Loading...
Kapat

Gaziantep İngilizce Özel Ders

İngilizce dersinde eksiklerin mi var? O halde doğru yerdesin. Hemen öğretmen ara, bul ve özel derse başla.
  • 53Onaylı Öğretmen
  • 84₺Ortalama Fiyat
İlçenizde öğretmen aramak ister misiniz?
EĞİTMEN CİNSİYETİ
DERS SEVİYESİ
FİYAT ARALIĞI
TANITIM VİDEOSU
İngilizce
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
Philozoph
Kaliteli matematik eğitimi veren,robotik kodlama ile uğraşan,uçak ve gemi mimarilerine ilgi duyan her zaman ileri gitmeyi benimseyen hayata pozitif
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Aysehusna
Kolay matematık
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
iamsiinem
İhtiyaçlarını planlamak için mesaj at, sana özel program oluşturalım ve beraber çalışalım.
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Dilara Aspar
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk dili ve edebiyatı okumaktayım. Türkçe , dil ve anlatım, türk dili ve edebiyat dersleri veriyorum.
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Fatih Selçuk
22 YILDIR İNGİLİZCE ÖĞRETMENİYİM 10 YIL DERSHANEDE 12 YIL DA ÖZEL KOLEJDE GÖREV ALDIM PANDEMİ SÜRECİ YAŞANMADAN ÖNCE YAZ AYLARINDA 22 YIL
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
İpek Ağır Varol
2010 yılında Anadolu Öğretmen Lisesi Dil Bölümünden mezun oldum. Aynı yıl Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Gülsüm yalçın
2015 yılında Marmara üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Beş yıldır görevimi severek yapmaktayım. Yabancı dil
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Evrim Hoca YDS/YÖKDİL
YDS Yökdil YDS puanım 91 ve YDS özel dersi vermekteyim.Dokuz Eylül Üniversitesinden mezunum.
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Büşra Göcen
İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. İngilizce'yi ve İngilizce öğretmeyi çok seviyorum. 2 yıldır çeşitli yaşlarda öğrencilerime online dersler veriyorum. İlk-ortaokul
İngilizce
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL
Kübra Oğuz
Merhabalar.Gaziantep’te İngilizce öğretmeniyim . Bir dönem Erasmus proğramıyla yurt dışında okudum.Kolejde öğretmenlik yaptım.Özellikle anaokulu ve ilköğretim ç
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Şule Akten
3 yıldır özel dersler veriyorum. Her yaştan öğrencim oldu. Aktif olarak kurumsal bir okulda öğretmenlik yapıyorum. Asıl alanımın konuş
İngilizce
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Gülbahar Çalışkan
Sınıf öğretmenliği mezunuyum 5 yıldır özel ders vermekteyim.İlkokul ve ortaokul seviyesinde her öğrenciye ve her derste destek olabilecek donanıma
Loading...

Gaziantep İngilizce ÖZEL DERS

Yabancı dil özel ders almak istiyorsan onlarca farklı dilde binlerce yabancı dil özel ders veren eğitmenlerimiz ile tanış. Yabancı dil konusunda ister pratik yaparak kendini ileri seviyelere taşı, istersen yepyeni bir başlangıç yaparak yeni bir dil öğren.

Öğretmen Tercihim ’de 3 öğretmen Gaziantep İngilizce  özel ders ilanı var. Gaziantep İngilizce  özel ders fiyatlarını karşılaştır, yorum ve tavsiyeleri incele, hemen kendini İngilizce  konusunda geliştirmeye başla. İngilizce  özel ders ile dinleme, konuşma, yazma becerilerini geliştir. Her seviyeye uygun eğitmenlerden kendi seviyene uygun olan eğitmenleri seç.

Gaziantep İngilizce  özel ders fiyatları ortalama 84₺'dir. Bütçene uygun ders ilanına başvuruda bulun. Özel ders detaylarını öğretmenin ile görüş. Yüz yüze ya da online olarak derslere başla. Dersler tamamlandıktan sonra mesajlaşma özelliği ile öğretmenine eksik kaldığın konularda sorular sorabilirsin. Uzaktan eğitim sayesinde dilediğin yerden İngilizce  öğretmenin ile ders yap. Eğitime ara verme.

Online dersleri gerçekleştirmek için ekstra bir programa ihtiyacın olmadan Öğretmen Tercihim üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Gaziantep İngilizce  özel ders veren eğitmenler arasından kendine uygun eğitmeni bulamadın mı? Senin için bir çözümümüz var üstelik çok kolay. Hemen öğrenci olarak kayıt ol ve aradığın özel ders için öğrenci ilanı oluştur. Kriterlerini ve beklentilerini belirt. Eğitmenler sana ulaşsınlar. Gaziantep İngilizce  konusunda öğrenci ilanı oluşturarak aradığın İngilizce  özel ders veren eğitmeni kolayca bul.

Sende harika öğretmenlerimiz arasına katılıp Gaziantep bölgesinde İngilizce  özel ders vermek istiyorum diyorsan hemen Öğretmen kaydını oluştur.

Özel ders vererek, İngilizce  konusundaki bilgi ve birikimlerini öğrencilerine aktarabilir misin? O halde doğru yerdesin. İster üniversite öğrencisi istersen de özel ders vermek istediğin branşta uzman ol. Hemen kayıt olarak sana özel profil sayfanda yeteneklerinden, eğitim hayatından ve kariyerinden bahset. Gaziantep bölgesinde özel ders veren eğitmenler arasından öne çık. Gaziantep şehrinde özel ders almak isteyen öğrencilerin seni daha iyi tanımasını sağla. Gaziantep bölgesinde yüz yüze özel ders vermeye başla. Kendine ek gelir sağlarken bir öğrencinin hayatına dokunmanın verdiği mutluluğunu yaşa.

Sıkça Sorulan Sorular

Öğretmen Tercihim’de bulunan binlerce öğretmenden özel ders almak için yapman gereken çok basit. Branşını seç, ders veren öğretmenleri incele, özel ders alan öğrencilerimizin yorumlarına dikkate alarak hemen özel derse başla.
Öğretmen Tercihim’de özel ders alabileceğin 543 branş bulunmaktadır. İstediğin branşta özel ders alabileceğin Öğretmen Tercihim sayesinde kendini geliştirmeye başla.
Öğretmen Tercihim sayesinde Türkiye’nin her yerinden özel ders verenlere ulaşabilirsin. Özel ders almak istediğin şehri ve branşı seç, alanında uzman binlerce öğretmen özel ders almanın farkını gör.
Aradığın öğretmeni bulamadıysan tam sana göre bir özellik olan Öğrenci İlanı’nı deneyebilirsin. Öğrenci İlanı sayesinde özel ders için fiyat arlığı belirleyebilir, ilana başvuran öğretmenlerden dilediğini seçerek hemen özel derse başlayabilirsin.