Loading...
Kapat
Zeynep Yenel
300₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz
Eğitmen / Öğretmen Hakkında

Benim öğretim yaklaşımım, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına ve öğrenme tarzlarına odaklanır.Çeşitli öğretim tekniklerini ve materyallerini kullanarak dersleri interaktif, ilgi çekici ve etkili hale getiriyorum.Öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini dengelemeye özel önem veriyorum.Benim için öğrencilerin başarısı ve özgüven kazanmaları en önemli önceliktir. Empati, sabır ve anlayışla yaklaşarak öğrencilerin özgüvenini artırmayı ve motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefliyorum.

Öğrencilerimin başarısını en üst düzeye çıkarmak için kendimi sürekli geliştiriyorum. Hem geleneksel hem de yenilikçi öğretim yöntemlerini kullanıyor, dil becerilerinizi hızla ilerletmek için kişiselleştirilmiş ders planları oluşturuyorum.Konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmek için etkili stratejiler sunuyor ve öğrencilerimin akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyorum.

Siz de başarınızı garanti altına almak ve İngilizceyi güvenle konuşmayı öğrenmek istiyorsanız, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Birlikte, dil becerilerinizi güçlendirme yolculuğunda adım adım ilerleyeceğiz.

 

Ders Verdiği Alanlar
Eğitim Bilgileri
Tecrübe Yılı
Yorumlar
Hiç yorum bulunamadı

300₺ ONLİNE
İlk ders ücretsiz

Diğer İngilizce Eğitmenleri

Loading...