Loading...
Kapat
Yeşim Sayar
300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

✔️✔️Derslerimi tabletimden işliyorum. Tabletim kalemli olup pürüzsüz yazım sağlar. ✔️✔️Derslerimi disiplinli ve kaliteli bir şekilde işlerim. Öğrencinin seviyesini tespit eder ona göre öğrenciye program oluştururum. ✔️✔️Öğrencinin seviyesini yükseltmek için elinden geleni yaparım. Gerekirse öğrenciye özel kaynak alırım derslerimi ondan işlerim. Öğrenciye gerçekten ihtiyaç olmadıkça kitap aldırmam. ✔️✔️Derslerimi sadece online işliyorum. Yüzyüze ders vermiyorum çünkü yolculuk eden öğretmen veya da öğrenci olunca dersin verimi düşüyor. Yolculukta yorulduklarından dolayı. Bu yüzden dersimi hep online işliyorum.  ✔️✔️Kendim de öğrenci olduğum için öğrenciyi anlayabiliyorum ve psikolojisine göre yaklaşıyorum. ✔️✔️Özel ders öğretmeni olarak 4 yıllık tecrübem var. Bu süre içinde 140 tane sabit (Haftada en az 4 ders) öğrencim, 200 küsür de ara sıra ders verdiğim öğrencim oldu. Bu öğrencilerimin hepsi de anlatımımdan ve koçluk sistemimden memnun kaldılar ve notları=netleri artmaya başladı. ✔✔Çeşitli paket ve grup indirimlerim vardır. ✔️✔️Ve böylece ben de daha çok öğrenciye yardım etmek istedim ve ediyorum da. Ders almak için beni arayınız ya da bana mesaj atınız. En kısa zamanda döneceğim.

Ders Verdiği Alanlar
Kurslar

Limit ve Süreklilik

Yeşim Sayar 5 (0)
2 Bölüm
37 Ders
8 sa 44 dk Video
0 Doküman
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Duygu Çimen
5 25-10-2021
Ben 3 yıldır özel ders alıyorum Yeşim hocamdan. Benimle her zaman çok güzel ilgilendi. Sadece matematik ve geometri almama rağmen öğrenci koçu da ayriyetten tutmama gerek kalmadı. Bana sadece matematik çalıştırmadı aynı zamanda nasıl verimli çalışılır, uzun ve verimli nasıl çalışılır ve dahasını da öğretti. Ben bir eşit ağırlık öğrencisi olarak tüm tyt-ayt matematik konularını bitirdim. Şu an da 11. Sınıfım. Gerçekten matematik ve geometri namına hiçbir sorunum kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, sırada şimdi kardeşim var. Kardeşim de Yeşim hocamızdan ders alarak benim gibi olacak inşallah:)
Aysu Koç
5 17-07-2022
Ben 8. Sınıf kızıma 1.5 aydır özel ders aldırıyorum Yeşim hocamdan. Derste her zaman samimi ve son derece pratiktir. Lgs sınavı için matematikten ders aldırıyorum ve şimdiden konuların yarısına geldik. Okul başlayana kadar çocuğum Yeşim hocasıyla birlikte tüm matematik konularını bitirmiş olacak. Dahası hocamız güzel indirimlerde bulunuyor. Bazen bir sınıf dersine alıyor bizi ve ders başına 35 tl ödüyoruz. Hem bu kadar güzel anlatımı hem de bu kadar uygun fiyata başka hoca bulamazsınız gerçekten de. Herkese tavsiye ederim:)

300₺ ONLİNE
300₺ YÜZ YÜZE
İlk ders ücretsiz

Diğer Matematik Eğitmenleri

Loading...