Kapat

Yeşim Sayar

Matematik

2400 Profil Görüntülenmesi ANKARA / KEÇİÖREN
Ders Talep Et Mesaj Gönder
İlk Ders Ücretsiz
Online Ücreti: 50₺
Eğitmen / Öğretmen Hakkında
✔️✔️Derslerimi disiplinli ve kaliteli bir şekilde işlerim. Öğrencinin seviyesini tespit eder ona göre öğrenciye program oluştururum. ✔️✔️Öğrencinin seviyesini yükseltmek için elinden geleni yaparım. Gerekirse öğrenciye özel kaynak alırım derslerimi ondan işlerim. Öğrenciye gerçekten ihtiyaç olmadıkça kitap aldırmam. ✔️✔️Derslerimi online ya da kendi evimde işliyorum. Her iki ders işleyişimden de verim elde ettiriyorum. ✔️✔️Kendim de öğrenci olduğum için öğrenciyi anlayabiliyorum ve psikolojisine göre yaklaşıyorum. ✔️✔️Özel ders öğretmeni olarak 4 yıllık tecrübem var. Bu süre içinde 91 tane sabit (Haftada en az 4 ders) öğrencim, 130 küsür de ara sıra ders verdiğim öğrencim oldu. Bu öğrencilerimin hepsi de anlatımımdan ve koçluk sistemimden memnun kaldılar ve notları=netleri artmaya başladı. ✔✔Sadece lise öğrencilerine ders veriyorum. ✔✔Derslerim ilk ders de dahil ücretsiz değildir. Çeşitli paket ve grup indirimlerim vardır. ✔️✔️Ve böylece ben de daha çok öğrenciye yardım etmek istedim ve ediyorum da. Ders almak için ders talep et butonuna basınız ya da mesat atınız. En kısa zamanda döneceğim.
Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
  • Duygu Çimen

    Ben 3 yıldır özel ders alıyorum Yeşim hocamdan. Benimle her zaman çok güzel ilgilendi. Sadece matematik ve geometri almama rağmen öğrenci koçu da ayriyetten tutmama gerek kalmadı. Bana sadece matematik çalıştırmadı aynı zamanda nasıl verimli çalışılır, uzun ve verimli nasıl çalışılır ve dahasını da öğretti. Ben bir eşit ağırlık öğrencisi olarak tüm tyt-ayt matematik konularını bitirdim. Şu an da 11. Sınıfım. Gerçekten matematik ve geometri namına hiçbir sorunum kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, sırada şimdi kardeşim var. Kardeşim de Yeşim hocamızdan ders alarak benim gibi olacak inşallah:)Ders Talep Et Mesaj Gönder
İlk Ders Ücretsiz
Online Ücreti: 50₺
Yorumlar
  • Duygu Çimen

    Ben 3 yıldır özel ders alıyorum Yeşim hocamdan. Benimle her zaman çok güzel ilgilendi. Sadece matematik ve geometri almama rağmen öğrenci koçu da ayriyetten tutmama gerek kalmadı. Bana sadece matematik çalıştırmadı aynı zamanda nasıl verimli çalışılır, uzun ve verimli nasıl çalışılır ve dahasını da öğretti. Ben bir eşit ağırlık öğrencisi olarak tüm tyt-ayt matematik konularını bitirdim. Şu an da 11. Sınıfım. Gerçekten matematik ve geometri namına hiçbir sorunum kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, sırada şimdi kardeşim var. Kardeşim de Yeşim hocamızdan ders alarak benim gibi olacak inşallah:)


Diğer Matematik Eğitmenleri