yapmaları gerekmektedir. Bu durum YKS sınavına girecek öğrenciler için de geçerlidir. Eğer MF puanı ile bir fakülte istiyorsanız kimyadan iyi bir net yapmanız gerekmektedir.

Kimyadan Neden Özel Ders Almalıyım?

TYT, AYT ve LGS’ de önemli bir yere sahip olan kimyayı öğrenerek sınavlarınızda en iyi sonuçları yakalayabilirsiniz.

Zorlanılan dersler arasında bulunan kimyayı öğrenerek gün içerisinde karşılaştığınız pek çok durumu açıklayabilirsiniz. Özellikle kimyanın her alanda yer aldığını düşünürsek, onu öğrenerek merak ettiğiniz pek çok şeyi açıklayabilirsiniz.

Çevrenizde olup bitenleri anlayarak kimya dersine çalışırken somut örnekler kurabilmenizi sağlar. Bu sayede konuları çok daha iyi ve kalıcı olarak öğrenebilirsiniz.

Kimyadan Nasıl Özel Ders Verebilirim?

Kimya özel ders almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken sadece birkaç adım kaldı.

İlk olarak Öğretmen Tercihim’ e kayıt olarak bir profil oluşturmanız gerekmektedir. Ardından profilinize özgeçmişinizi ekleyerek öğrencilerin sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Ya da öğrenci ilanlarına bakarak özel ders verebileceğiniz öğrencileri bulabilirsiniz.

Neden Özel Ders Vermeliyim?

Özel ders vererek ek gelir elde etme imkânınız vardır.

Ayrıca branşınızı öğrencilere sevdirerek zorlu sınav sürecinde destekçileri olabilirsiniz. Bu sayede öğrencilerinizin başarılarında sizin de önemli bir katkınız olacaktır.

Kimya özel ders vermenin faydalarından biri de yeni öğretim teknikleri geliştirebilmektir. Böylece zaman içerisinde alanınızda ses getiren ve öğrencilerin aradığı bir öğretmen unvanı kazanabilirsiniz.

Hangi Sınıflar İçin Özel Ders Verebilirim?

8. sınıf, 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıflar olmak üzere istediğiniz her düzeye Kimya özel dersi verebilirsiniz. Tamamen sizin uzmanlık alanınıza göre belirlendiğini unutmayın.

KİMYA NASIL ÇALIŞILIR?

Kimya dersini çalışırken bildiklerinize ek olarak dikkat etmeniz gerekenleri paylaşacağız.

Artık not tutmanın, deneme çözmenin ve tekrar yapmanın ders çalışmanın temelini oluşturduğunu biliyorsunuz. Bunlara ek olarak kimya çalışırken şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Organik kimyanın önemini kavrayın. Böylece kimyanın son konularından olan bu dersi çalışırken vereceğiniz zamana dikkat edebilirsiniz.
  • Eğer zorlanıyorsanız organik kimya özel ders seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Mutlaka MEB kitaplarına çalışmayı unutmayın. Çünkü LGS, TYT ve AYT gibi sınavlar hazırlanırken ÖSYM, Milli Eğitim Bakanlığı’nın kaynaklarına da dikkat ediyor. Hatta önceki senelerde MEB kitaplarından çıkmış sorular ve soru tipleri de mevcut.
  • Kimya, matematik ve fizik derslerini de içerisinde barındırmaktadır. Bundan dolayı bu matematik ve fizik derslerine de yeterince çaba göstermelisiniz.
  • Zorlandığınız yerlerde kimya özel ders hocasından destek almayı unutmayın.

Bildiğiniz ders çalışma yöntemlerine ek olarak dikkat etmeniz gerekenlerden bahsettik. Ders çalışırken söylediklerimizi de uygulamaya özen gösterin. Bu sayede hedeflediğiniz kimya netlerine ulaşabilirsiniz.

KİMYA ÖZEL DERS VERMEK İSTEYENLER

Kimya dersinde kendini yetenekli mi görüyorsun ? Kimya özel ders vermek istiyorum mu diyorsun? O halde doğru yerdesin. Artık Kimya özel ders vermek için son bir adımın kaldı. Hemen kaydolarak profilinde yer alan bilgileri eksiksiz doldur. Sana en uygun paketlerden dilediğini seç. Özel ders vermeye başla.

Sıkça Sorulan Sorular

Kimya özel ders fiyatlarını her öğretmen kendisi belirlemektedir. Bunun için öğretmenlerimiz tecrübe, anlatım yöntemi ve sağlayacakları ek materyalleri göz önünde bulundurulur. Ancak Öğretmen Tercihim’ de ortalama kimya özel ders fiyatları 77₺’ dir.
Öğretmen Tercihim arama motorundan Türkiye’nin her yerinde bulunan öğretmenlere ulaşabilirsiniz. Eğer yüz yüze kimya özel dersi almak isterseniz, yaşadığınız şehri ilgili kısma yazmanız yeterli olacaktır.
Eğer özel ders almak istediğiniz öğretmen geri dönüş yapmadıysa iletişim kısmından formu doldurmanız yeterli. Ekibimiz en kısa zamanda size geri dönüş yaparak sorularınızı cevaplayacaklardır.
Öğretmen Tercihim ekibi olarak %100 gerçek öğretmenler ile çalışmaktayız. Aynı zamanda güvenilir ödeme sistemi ve sağlam altyapısı ile gönül rahatlığı ile özel derslerinizi alabilirsiniz.
Uzaktan eğitim ile istediğiniz yer ve zamanda eğitime online olarak katılabilmeniz mümkün. Aynı zamanda öğretmeniniz ile belirlediğiniz gün ve saatte yüz yüze eğitimlerden de yararlanabilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’de bulunan bütün öğretmenler ile anında iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede hangi kimya öğretmeninin hangi gün ve saatte boş olduğunu öğrenebilirsiniz.
Kimya öğretmenlerimiz için yorumlara her öğretmenin kendi profil sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca derslerden sonra yorum yaparak diğer öğrencilere de yardımcı olabilirsiniz.
Öğretmen Tercihim’de ders verebilmeniz için mezun olma zorunluluğunuz yoktur. ODTÜ’lü, Boğaziçili ve daha nice üniversiteli öğretmenlerimizin arasına katıl. Anında özel ders vermeye başla! Kimya dersinin önemini artık çok daha iyi biliyorsunuz. Bu kadar önemli bir dersi Öğretmen Tercihim’de bulunan kimya öğretmenleri ile öğrenin. Hadi! Hemen siz de Öğretmen Tercihim‘e üye olun! Netlerinizde en yüksek seviyeleri görün!